אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עשו עסקה: 2.52 מיליון שקל לדירת 5 חדרים חדשה בנווה שרת בתל אביב

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
נווה שרת
לעל המלעיזים על נווה שרת - השכונה עשתה מהפך בשנים האחרונות, גם בבית הספר בשכונה שיש לא מעט מהשכונות ליד ששולחים את הילדים שלהם ללמוד בשכונה. ולהזכירכם - הדר יוסף ורמת החי"ל היו לא רחוקות מבחינת הסטיגמה, ותראו איפה הם היום - מחר נווה שרת תיהיה שם וכל אלו שצוחקים יבכו....
ירון | 27.07.11
16.
בושה לממשלה , למדינה ולעם!
במדינה עכשיו יש שני סוגי אנשים: 1. אנשים שמחזיקים מלאי דירות ומשכירים אותן. 2. אנשים שאין להם דירות והם בחיים לא יכלו לקנות את הדירות. בושה למדינה שמרשה לעצמה להתנהג כך כלופי האזרחים שלה. בדיוק בצורה כזו האזרחים יתייחסו למדינה בזמן המלחמות הבאות. דברים כאלה כבר קרו בעבר.
אזרח | 23.05.11
12.
אנשים,מה קרה לכם,המחיר בנווה שרת סביר מאד
מגיב 11-לפני 20 שנה לא היה אזור תעשיית ההיי-טק של רמת החיל מטר מהשכונה ולא היה פארק הירקון מזרח. ב 2 מיליון שקל אפשר לקנות דירת 3 חדרים ישנה ומתפוררת במרכז ת"א או דירת 4 חדרים חדשה בנווה שרת, לא רחוק מהקאנטרי. אתם תחליטו מה יותר מתאים לכם. בפרוייקט הזה גם מוכרים דירות 3 חדרים ב 1.4 מיליון. רמת אביב והאוניברסיטה האיכותית של כל גוש דן במרחק 10 דקות נסיעה. אפשרות אחרת זה דירת 4 חדרים חדשה ועממית בשכונת עזרא בדרום ת"א, ליד שכונת התקווה. המחיר רק 1.4 מיליון. נכון שעכשיו 2 מיליון ל 4 חדרים בנווה שרת נראה פחות נורא?
תל אביבי | 23.05.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת