אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מיחזור זה לא רק ירוק: המדריך למיחזור משכנתה

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
תגובה ל- 21
חחח.. תגובה ל-21 יקירי, גם אני עושה קידום אתרים אומנם לא ל- AMG אבל אח שלי יש גבול לליכלוך, אתה מבייש לנו את המקצוע !!! אחרי השטויות שאתה מעלה אני מקבל טלפונים מלקוחות שאם אפשר לא להגזים בתגובות לכתבות כי אז העסק נראה מכור. אז אח שלי, תעשה טובה תרגיע, אתה עושה פדיחות.
תגובה ל-21 | 30.04.11
14.
מיחזור משכנתא
דותן שלום כדאי לך למחזר את המשכתא .אתה מצמצם את מספר השנים ,נשאר באותו החזר , ברבית של 2.5 בערך רבית קבועה צמודה למדד. אל תבהל מהקנס. תבדוק במספר בנקים הצעות מחיר ואז תחזור לבנק שלך ותגיע להבנות איתם -יותר כדאי. אני מיחזרתי לפני שנה ,הפקידה אמרה שלא כדאי-היא כמובן משרתת את אינטרסים של הבנק. קיבלתי 1.7 אחוז אחרי משא ומתן ברבית קבועה צמודה למדד ל-5 שנים וירדתי מרבית של 4.75 שנקלח לפני 18 שנה . מה שחשוב זה הביטוח חיים שלא השתנה מצב בריאותי אצל 2 בני הזוג. בהצלחה
י | 05.04.11
3.
דבא מאוד חשוב ובסיסי חסר בכתבה- בטוח חיים
הנושא לא עולה ע"י פקידי הבנק ולא ע"י גורמים אחרים והוא מאוד בסיסי. אם קיים שינוי בריאותי לרעה ממתי שנלקחה במשכתא הראשונה להווה, יש מצב שחברת הביטוח לא תאשר לך ביטוח חיים חדש שמכסה את בן הזוג במקרה של מוות . גם אני רציתי למחזר ואז התברר לי במקרה שעקב כך שבן זוגי חולה לב כעת ובפוליסה של המשכתא שנלקחה לפי כ-8 שנים הוא היה בריא נוצרה בעיה עם הביטוח חיים. ולכן העדפתי לא למחזר ולהשאיר את המצב כפי שהוא, מאשר להישאר ללא כיסוי במקרה של מוות. לתשומת ליבכם..
ליזה  | 05.04.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת