אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שובו של הארווי המזוהם

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
ורם עמנואל ב"הבית הלבן"
הוא ג'וש. גם מבחינת יהדותו, מקומו בייעוץ הבכיר לנשיא (במקרה של עמנואל - קלינטון), וגם באנקדוטות מדי פעם: למשל, סיפור הדג המת העטוף בעיון שנשלח לאחד מחברי הקונגרס הוא סיפור על עמנואל שהודבק גם לדמות של ג'וש. משפחה צבעונית ומשמעותית בארה"ב, ואולי הנשיא היהודי הראשון.
שי | 26.02.11
8.
יכול להיות שהתפקיד של טום קרוז ב tropic tunder
מבוסס עליו? קרוז בתור המפיק השמן המזוקן והאגרסיבי? טום קרוז עושה תפקיד מעולה. ארי גולד בפמליה מבוסס על ארי עמנואל (כן, אח של..) סוכן הולווידי אגדתי. והיסטורית - היהודים היו מעורבים מאוד בצמיחת השל הוליווד - מהגרים מאירופה שבחרו מאימת מלימת עולם ראשונה ועם עלית הנאצים מצאו דרכם להוליווד והקימו חלק מהאולפנים הגדולים.
סיוון | 26.02.11
6.
הפמליה והארווי ויינשטיין
1. אכן הארווי ויינשטיין היה דמות בפמליה, כפי שהוזכר בכתבה. כך גם האיזכור של ארי גולד לגבי העריכה שלו שיכולה להפוך את הסרט ללהיט. 2. ארי גולד הוא במציאות ארי עמנואל, אחיו של רם עמנואל שהשבוע נבחר לראשות עיריית שיקגו ושהיה ראש הסגל בבית הלבן מתחילת ממשל אובמה ולפני כן חבר בבית הנבחרים. 3. אבא של ארי ורם עמנואל הוא רופא חיפאי שהיגר לארה"ב. שני החברה האלה קשורים בטבורם לישראל ולישראליות 4. באירוע של יום האם האמריקאי (mother day) אובאמה התבדח על זה שרם לא ידע שאחרי המילה mother באנגלית יכולה לבוא המילה day (שזו בעצם בדיחה על זה שרם עמנואל, כמו אח שלו ארי, מקלל כל הזמן - אובאמה התכוון לקללה mother fucker כמובן). 5. הפמליה אמורה הייתה להיות סידרה תיעודית בכיכובם של הדמויות האמיתיות, כאשר ויני צ'ייס הוא מארק וולברג. אלא שהם רצו לשנות קצת מהאמת (למשל בהסתבכויות הפליליות של החבר'ה) וכן מותו הבלתי צפוי של טרטל האמיתי מהתקף אסטמה, אז הפכו את זה לסידרה הוליוודית מתוסרטת.
אלמו נימי | 26.02.11
3.
בהחלט, דמותו של הארווי בפמליה מתייחסת אליו.
באחד הפרקים אפילו מציעים לו לקנות את הסרט ולערוך אותו בעצמו, כי הבמאי המשוגע עורך אותו כמו אדיוט. ארי גולד (שגם הוא מבוסס על דמות אמיתית, ששחכתי את שמה) אומר ש"אם יש מישהו שיוכל לערוך את הסרט הזה ליצירת אומנות מכניסת-הכספים שהוא, זה הארווי". התייחסות ברורה למה שכתוב בכתבה, "הארווי ידי מספריים"
התוהה וגם צודק | 24.02.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת