אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ישראל בעלייה: המקפצה הקולומביאנית של ישראל זיו

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
סוף סוף חברה שעוה כבוד לארץ ישראל - ולא הורסת את שמינו !!
כל הכבוד לכתב ויש כבוד , אני חושב שצריך להעריך את הבחור שהרים חברה שמיצגת את ישראל בצורה טובה מאוד (שיפור התדמית בקולומביה ) ,הלוואי ירבו עוד כמוהו שיעשו שם טוב למדינה . כל הכבוד אני בטוח שהחברה שלו עושה ותשה חייל !!
תומר  | 26.03.11
17.
קציני צה"ל ללא ניסיון עסקי וללא הפנמת אילוצי תזרים ורווחיות- סופם לפשוט רגל.
מי שמגיע ממערכת הביטחון / צה"ל לא באמת מבין בניהול עסקי, וסיכון היום יומי הכרוך בהפעלת עסק בקנה מידה גדול. וזו בעיה ענקית עבורם. לדעתי סביר שהם לא יודעים איך לחתום על צ'ק או איך להוציא חשבונית ולנהל תזרים מזומנים, סוגיות מיסוי וחשבונאות ועוד...דבר שכל ילד מתחיל כבר מכיר היטב.
חיים | 26.03.11
16.
אנשים שמתעסקים ברפש העולמי
ואחר כך כולם מתפלאים שהם נעלמו, או מסוק שבהם טסו התרסק, או שנעצרו בהגיעם לאחת מהמדינות המפוקפקות הללו. ואז יהיו לנו כתבות תחקיר בטלויזיה, ובני המשפחה יגידו שהמדינה זנחה אותם, ולמה נציג רשמי של מדינת ישראל לא מטפל בעניינם. בקיצור- תאווי בצע, במקום לתרום (אפילו בהתנדבות- יש להם פנסיה חבל על הזמן) לבטחונה של מדינת ישראל בכל דרך הולכים ועשים לביתם בבטחונם של הגויים....
איציק | 26.03.11
13.
למי שמכיר היטב את קולומביה ידוע עד כמה קשים האגוזים לפיצוח
ועד כמה זהיר סנטוס בהענקת פרויקטים. יש ישראלים שעובדים שם בגדול אבל לא בעלי עבר בטחוני אלא ענקים עולמיים בתחומי אנרגיה ותשתיות. מהיכרות קרובה עם הסינים באפריקה - ישראל קטנה מאוד עליהם ואינה מסוגלת להתחרות בעלויות במהירות הביצוע ובעכולת המימון. בכל אופן בהצלחה למנסים ולא מתייאשים.
OREN | 25.03.11
8.
ישראל זיו י וכליפי ישר כוח תמשיכו הלאה
הרבה אפשר להגיד על האיש אבל בעולם העיסקי קובע דבר אחד, מחזור עסקי, הון ודו"ח רווחים, ישראל וחברים עשו רבות לביטחון ישראל שמרו על המדינה הזו 30 שנים ויותר וכיום פורחים בעולם העיסקי הביטחוני רק דבר אחד נותר לעשות לאחל להם בהצלחה ולקוות שמדינת ישראל תתקדם בעזרת עסקים כאלה. שבת שלום ובהצלחה
דני ברלב | 25.03.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת