אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אני דוד. הם גוליית ועמלק ופרעה"

70 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

70.
תאוות בצע
אשכנזים וגם ספרדים וגם מי שהוא לא זה ולא זה , בין כ ו ל ם יש שהכסף מעביר אותם על יושרם. המצאת שותפויות החיפושים נועדו לעשירים כדי לנצל משקיעים קטנים.לא לקחו בחשבון שוקרון אחד וזה יוצר בעיה קשה ,אבל יש סכנה שהשופט ,או המחוקק ימצאו פתרון לבעיה,ראה מקרה ששינסקי.
נפטאי | 18.04.11
68.
לצערי זה נבלה וזה טרפה, הלך הזרזיר אצל העורב
מר שוקרון הנכבד מגלה לנו איך עשה את המליון הראשון שלו ע"י תכמנות ורמייה, נכון שהוא "דפק" מליונר אחר אבל אם התרבות היא של שקר הוא שיקר לכולם, גם לקונים המסכנים כנראה, בנוסף הוא גזר קופון על חשבון הבנייה לעולים שיכלו לקנות מהממשלה בזול. לעומתו ה"צדיקים" מחיפושי הנפט מדללים את אחזקת הציבור, ולהם יש מניות "overriding royalty" , דמי הניהול עולים על דמי החיפוש והציבור "מטומטם" ולכן משלם והם צוחקים כל הדרך לבנק. כנראה שנדיר למצוא נקיון כפיים בין העשירים.
גרופי | 23.03.11
56.
אשקלון נמצאת באזור זמן אחר?
אלה שמדברים סרה בישוביים שאינם ברדיוס 15 ק"מ מתל אביב, חושבים שהם "טובים יותר" כי כסף בכיסם. שוקרון השקיע את הכסף, החברה שלהם המשיכה להתקיים, עברה דילול אחר דילול, הוסכם על פיצוי. עכשיו החברה התחילה להרוויח, ושני המפסידנים שלא יכלו להתקיים בלי שוקרון לא רוצים לתת לו נתח. מעניין למה. וזה לא קשור למוצא. זה קשור להתייחסות לאנשים שהם לא "מהקליקה", או "חונטה" או מה שזה לא יהיה. חוצפנים.
דליה | 19.03.11
54.
יש צדק בעולם - והוא עוד ייצא לאור !(אשקלוני )
לשלומי שוקרון אהבתי מאוד את הכתבה ואם לומר את האמת את התעוזה העסקית שלך כאיש עסקים .מר שוקרון הוא אדם חריף ובעלת יכולות לקרוא את עולם העסקים בצורה מבריקה . אותם "אנשי עסקים" שעשו איתך עסקים ושבזכותך חברת רציו קיימת עוד יבואו על דינם . כאיש עסקים מתחיל מקרה כשלך מלמד אותי שיש אנשי עסקים לא הגונים שמתנהגים בצורה דורסנית וינצלו כל חולשה על מנת לנסות להכשיל . אני סמוך ובטוח כי צדק יעשה עימם וכי אתה על השקעתך הרבה תתגומל בהתאם !!! קשה לגדול בשכונת מצוקה ולהצליח ועל זה אני מוריד בפניך את הכובע -ומצדיע לך !!! אני עצמי מכיר אותך וכנער זוכר עד איזה שעות מאוחרות משרד הנדל"ן היה פתוח . בשבילי אתה מודל לחיקוי !! אל תכנע עד שמלוא הדין יימוצא !!! אני מאמין לך ! והסכמים יש לכבד ! ב ה צ ל ח ה
מאיר אסיאג  | 19.03.11
40.
יש צדק בדברי שוקרון. אך העניין העדתי מיותר בהחלט.
נראה שיש כאן לא מעט תחמנות מצד מה שקרוי חברת רציו. שוקרון הטיב חהגדיר זאת: "מצאו (נפט וגז) - הרוויחו. לא מצאו? גם הרוויחו". הם סידרו לעצמם 20000$ לחודש דמי ניהול. זה המון כסף ! הכסף הזה בא רק מציבור המשקיעים, כולל שוקרון. לא מהאדונים המנהלים. שוקרון אינו אדם מלומד, אך ברור שהוא אדם חריף. הבין את המשחק. אולי לא קשה להבין. ודרך אגב, ברור כי זכרון הדברים מתייחס לשווי החברה בעת זכרון הדברים ולא בעת מינוי הבורר. זה באמת נראה כהתחמקות מטופשת. בעקיפין גם מצדיק כל מילה של שוקרון כאילו הם צמד נוכלים. חיים
חיים | 18.03.11
35.
שוקרון אתה מבייש את העדה המרוקאית
המרוקאים הרי די דומים לתרבות השקר של הערבים,כשלא הולך מי אשם ? האשכנזים. יש לרבים מהם את התובנה שלרמות ושקר זה כשרון ולא חסרון. כדאי להוליך שולל את הרוסים והאתיופים בשביל להרוויח עוד קצת כסף, ואפילו לרוץ,לצחוק ולהיות גאה בנוכלות המרשעת. לו רק היו עולים כמה מליוני ייקים לפני השואה,היינו נראים אחרת ,וחבל.
א.ש | 18.03.11
28.
כל הכבוד לך אדון שוקרון
אני מסיר בפנייך את הכובע על הנחישות שלך ..הגיע הזמן ללמד את ה"אשכנזים" שגם לך יש מקום ולעוד אנשים כמוך..אז מה אם אתה לא פרופסור לכלכלה או אתה לא גר בהרצליה או כפר שמריה . השקעתה ....מגיע לך לנצח אני נסיר את הכובע.. רציתי להגיד אשתי רופאה מומחית לכליות בניו יורק .. הלוואי והייתי יכל לחבר אותכם . אם יכולה לעזור לבריאותך ..חג פורים שמח ..ובריאות טובה
מאיר  | 18.03.11
26.
ככלכלן ותיק קיראו את התגובה !
לשלומי לקח זמן, והפסד של הרבה כסף בכדי להבין את המנגנון הפשו של בעלי החברות בכלל, ובעלי השותפויות בפרט לדלל את הציבור ע"י הנפקות וחלוקת אופציות במחירים נמוכים. וכך לשמור על כוכם. לא בחברה אחת בעלי המניות מונעים מהאינרציה של השכר וקבלת ההטבות הפליגות שלהם. ראו את כל הדרך של גו' אלמליח מישראמקו בשעתו בכדי להבין את אמיתות ונכונות הדברים. כלכלן מעורה בנעשה ( שלא מכיר את פרטי המקרה ) אני דווקא מאמין לשוקרון, והוא בחוכמה של חתול רחוב, עם אינסטיקטים בריאים הבין כיצד עליו לפעול למרות שלא הבין כל כך את המטריה. שלומי אתה מצהיר שאתה חולה, אך חושיך בריאים, אני מאחל לך בריאות ורפואה שלמה. למה האדונים הנכבדים, שמנסים כעת יחד ם פרקליטיהם להיצמד " לחוק " ותגובות לאקוניות לא עשו זאת מלכתחילה ? הם לא יכולים להכתיב את כללי המשחק והמגרש בו ישוחק לפי ראות טוב עיניהם. וכן אני חוזר שוב למרות שאני פעם ראשונה קורא עליך ומתוודע מי אתה אני דווקא מאמין לך ! ב ה צ ל ח ה , ככה כולם ילמדו שהסכמים צריך לכבד.
עופר | 18.03.11
21.
עצה לשלומי שוקרון - עדיף שתפסיק לדבר בגנות אשכנזים ופשוט תספר סיפורך, זה רק מזיק לך.
לשלומי, כשאשכנזי הוא נוכל - אז הוא פשוט נוכל, לא אשכנזי. כשמזרחי הוא נוכל - אז הוא פשוט נוכל, לא מזרחי. תפנים. עברתי גם אני סיפור דומה, אבל עדיין לא הצלחתי להתגבר על הנוכלים שלי. גם בסיפור הזה שלי, יש פוטנציאל ריווחי גדול, ולכן ניסו לקחת ממני את הפוטנציאל הזה ע"י מעשי נוכלות ומירמה. גם הנוכלים שלי אשכנזים, אבל איני רואה בהם אשכנזים, אני פשוט רואה בהם נוכלים. ואני אשכנזי. יש בכוחך לעזור מול עוד כאלה? אשמח לשמוע. בהצלחה לך במאבקך.
כל הכבוד על מאבקך | 18.03.11
17.
קח לך עו'ד אשכנזי שילחם את מלחמתך
שלומי אני מציע לא לוותר ולהשאר עם יד על הדופק כל הזמן. קח לך עו'ד טוב שמתעסק בנושא ושיהייה אשכנזי בדם כדי שילחם את מלחמתך. המדינה שלנו לצערי נשלטת ע'י חונטה אשכנזית. כשלציבור מתישהוא ירד האסימון הוא יצא לרחובות להעיף אותם לכל הרוחות בדיוק כמו במדינות ערב...
ששון הנגר | 18.03.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת