אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מי פנוי ברמלה?

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
מפסידים פעמיים
קודם כל אני רוצה לשבח את ד"ר תמיר שתמיד מצליח להביא נושאים חשובים לתודעתינו. בתור אשה חובבת ספורט, ברור שאני מצרה על ההזנחה התקשורתית בספורט הנשי ואין ספק שהעיתונות והתקשורת מפספסות בגדול בהתעלמות שלהן מארועי הספורט הנשיים פעמיים. פעם אחת מכיוון שהם מונעים מהציבור את החשיפה לסוגי הספורט הנשיים השונים, להישגים ולהצלחות בהם, ובפעם שניה, כי באופן "מפליא" לראות משחק כדורסל של נשים למשל יכול להיות משהו מעניין ביותר. שלא לדבר על זה שהזנחת הסיקור של ענפי הספורט הנשיים היא דבר לא ספורטיבי בעליל. ד"ר תמיר יישר כוח!! המשך להביא את הזוויות האחרות של עולם הספורט ופקח עינינו מחדש!! ולשאלתך, אני פנויה, אבל לא ברמלה.
ממולה | 03.03.11
4.
רק אהבה תביא אהבה
ראשית אני רוצה לאחל לבנות רמלה הצלחהרבה ושאם האהבה שמאפיינת אותן העונה במיוחד,יביאו את הגביע המכובד לרמלה! אני מקווה שעוד אנשים ימיכו לשעות דברים מתוך אהבה למקצוע ולא רק בשם אלוקיי הרייטינג וכד' באמת יש דברים שחשובים בשם חדוות הספורט וההירתמות של הסביבה במיוחד ברמלה,לדברים טובים יותר. אם תהיה חשיפה כפי שהייתה בזמנו עם רמת השרון וכמובן ערוץ 5 רכב על הגל,בהנאה מרובה.אזי נרוויח מכל זה. בנוסף,אני מקווה שהשרים כחלון ולבנת יטפלו בכך בצורה הראויה,ובכך יאידרו את הספורט ואת זכות הצרכן להחליט במה לצפות וכד'. יאללה רמלה!!!
עדי גורדון | 02.03.11
3.
כמה נכון וכמה חבל..
והנה, בהמשך ישיר לכתבה - הבוקר המראתי לאתונה יחד עם קבוצת הנשים של רמלה הנוסעת למשחק החושב כלכך באתונה..במקביל המריאה מכבי ת"א (גברים) לרומא.. לא קשה לנחש מה היו התגובות שקיבלו כל אחת מהקבוצות בדרכם לטיסה,.. נע מזיהוי והזדהות מוחלטת עם מכבי, לסימני שאלה בנוגע לרמלה (מי אלו, לאן נוסעות) וכו'. גם כך לגבי גודל המשלחת התקשורתית המלווה את הקבוצות וכן הלאה.. מתוך סקרנות, ובשל היותי חובבת ספורט התעניינתי גם בהתייחסות הספורט ומצאתי עצמי מעיינת בעיתונים במהלך הטיסה. מובן שלא נכתבה מילה או חצי מילה על קבוצת הנשים, מכבי, כידוע, תמיד בכותרות (לצד מידע מרתק על קבוצות הנוער נערים וליגה שמינית.. כפי שציין המחבר). כמה נכון וכמה צודק המחבר בטענותיו ובנקודות העולות ממאמר זה - ובאמת, הגיע הזמן שגם חובבי ואוהדי הספורט הנשי ,האיכותי, התחרותי ובעל ההשגים המרשימים,יזכה לסיקור מקיף, ללא תלות במאבקי הכוח המסחריים בין ענפי התקשורת השונים. אנחנו זכאים ורוצים לדעת יותר, תנו לנו לבחור, להחליט ולצפות!!
אור | 02.03.11
2.
אבסרוד...
אני שמח לקרוא כתבה שחובה בתחום זה,גם לי שעוקב אחרי כדורסל הנשים ונהנה מכך מאוד.צרם מאוד סוגיה זו שהעלה ד'ר תמיר,ואשר שיקף את תחושתיי בצורה חותכת וברורה. כל השינויים בערוץ הספורט לא עושה להם טוב ומוריד את קרנם... אני שמח שone וערוץ 1(מוזר לא?!..)כן לוקחים את ספורט זה בצורה רצינית ומסקרים ביכולתם המסויימת תחום זה. אני מפתלא שגם בערוצי הרדיו אין כל כך התייחסות אפילו שאנחנו ערב משחק היסטורי לקבוצה המובילה כרגע את כדורסל הנשים. ממש עצוב!!! אני מקווה שהרגולטור ישפיע בעניין זה עוד קצת ואולי אף יתרום את השרה לבנת,המכריזה חדשות לבקרים לשיוויון בתחום מימון ספורט וסיקורם וגם ידועה כפמיניסטית,לא קטנה. בהצלחה לבנות רמלה!!!
אורן | 02.03.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת