אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

זוכה ברורה, הרבה שאלות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
כתבה מעולה אבל..
יש כמה דברים לא מדויקים בכתבה כמו העובדה שארסנל דורשת 50M פאונד ולא 50M יורו על ססק, וכמו העובדה שאבי הטוטאל פוטבול הוא ריינוס מיכלס מאמנו של יוהן קרויף בהולנד. בשורה התחתונה ברצלונה אכן מתנהגת כמו חבורת בריונים שעוברת על חוקים מבלי שום פחד להיענש- ודוגמה טובה לכך שהמרדף אחרי ססק בארסנל שבו הם פנו ישירות לשחקן ולאביו וניסו לנהל מו"מ מבלי שום אישור של ארסנל ויותר מזה הפעילו לחץ אדיר דרך התקשורת על השחקן שיעזוב את ארסנל ויגיע אליהם חזרה.
טוביק | 31.05.11
8.
זה בושה
אתם מדברים פה שטויות כל התגובות לשחק90 דקות בונקר זה לא טקטי זה גועל נפש לשמה כדורגל משחים ולא מרחיקים כדורים ליציע וברצלונה משחקת כדורגל אני יודע שככל שהכדור אצלך הקבוצה השניה לא יכולה לתת גול וזה מה שברצלונה עושה שולטת ב70-80 אחוז המשחק בכדור וגם את זה צריך לדעת לעשות בלי לאבד כדורגל משחקים פתוח ולא בונקר אנשים אוטם את זה והם לא משלמים בשביל לסבול אלה בשביל לראות כדורגל יפה ומהנה הלוואי ואצלנו הכדורגל היה נראה ״מגעיל״ כמו של ברצלונה
אני | 30.05.11
7.
זה בושה
אתם מדברים פה שטויות כל התגובות לשחק90 דקות בונקר זה לא טקטי זה גועל נפש לשמה כדורגל משחים ולא מרחיקים כדורים ליציע וברצלונה משחקת כדורגל אני יודע שככל שהכדור אצלך הקבוצה השניה לא יכולה לתת גול וזה מה שברצלונה עושה שולטת ב70-80 אחוז המשחק בכדור וגם את זה צריך לדעת לעשות בלי לאבד כדורגל משחקים פתוח ולא בונקר אנשים אוטם את זה והם לא משלמים בשביל לסבול אלה בשביל לראות כדורגל יפה ומהנה הלוואי ואצלנו הכדורגל היה נראה ״מגעיל״ כמו של ברצלונה
אני | 30.05.11
6.
פשוט לא מאמין לתגובות
אולי התגובות על מוריניו באותה עונה שאינטר ניצחו את בארסה בחצי גמר נכונות - כדורגל מגעיל בונקר ועוד הרבה - אבל גם את זה צריך לדעת לעשות... אבל עם כל הכבוד לכל המאמנים והקבוצות בעולם!! פפ וברצלונה בנו קבוצת כדורגל שלא הייתה ולא תיהיה כמוה! כמה טיפשי להגיד על מכירת משחקים ושיפוט לא מוצדק! ברצלונה משחקת כדורגל מושלם! בכל עמדה במגרש יש להם את השחקן המושלם לאותו תפקיד וככה בונים קבוצת כדורגל! באמת שהתגובות פה (וכנראה הם של אוהדי ריאל מדריד)הן ילדותיות ולא צודקות! ד'א אני לא אוהד ברצלונה ולא ריאל מדריד אני פשוט אוהב כדורגל ולא חשוב מי ואיפה משחקים!
חכם חנוכה | 30.05.11
5.
עובדה שכאשר עומדת מול ברסה קבוצה מושלמת, אין לה מענה
מוריניו הציג את זה יפה מאוד לפני שנה. העמיד מול ברסה קבוצה מושלמת מבחינהה טקטית. אחת שהייתה מרכפת כמו פרפר ועוקצת דמו דבורה. אחת שיודעת בידיוק מה היא רוצה ואיך היא תשיג את זה. ועובדה שלמרות השיפוט פרו-ברסאי עם הרחקות לא מוצדקות, ברסה ה"מושלמת" לא הצליחה להתמודד מולה, גם כשבהיא הייתה ב-10 שחקנים. מה היה מתקון? - עמידה טקטית מושלמת, תרגול ויכולת קטלנית במתפרצות. העקיצות של מיליטו גמרו בשנה שעברה כל יריבה שעמדה מולו, הן הליגה, הן בגביע, הן בליגת האלופות וה גם בגביע עולם למועדונים. אם מישהו שאול מי היא קבוצה המושלמת? ללא ספק האלופה של שנה שעברה, זאת שב-9 שחקנים מפרקת יריבה בדרבי 4-1, זאת שכנגד כל סיכויים מכניסה שלישיה לברסה, זאת שלא מחדת מצ'לסי. יום אחד זה יחזור.
בבב | 30.05.11
4.
הכל בגללם!
לא אמרתם שגם ההתחממות הגלובאלית היא בגלל בארסה, והעוני בארץ זה בגלל שהם לוקחים את כל הכסף מהמדינה, ובכלל הם אשמים גם בזה שהלייקרס עפו מוקדם השנה בפלאוף הנ.ב.א כי קובי נשאר לראות את מסי.... די תפסיקו אם זה, כל הקנאים ובעלי הדעה בשקל ברצלונה קבוצה גדולה, שפשוט העלימה את יוניטד בגמר וגרמה לקבוצה סופר התקפית כמו ריאל "שמפרקת" 7-0 בסוף העונה לשחק בונקר כסחני ביותר. והכי חשוב - גרמה למועדון כמו ריאל אם תדמית נוצצת לקחת מאמן אפור וקטנוני כמו מוריניו רק בגלל שהם פשוט נואשים להצלחות, נואשים לעצור את הרכבת של ברצלונה להתהילת עולם.
איתמר | 30.05.11
2.
קבוצת הפלייסטיישן .
ראשית - כאשר 50-60% מהכדורים נמסרים לאחור - מייצרים שליטה בכדור וגורמים ליריב לצאת מכליו . שנית - הקבוצה מלוכלכת לא רק בהתנהלות שלה בנוגע לרכש ולשחקני הנוער של היריבה- גם בהתחזויות הבלתי פוסקות שלה במגרש והפעלת הלחץ על השופטים להוציא כרטיסים ליריבה . בנוסף- יש להביא בחשבון את העובדה שהיא הקבוצה המייצרת הכי הרבה הכנסות לארגון - וזה בתגובה דואג לה בהחלטות שיפוט המוטות לטובתה . קבוצה כברסה לא נזקקת לכל הנלווים - ולכן העניין מכוער שבעתיים - שילמדו מקבוצות פאר גדולות ממנה כגון יובנטוס ( זידאן, דל-פיירו , דווידס , פירוצ'י) מילאן ( חוליט וואן-באסטן ) אייקס ( קרויף ,חילט )- אלו הציגו רק במגרש - לא בהופעות " בבימה " .
שקד | 30.05.11
1.
ברצלונה היא בדיחה עלובה
קבוצה עלובה ופאתטית הן מבחינה התקפית,הן הגנתית והן טקטית. כל הסיפור של הקבוצה הוא השיפוט האולטרא מושחת בכל משחקיה,הן בליגה והן בליגת האלופות.זו הסיבה שאין לקבוצה פציעות (למרות שהיא אוסף של כוסיות רכרוכיות ופחדניות מהסוג של שלום תקוה). השיפוט המושחת מקורו בעובדה שזו הקבוצה שהמיעוט המשעבד של אירופה,הנאצוליברלים,מאד מאד אוהב ודואג שהיא "תזכה" בתארים בדיוק כמו שקרה עם ספרטק מוסקבה בתקופת הבולשביקים. בקרוב תעבור אירופה (וארה"ב) את ההתרסקות הכלכלית הגדולה בהיסטוריה שתחסל את שליטת הנאצוליברל במערב.וכשזה יקרה,ברצלונה תהיה בדיוק באותו מצב בו נמצאת כיום ספרטק מוסקבה לאחר עידן הבולשביקים. לאן האפס גאוורדיולה ילך בדיוק ? בשום קבוצה אחרת הוא לא יקבל את השיפוט הזה והסגנון העלוב של אינסוף מסירות סתמיות לרוחב המגרש ינוטרל די בקלות ללא החסות של השופטים וארגון הפשע המכונה אופ"א.
אאא | 30.05.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת