אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פרסום ראשון: המדינה מקימה מחלקת הסברה כלכלית-אזרחית לעיתונאים זרים

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
אינטרס אישי צר לפני אינטרס לאומי - מתאים להלך הרוח וחסר היגיון בעליל
הסברה אינטרסנטית צרה לצעדים הכלכליים של ממשלתו ושלו בזמן שההסברה הישראלית-בטחונית-לאומית לא מתקיימת בכלל!!! קשה יותר ויותר להבין איך לעזאזל ועל שום מה אנו בכלל מתפקדים כמדינה. כל אחד פה לעצמו - אפילו ראש הממשלה.
מיכל  | 04.07.11
26.
300 אלף שקל בשביל לטייח את שיטת ה"לקחת מעניים, לתת לעשירים"?!?!
ניתוק כזה של מנהיג מהעם נצפה רק במדינות דיקטטוריות. התקציב הזה הוא בזבוז משווע של כספי הציבור שגם ככה נגזלים מאיתנו בשביל לייצר "צמיחה כלכלית" על הנייר. למדינות הזרות אין מה ללמוד מאיתנו כלל!
ישראלי עני ממוצע | 04.07.11
17.
ביבי: קודם כל תנסה להסביר לנו - הציבור, את מהלכיך הכלכליים "המבריקים"
לפני שמבזבזים עוד כספי ציבור על יועצים והסברה בחו"ל, ראוי לדאוג קודם כל לטיפול בבעיות הכלכליות-חברתיות הקשות בישראל של מעמד הביניים והשכבות החלשות: מצוקת הדיור, מחירי המזון המאמירים, מחירי הדלק, בעיית התחבורה הציבורית הכושלת במדינת ישראל, והמסים מהגבוהים בעולם שאנחנו משלמים, ותמורתם מקבלים השקעה זעומה בתשתיות, בחינוך, בבריאות וברווחה.
אזרח ממוצע | 04.07.11
16.
ההצלחה הכלכלית של נתניהו
עד להיכן מגיעה חוצפתן של האיש הזה? אם איני טועה בזמן המשבר הכלכלי בשנת 2008 , היה זה שר האוצר של מפלגה אחרת שלא נכנע ללחצי נתניהו להזרים כסף לטייקונים. אבל זו דרכו של האיש הנילוז הזה, להתהדר בנוצות של אחרים..... ומה עם הרוב השותק העני שלא גומר את החודש? האם גם באלו הוא מתהדר?
נוני | 04.07.11
2.
ביבי נחשב לפלא כי הוא לא נפל למשבר כלכלי בניגוד לרוב העולם .חחחח
אז מה הפלא אם הוא מעלה מאות אחוזים מיסים ועושק את העם שאין לו קורת גג וכל כספו הולך למדינה. חברים שימו לב שראש ממשלת יוון פפנדראו למה קצת מביבי והעלה מיסים והיוונים לא פראיירים יצאו לרחובות . ביבי לא גילה את אמריקה .
חיים | 04.07.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת