אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פרס עם אג'נדה

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
בזכות גדעון סער שהעביר את "חוק סער"
לכל 3 נציגים בוועדה למינוי שופטים יש זכות וטו, אפילו אם יימצא שופט עליון "עריק" שיתמוך בה, הרי שמספיק שיימצא נציג מלשכת עורכי הדין או מהאופוזיציה שיצטרף ל-2 שופטי העליון האחרים כדי לטרפד את מינויה. אז לא, בשום הרכב כיום הוועדה למינוי שופטים לא תוכל להעביר מינוי שבייניש מתנגדת לו.
יוסי | 23.03.11
3.
מאז אהרון ברק המערכת רק הדרדרה
והגיעה למשפטי ראווה נוסח משפט הרופאים של סטאלין. מעניין לאן עוד המערכת העלובה,הגזענית והאולטרא מושחתת הזו מסוגלת עוד להדרדר,אם בכלל. לא הפסד גדול שגביזון לא מונתה.כל מערכת ששיעור הנשים בה עלה משמעותית מאופיינת בירידה רדיקלית ברמת הביצועים שלה.מערכת המשפט איננה תופעה חריגה.
אאא | 23.03.11
2.
אין ראויה ממנה
חייבים להמשיך את מורשת פרופ' פרידמן ביום ששחררו את דמיאניוק הבנתי שמערכת המשפט נרקבה. וזה היה הרבה לפני שכנופיית שלטון החוק החליטה שהכול שפיט והיא זו שצריכה לשלוט במדינה. מערכת המשפט הרקובה הפכה בראשותו של הברק הידוע לסניף שמאלי של מרץ. מערכת המשפט בפסיקותיה המוטות שמאלה היא שמערערת את יסודות הדמוקרטיה יותר מכל. התעמרות בעורך דין אורי קורב על שחשף את ערוותם, 3 שנות מאסר לזורק נעל (יותר מאשר על רוצח ממוצע) הכפלת עונשו של השוטר שחר מזרחי שהרג עבריין והנקמה בטל מור שהרג את החשין (שרכב בלילה אפל) לעומת הסלחנות לגלקסבלד שהרג משפחה באור יום, היא המסמר האחרון בארון המתים של המושחתים עם אאודי 6 מגבעת רם. אין ספק, משהו בצה"ל ובמדינה השתבש בדרך וצריך לחזור לסדר בראשית. מערכת המשפט היא הבעיה ולא הפתרון. גם השופטת בדימוס עדנה בקשטיין העזה לומר ב"ערב חדש" מרץ 2011 את מה שכולם כבר יודעים: "שופטים נבחרים בזכות קשרים ולא כישורים". עונשים קלים, שופטים מנותקים, מנויי מקורבים, חלוקת טובות הנאה וסחבת איומה. הדג הסריח מהראש, צריך להרוס את הבג"ץ ולבנותו מחדש, אין פתרון אחר. אני אשכנזי! חילוני!! מהנדס!!! נכד למייסדי דגניה חושב ואומר את זה ולא ימני קיצוני כמו שמנסים להדביק לכל מי שחושב ככה.
amir | 23.03.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת