אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו גייס יחצן כלכלי: עמירם פליישר

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
עכשיו היחצ"ן יצטרך לשכור יחצ"ן
עכשיו היחצ"ן יצטרך לשכור יחצ"ן יככין תוכנית שתסביר לו על מה ביבי מדבר... כל כך אופייני לביבי: לנפח בלונים ולתת לאחרים להסביר מה בעצם יש בתוך הבלון הזה, כי הרי נורא כיף ללכת עם בלונים צבעוניים מעל הראש. מה בפנים? לא חשוב, אף אחד לא יודע, העיקר שיהיו גדולים, קלים, ושכולם יחייכו איתך. רק שלא יפוצצו לו את הבלונים אבל... אל דאגה, מכירים את הבלונים האלה שבתוכם יש עוד בלונים? אז זה בדיוק מה שיעשה היחצ"ן החדש שלו - ימלא את הבלון הגדול בהרבה בלונים קטנים, כי זה בדיוק מה שיחצ"נים עושים: רק תגיד איזה צבע ואיזה צורה והם כבר יעשו לך בלון מתאים... הבעייה האמיתית זה אנחנו! שמוכנים להיות ילדים קטנים ומטופשים ולחייך כמו דבילים רק בגלל שמישהו הביא בלון חדש.
tx; | 21.06.11
5.
הסופר טנקר הוא הולכה בכחש.אי אפשר לקצר תהליכי תכנון סביבה וערים בעולם המודרני הנגישות
שבין שטחי תיכנון שונים. כולל איכות, שמירת נוף וטבע, תנועה, ניקוז וכו' דורשים עיון תחקיר ומחקר ש/אין ניתן לקצר אותם. רק בור כמו שר הפנים יכול להגיד "מה הבעיה" אבל כנראה שגם ראש הממשלה בוגר אוניברסיטאות אמריקאיות רדוד ושטחי ובעל יכולת להונות את הציבור מבלי להניד עפעף. זה ישצע מוזר. תהליך הבניה אינו לבן או קוטג'.
אזרח ישראלי | 21.06.11
1.
יחצנים גורמים לי "בחילה" ההגדרה "אוכלי חינם" עדינה עבורם
במיוחד אני "המום" מיועצים ל"משברים" שיודעים ה כ ל [חוץ מהמשברים האישיים שלהם] כמו היחצן של "שטראוס" נוכחותו גורמת לרצון להתנגד וכן יועצים אחרים שגורמים לנזק כמו ה"דוחצן של אולמרט " או כמו אלו שהיו לקצב - ראית אותם - התעצבנת. מה עושה אותו [את היחצן] כמסביר את המדיניות???????? מהיכן הידע העמוק והכישורים בכל נושא ועניין? מגז עבור לדשנים עבור לביטוח מי זה ה"בן אלמוות הזה?" לאל פיתרונים.
אלן | 21.06.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת