אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מדוע גברים נשואים מרוויחים יותר מרווקים?

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
הסיבה הרבה יותר פשוטה
בוסים בד"כ בגיל שבו רוב האנשים נשואים, כולל הם עצמם. אנשים נוטים יותר לפרגן לאנשים כמוהם, ולכן בוסים נשואים נוטים לפרגן לאנשים נשואים. כנראה שהם מרגישים יותר קרבה לחבריהם הנשואים אולי בגלל שבלי קשר למעמד שלהם בחברה, לשניהם אותם צרות עם האישה כשהם חוזרים הביתה. מעניין לחזור על הניסוי בחברה בה רוב הבוסים רווקים.
עודד | 22.03.11
26.
מי הבוס??
מצחיק שאקדמיה מבזבזת את זמנה ותקציבה ל"בדיקה" של תופעה שההסבר לה כ"כ פשוט וידוע: לגבר הנשוי יש חובות כלפי זוגתו ומשפחתו. בת הזוג מוכנה לקבל את העובדה שבן הזוג עובד שעות רבות אך היא גם דורשת תמורה בהתאם. מה שקובע את גובה השכר הוא לא רק עד כמה מוצלח העובד בעיני מעסיקו אלא באיזה מידה העובד מעריך את שווי עבודתו. כאן נכנסת בת הזוג שמודיעה לבעל שעליו לדרוש תוספת שכר ושהוא שווה יותר. ומכאן הדרך להפרש השכר קצרה...
udi | 22.03.11
25.
רווק בזמן העבודה נכנס לאתרי היכרויות , עסוק בחיזורים אחרי הפקידות , לא רגוע
ומפנטז על ההיא מאתמול בלילה , שולח אס אמ אסים לחבר'ה , מתכנן את הבילוי הבא. נשוי עבר את השטויות האלה בגלל זה הוא פנוי נטו לעבודה. זוהי הסיבה האמיתית , דווקא רווקות מעל גיל 35 הם עובדות מעולות.
יאיר | 22.03.11
24.
כי קל יותר כשיש עם מי להתייעץ בבית ויש יציבות ויש מישהו בשבילך בבית
כשאתה יודע שיש מישהו שאכפת לו ממך בבית- קל לך יותר לעמוד במשא ומתן וגם היחס אליך יותר מכובד כשאתה נשוי. אתה נחשב ליותר יציב (בין אם בצדק ובין אם לא) ויש לך אדם נוסף להתייעץ איתו כיצד להתנהל. תמיד 2 אנשים יצליחו לחשוב ביחד על פתרונות טובים יותר מאדם אחד. גם התחושה והידיעה שיש שם מישהי שמעודדת אותך- גם טובה לחיים.
פשוט מאוד | 22.03.11
22.
ואולי כי המחקר אמריקני?
יש הרבה הסברים אפשריים, אבל יתכן שאחד הגורמים המשפיעים ביותר הוא האופן שבו נישואים ומשפחה נתפסים בארה"ב. יש שם יותר כבוד (צבוע, אמנם) לאנשי משפחה. יתכן מאוד שהאמריקנים נותנים לנשואים עם ילדים שכר גבוה יותר ללא קשר אמיתי לתפוקה שלהם.
חבקוק הרווקוק | 21.03.11
18.
טכניון --- מדעי החארטה
הרבה זמן לא שמעתי כזה בולשיט במאמר אקדמי אחד. ואוו, מעניין מי מימן את המחקר הזה? כל התגובות שלמעלה נשמעות לי כמו סברות הגיוניות להסביר את תוצאות המחקר כמו למשל: נשואים נשארים יותר בעבודה/ מבוגרים יותר / צרכים להאכיל יותר פיות וכו' איך צמד החוקרות האלו יכולות לטעון שדווקא הטיעון שלהם הוא הנכון ולא האחרים שהעולו פה???? זה בדיוק הבעיה במדעי הדשא, אין שום ביסוס מדעי וקשר ישיר בין התצפיות שנעשות לתוצאות כלומר, מצאו שגברים נשואים מרוויחים יותר ואין קורלציה ישירה בין התצפית שנעשתה למסקנה שהתקבלה. כמו גם מה התכלית של החקר הזה? אני עכשיו אלך להתחתן כדי להעלות את המשכורת שלי? מה ההשלכות של המחקר? ממש לא ברור לי בשביל מה לבזבז זמן על כאלה דברים
מעניין | 21.03.11
16.
כי נשוי עובד אחרי ששחרר לחץ במפשעה ואילו רווק עובד שכולו לחוץ
אתה לא עובד בתפוקה מלאה שעדין לא שחררת את הלחץ על הבוקר ואתה כל היום חושב רק ת מי היום תשכיב את המזכירה של הבוס אוו את הפקידות שבדרך אבל נשוי אין לו את הבעיה הזאת ועובד ברא/ש שקט כי הוא יודע שהיום שהוא חוזר הביתה האשה מחכה לו
ע | 21.03.11
11.
יש תשובה לשאלה הזו, וגילו אותה כבר לפני 80 שנה
נפוליאון היל, בספרו Think and Grow Rich, שנכתב הרבה לפני כל הזבל של העזרה העצמית שיש היום על המדפים, הגדיר את זה בפשטות- גברים בדרך כלל הופכים להיות עשירים באיזור גיל 50-60, כי פחות או יותר עד אז, הם רק עסוקים בסקס. זו הכללה גדולה מאד, כמובן, אבל גם הגיונית לגמרי. תשאלו כל גבר כמה זמן מתפנה לו כשהוא מפסיק את המרדף אחרי נשים ותבינו על מה מדובר. ולמרות כל הקלישאות והקשיים, אם בחרת בחוכמה את האישה, גם אחרי שנים רבות של נישואין אתה תהיה מאושר ורגוע, וכמו שנאמר בכתבה, עם חשבון בנק נאה.
ג'ון | 21.03.11
4.
כשאני ובן זוגי התחתנו
הבוס שלו התחיל לראות אותו כבחור יותר רציני, יציב, ובוגר, ולכן התייחס אליו בצורה רצינית יותר ואוהדת יותר, מאשר הוא מתייחס לאחרים בגילו שנתפסים עדיין כ"ילדים". בנוסף, הבוס מודע שצריך משכורת גבוהה יותר כשחיים בזוגיות, במיוחד כשמקימים משפחה, ולכן הם שמחים לתת משכורות יותר גבוהות לאנשים יציבים יותר.
יעל | 21.03.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת