אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ליברפול יכולה להיות אופטימית

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
לא אתפלא אם בינואר דלגליש יימצא את עצמו מחוץ למועדון עם בעיטה בעכוז.
כמה שאני אוהב את ליברפול אני עדיין מרגיש שיש לוזריות שלא ניתן להסביר במועדון. הפתרון המסתמן: אומרים שאברם גרנט פנוי עונה הבאה... סתם.... מת על ליברפול אבל לא מצפה לתוצאות מהירות. מעדיף שתהיה עונה בלי אירופה בכלל (אפילו שצריך את הכסף) כך שניתן יהיה להתרכז בליגה ולא למהר להסיק מסקנות לגבי מאמנים ושחקנים. סבלנות ודרך הן מילות המפתח כדי להגיע לטופ ובעיקר להצליח להישאר שם (תראו את פרגוסון ויעקב שחר...) שזה מה שחסר לליברפול.
אדום פסימיסט שבע מהבטחות | 17.05.11
9.
שכל יום תהיה כתבה על ליברפול
על אליפות לא נראה לי שמדברים, בכל זאת הקבוצה סיימה 20 נקודות מאחורי יונייטד מאוד בינונית, שבסה"כ היו לה 5 נצחונות חוץ, משהו שלא יקרה עונה הבאה. לכן קודם צריך לקחת נקודות מלאות מול כולם באנפילד, ולא להפסיד 2-0 לטוטנהם שניצחה משחק אחד ב-13.
KOPMAN | 17.05.11
2.
אוי לא
אני אף פעם לא סבלתי את בניטז, גם כשהלך לו טוב. אבל עכשיו כשדלגליש שם, והוא עושה בדיוק את מה שאני רוצה שיעשו בכל הקבוצות בעולם, עם הנהלה שפויה, אוהדים מסורים, אחלה שחקנים וכדורגל... אני רואה שהולך להיות לי ממש קשה לא לחבב את מה שנבנה שם. יאללה, לחזק את מעמד המאמנים בכדורגל. בעשור הזה צריך להוכיח ששום שחקן בעולם לא יכול לעשות יותר ממאמן טוב.
אלכס | 16.05.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת