אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שמעון מזרחי: אין ראוי ממנו?

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
פירגון
עד כמה לא אוהבים לפרגן אצלנו. מה קרה? הפרגון יפגע לכם בבריאות מה הכיתתיות הזאת. למה לא תקחו דוגמא ותשאפו גם אתם{המבקרים} להיות כמזרחי. מה השטויות האלה הרס את הליגה,וכי אין בעלי ממון במדינה להשקיע בקבוצות אחרות שיכלו להתמודד מול מכבי? הבכיינות זה הנשק של הלוזרים והקנאים,במקום לשנס מתניים ולהתמודד אז להתבכיין זה הדבר הקל ביותר. אגב אני אוהד של הפועל פ"ת כדורסל ואני מצפה שיקום אחד כמו מזרחי אצלנו בפ"ת.
גמליאל | 15.03.11
9.
מזרחי הוא מנהל מדהים שהביא ארגון לשליטה אבסולוטית
מזרחי הוא בוס מדהים של מכבי ת"א שהפך מועדון ספורט מקומי בישראל הקטנה למועדון מצליח ומוביל באירופה מול אימפריות איטלקיות וספרדיות רוסיות ויגוסלאביות הצלחתו המדהימה של המועדון הפך אותה לקבוצה של המדינה שהחזיקה את שידורי יום חמישי. עד כאן האיש בעל הזכויות הרבות ביותר הוא שמעון מזרחי כאשר היה צריך לקבל פרס ישראל לניהול ארגון ישראלי שהיה לנו כמו עלית תנובה רשת ואף אולי כמו טבע ברמה אירופאית אבל מה הקשר של האיש הזה לספורט ? כל מה שעשה שייך לעולם העסקים לשלוט בשוק כמונפול לקעקע כל יריב למזרחי אין כל קשר לספורט ופר פלי להפך הוא דאג שלא מעט הכרעות לא יתבצעו במגרש אלה מחוצה לו נכון גם הקבוצות המובילות באירופה בכדורגל עוסקות בפעילות דומה אך אינן מבטלות את הספורט לחלוטין כפי שעושה זאת כבר ארבעים שנה שמעון מזרחי לסיום מעניין מדוע הכבוד חשוב לו כל כך שזכה בכל כך הרבה עד היום
 | 13.03.11
7.
לא מזמן היה לנו דיון מעניין בשאלת האהדה למכבי
והגענו למסקנה שאם מישהוא אוהד מכבי כדורסל, אבל באמת אוהד שהולך למשחקים ובעל מנוי וקונה חולצה של שחורציאניטיס- משהוא לא בסדר איתו. אולי יש לו בעיה מוסרית, אולי פסיכולוגית, ואולי סתם יהירות ותפיסת תחת מתקדמת, אבל ברור לחלוטין שאוהד מכבי טיפוס מתנשא, דורסני, אדם שהלב שלו לא נמצא במקום הנכון... אז קחו את פרס ישראל ותציגו אותו בארונות הגביעים המתפקעים שלכם, לנו זה לא ישנה דבר. אנחנו שונאים את מכבי, ונוריש את התיעוב הזה לילדינו, עם או בלי הפרצוף של שמעון מדושן עונג במוסף יום העצמאות.
ברבר | 13.03.11
3.
דוגמא ומופת למצויינות!
זו הסיבה(המוצדקת) שמזרחי זכה בפרס והערה לכותב:מכבי הצליחה על חשבון כסף ציבורי? זה נכון בחלקו בגלל ההכנסות מרשות השידור(אבל יש כאן לציין שהקהל של רשות השידור צרך את המוצר בשקיקה כך שזה לא הייתה החלטה מופרכת שלה). אך חובה היה עלייך גם לציין שכל יריבותיה של מכבי בשנים ההן נהנו ממאה אחוז מימון ציבורי(בניגוד למכבי) וזאת על ידי ההסתדרות ומועצות הפועלים.
חיים קלנר | 13.03.11
2.
דוגמא ומופת
אינני מבין את המתנגדים. סוף סוף נבחר בתחום הספורט מישהו סהוכיח שבניחול נכון מוקפד שיורד לפרטי פרטים ומרגיש אחריות למעשיו , איננו מחפש תירוצים אלא מסיק מסקנות , שבנה את האימפריה של מכבי . הרבה אזרחים באירופה מכירים את מדינת ישראל בזכות מכבי. הלואי שתכונות כאלה היו אצל הפוליטיקאים שלנו כי אז היינו נראים אחרת
עמוס | 13.03.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת