אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דו"ח טכנולוגי: אל בשם סטיב ג'ובס, מקדש שהוא חנות של אפל

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
אני אוהב מוצרי אפל אבל אפל דופקת אותי, אז אקים מקדש פרטי לאפל בכספים של גוגל
ממש עזרו לי השנתיים הערצה לאפל כל מה שיצא לי זה אייפון על חשבון אימי וגם רק 16GB ורק אלחוטי וכל מה שאני שומע שכל מה שחשוב לאפל זאת השורה התחתונה שורת הרווח !!!!!! כלומר אני מאפל מקבל ויקבל "קדחת" אבל לשלם משכורות לאלו שעובדים על פיצוח הנוסחא שלי על מנת להוציא אותי מהמשחק , זה כן !!!!! ולחתן אותי אם ברירת מחדל (כי זה מה שמאבטח בשכר מינמום יקבל ככלה) על מנת שהשמנה תתחזק את "פרת המזומנים" של אפל לשביעות רצונם זה כן!!!! אז מה שונים אפל מוואלה או כל משהוא אחר באותו נוסח אז למה לא לחבור למקור זה שמשלם לכולם וקובע את ערכי האמיתי בסופו של דבר כדאי לגמור את הסיוט באופן סופי לי ולהם לכן כדאי לחבור לגוגל
spider(black widow algorithm | 28.05.11
15.
רעה הדרך בה הולכת אפל
אבל טובים מוצריה. ה Macbook נעים בקריאה לעיניים, נוח לאצבעות בהקלדה ובמשטח איתו העכבר זז לפי קצב האצבעות ולא לפי חשק המפתח כמו בלינוקס על אסוס. אחד ההבדלים בין אפל למתחרים הוא שאפל מייצרת פונקציונליות עובדת בעוד שהמתחרים מייצרים משהו שרומז משהו לגבי פעילותו בעתיד, כשיהיה מוכן. כך גם בפיננסים, שם ידרשו לגוגל עוד הרבה שנים להגיע לרווחי אפל ממכירת ישומים. ג'ובס, יהווה ובעל שווים בעיני. אזרחי ישראל הרבה יותר, וכל עוד המוצרים של אפל יתנו לי מענה אמשיך לצרוך אותם גם אם (זהירות, הערה גזענית) בוזגלו שעיר במיוחד יעמוד בראשה.
משתמש אפל | 23.05.11
12.
המגיבים פה הורסים אותי
כמו ילדים בגן. זה מצחיק אותי כל פעם מחדש לראות איך יוסי משמיץ את אפל וחסידיה ואז כל המגיבים מחזקים את הטענות שלו. אני לא מצליח לחשוב על שום חברה או מוצר שחשובים לי עד כדי כך שאגיב באופן קבוע בזעקה על כל טור של יוסי. רבאק, תתבגרו קצת. יוסי אל תיכנע למיעוט הקולני, לרוב הקוראים אתה מספק אחלה בידור.
שועליקו | 22.05.11
10.
דמגוגיה והטעיה. יוסי, קרא ולמד!
איפה כתוב בחוקי הקפיטליזים שלהיות הוגן במסחר זה חלק מ10 הדיברות שלה? אם הייתם חיים באמריקה לפחות לשתי שניות הייתם רואים שלאיים אחד על השני בתביעות משפטיות זו דרך חיים וצורה אנושית ומכובדת להפיק רווחים. ולכן שחברות אלקטרוניקה שופכות אחד על השני ערימות של רפש ועורכי דין, אל לכם להתפלא. ולנפח את זה לכתבה על טכנולוגיה, זה בכלל דמגוגיה זולה, למי אכפת? כמה אפל תקבל מהתביעה המשפטית שלה נגד החברות האחרות שגם מפעילות אפסטור? או כמה הם שילמו כדי שיתאפשר להם להשתמש בשם הזה. בעיניין המפתחים של אפל שנעשו כנראה עשירים בין לילה ממכירת אפליקציות של פלוצים או חתולים מדברים, אני סומך עליהם שיסבירו בבית משפט שמיכיוון שאין להם אפסטור בעצמם הם לא מפירים שום פטנט. למעשה הם מחוייבים להגיש את האפליקציות שלהם לאפל שמוכרת אותם ללקוח ומזכה כל מפתח ב70 אחוז מהמכירה. להציג את זה הפוך זה כמו לתבוע חקלאי על פטנט של מכירת עגבניות במכונה חדשנית בסופרזול!
בצלאל | 22.05.11
2.
לא הבנתי מה אתה מנסה להעביר בכתבה הזו
זה שאתה לא אובייקטיבי אנחנו יודעים זה שאתה קורא לכל מי שנהנה ממוצרי אפל חסידים/שוטים/פאנאפלים ומזלזל בהם כל כך אנחנו גם יודעים מה העניין? אתה מצטט פה ״מחקר״ עושה אקסטרפולציה (לפחות מנסה לרמוז) על התוצאות ומטיח את זה בכתבה. מי שמשתמש באנדרואיד הוא ״חושב חופשי״? כל מי שחושב שהסלולרי שלו מעיד משהו על האופי שלו שלא יטרח, אין לו. פופוליסטי מדי, רדוד מדי ובעיקר לא מדויק, לקוראי כלכליסט מגיע יותר דיי בטוח שיצנזרו אותי...
אורן | 22.05.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת