אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עמידר יוצאת מהשיכון

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
עמידר חיפה,ואבא שלי בן ה87
ערב טוב,אבא שלי פונה מביתו לפני שנה וחודש,העילה "שיפוץ דחוף"עמידר התחייבה בבית המשפט שהשיפוץ יתחיל מיד לאחר שאבא שלי יפנה,משמע ינואר 2012!!!רק לפני חודש לאחר שאבי הגיש עתירה מנהלית,עמידר "שמה"כמה כלים והחלה בשיפוץ!!!!אבא שלי בקש לרכוש את דירתו,שלם עבור פתיחת תיק ושמאי--וכלום!!!עמידר "מוכנה"לאפשר לאבא שלי לרכוש את יתרת זכויותיו--התנאי--שלם 416.000 שקלים עבור שיפוץ!!!כל פניותינו למנכ"ל עמידר נענות ע"י סוללת עורכי דין!! עמידר גוררת רגליים,מערימה קשיים,אולי אבא שלי ילך לעולמו-והדירה שהוא רכש בשנת 1954!!תחזור לעמידר!! שבוע טוב ובשורות טובות לכל הנאנקים תחת רגלי החברות ה"משכנות"
טובול מכלוף | 16.02.13
4.
בינוי פינוי
לגבי פינוי בינוי לדעתי יש להפוך יחס ולפנות דווקא לבעלי הון כי בתור מי שמכיר מצב שכונות מבפנים, אני בטוח שנסיון לפנות ולבנות אחר כך לא יצליחו לעולם. יזם חייב ליזום כדלקמן: לאחר שלב ראשון של קבלת הסכמות מאלה שרוצים להתפנות, להפוך אןתם בגרעין ראשוני, לבנות בניין ראשון בשכונה ולאכלסם בו. שלב שני לפתוח הרשמה לפי קריטריאונים של יזם עצמו לזכאים לבניין הבא במקום לשכנע ולקבץ הסכמות כיוון שדוגמא ראשונה תיהיה מול העיניים. בו זמנית לפתוח שלב שלישי - להציע למכור דירות במחירון היזם לאלא שלא מסכימים להתפנות ומו"מ איתם יהיה הרבה יותר כל - "או תתפנה או תמכור" - לבחירתם .בכל מקרה רק בעלי הון מסוגלים לקחת יוזמה שכזאת ולהרים אותה, כי בסופו של דבר מדובר כאן בהרבה מאוד גם השקאות וגם הוצאות. גם עמידר מסוגלת לעשות זאת במימון ממשלה אבל הפקידונים כרגיל יהפחו הכל לפארס.
יצחק לוי | 06.07.11
3.
עמידר היא חברה מיושנת ומסורבלת...זה הזמן לשינוי!!!
היום לעמידר יש הזדמנות היסטורית לעשות מהלך לטובת הציבור בכך שתבנה דיור אמיתי לאזרחים הזקוקים ל 1.5-3 חדרים. לאו דווקא לזוגות צעירים (לא חסרים חד הוריים, רווקים, פרודים, גרושים, אלמנים וכו'). במקרה אני מחפש עבודה ואשמח להשתלב בעשיה שכזו!!! ערן כהן - ממתין למייל ממך!!!
יוד | 06.07.11
2.
יוזמה ברוכה
עם כניסת חברת עמידר ואולי עוד חברות וותיקות כגון: שיכון עובדים, ושיכון ופיתוח לשוק הבנייה בעידוד הממשלה ועם הקצאת אדמות מדינה מסובסדות, ניתן להתגבר על בעיית הדיור בר השגה למעמד הבניים. אין להפקיר את שוק הבנייה לקבלנים ולחברות פרטיות, התוצאה מחירים מרקיעי שחקים שהפך רכישת דירה במידנתנו לחלום.
רפאל שרגא | 06.07.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת