אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החוק להאצת הליכי הבנייה אושר לקריאה שנייה ושלישית בוועדת הכלכלה

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
למה שוברים את הראש יותר מידיי לגביי דיור
צריך להחזיר את הגלגל אחורה לבנית דיור בקצב מהיר בדיוק כמו בשנות ה50 לבנות ולבנות לתת לציבור קורת גג בשכירות עמידר הדירה לא חייבת להיות פאר עם לוקסוס מספיק קורת גג אפילו 3 חדרים אוליי גם שניים וחצי חדרים כך שהשכירות תהייה משתלמת לכולם כך שהמדינה תמממן את הבניה ותגבה שכירות חודשית .... שנית צריך להוריד מיסיי ארנונה הרשויות צריכות לשנס מותניים לא לבזבז כספיי ציבור לריק כך יצליחו להוריד לא צריך יותר משכורות ענק זה מיותר לעומת השעות שהם עובדים בעיריה או בכל מגזר ציבורי אחר
איציק | 04.08.11
31.
דוב צור צודק במעשיו.לא הכי חשוב לבנות....חשובה איכות חיים.
למס' 25 ,דוב צור צודק.יש מספיק בניינים גבוהים בנחלת.יותר מזה כבר יהיו שם פקקי ענק,מחסור במקומות חניה וצפיפות נוראה.ניצן היה מגלומן.דוב צור רוצה מקומות עבודה לתושבים ואיכות חיים.הוא עצר פרוייקטים נוספים שהיו בקנה ,ובצדק.
טלי | 03.08.11
30.
הוועדה הלאומית...
גם ככה חוקי התכנון והבניה בארץ שלנו וכל הליכי הבירוקרטיה מוטעים וגורמים לטעויות ארכיטקטוניות, טעויות בבניית ערים. האצה באישור / הוצאת היתרי בניה לא יעזרו כלום. המדינה צריכה לרכוש בניינים , לשפץ ולאכלס את כל מי שחפץ! המדינה צריכה באופן דחוף לבדוק את מצב התכנון והבניה הארצי, להביא מהנדסים ואדריכלים (לא עובדי מדינה עייפים) צעירים עם מרץ לעשות שינוי ! ולמה לצעירים שעוברים לפריפריה בצפון - יש כל המרבה במחיר על רקרעות, אין הנחה במס שבח, זכאות למשכנתא הינה משכנתא בתנאים תחות טובים מהבנק. יש רשימה של דברים שאפשר לעשות אך לא נשמע ונראה שמישהו באמת עושה רשימה רצינית על מה לעבוד ואיך! חבל, עצוב לראות איך אנחנו הופכים לקטסטרופה.
אורי | 26.07.11
26.
ביבי , ראש עריית ראשון דב צור צוחק ממך
ביבי- לא יעזרו כל התוכניות שלך אם יש ראש עיר כמו דב צור מראשון לציון שדאג לבטל תוכנית בניה שכבר אושרה והוגשה לוועדה המחוזית להתנגדויות - תוכנית מספר רצ - 52-50-1 תוכנית זו לבניית 3400 יח דיור בנחלת יהודה צפון נכנסה לתוכנית לקידום הבניה שאתה קבעת ( קיצור הליכים ). תוכנית זו תוכננה על ידי מר ניצן ראש העיר הקודם במשך 19 שנה והגיע עכשיו לוועדות . התחלף ראש עיר וראש העיר החדש דב צור החליט להתנגד לתוכנית שהעירייה שלו הגישה - אנא ביבי דאג שמישהו יעמיד את דב צור על מקומו כדי לקדם את התוכנית שכבר אושרה . כך תגדיל את כמות הדירות
רפי | 19.07.11
25.
מחאת הקוטג' ודיור טלטלה מעט את הממשלה לעשות משהו - איפה הם היו עד עכשיו?אה... בביתם הקט
מחאת הקוטג' ודיור טלטלה מעט את הממשלה לעשות משהו - איפה הם היו עד עכשיו?אה... בביתם הקט. עם ישראל: השמיעו קול זעקה ! בכל אמצעי: מיילים פייסבוק וכן, מחאות בשטח... לפחות פעם אחת. פעל במצרים פועל בסוריה פועל בלוב בחייכם... פעם אחת תופיעו למחאה ("כאילו שזה יעזור" - אם היו אומרים את זה במצרים הממשלה היתה ממשיכה לדרוך עליהם)
ב | 19.07.11
24.
לבטל את המס על שכירות דירה.
מאז שהטילו מס על בעלי דירות לשכירות ..המחירים עלו ..מכיוון שלמשכיר הדירה ישנן הוצאות רבות גם ככה כגון: תיקונים ,ביטוחים, משכנתא,הוצאות החזקה שוטפת ותוספות לוועד הבית בגין שיפוץ או תיקונים בגג ועוד..לכן כשהוסיפו גם מס אזי הנטל הפך ליותר מדי והמחירים עלו..הרי פנסיונר שעבד כל חייו מלען דירה נוספת כהשלמת הכנסה חייו לחיות ממשהו ..ושלו יעבדו עליכם כל צרי העינים שרוצים הכל בחינם.
 | 19.07.11
20.
ביבי הבייתה ביבי ולישון...
רק מפלגת צרכנים אמיתית תוריד את יוקר המחיה הבלתי אנושי ותחזיר את השפיות למדינה. נציגי הממשלה משתאים ומגלגלים עיניים לשמיים. הרי הם מאשרים את כל ההשתוללות במחירים במשק. הם אחראים לעליית מחירי הדלק, המים, הגז, החשמל, מוצרי המזון, המיסוי העצום על ייבוא מוצרי מזון אלטרנטיביים, את מחירי הקרקעות שהמינהל משווק, את ההשתוללות במחירי הנדלן והשכירות - בעצם מה לא? ובסוף השנה כשמתפרסמים דוחות השכר של כל חזירי המשק, כולם מרוצים ומחככים ידיים - הציבור הישראלי הוכיח פעם נוספת שהוא הכי פרייאר בעולם.
חכם מימון | 19.07.11
19.
תגובה ל-17 - פיספסת מה קרה פה בשלוש השנים האחרונות בגלל הורדת הריבית?!
מחירי הדירות נקבעים לפי יכולת התשלום של הקונים. ריבית נמוכה -> הלוואה זולה -> הקונים יכולים לשלם יותר -> מחירי הדירות עולים. אם יעלו את הריבית ל15% כמו שהיה ב1995, תראה איך פתאום מחירי הדירות יצנחו.
הייטקיסט | 19.07.11
11.
נתניהו מבטיח מה זה משנה ,גם ככה לא יזכרו שהיבטחתי ,אחרי המבול
הרבה הבטחות .הבטיח ראש הממשלה הזה. ותמיד כשהוא בשלטון העשירים עשירים יותר, ומעמד הביניים עני יותר. ושיפסיק לעבוד עליכם. ליכודניקים כמה שאתם מקבלים מכות יותר ,תמיד תהיו בוחרי ביבי כי כנראה אני ואתם מזוכיסטים. הפעם די אי אפשר לעבוד עלי אני עים הליכוד גמרתי. מקווה שגם אתם בוחרי הליכוד . עיתון ראש הממשלה ישראל היום מופץ חינם ומשבח תמיד את ראש הממשלה ,אפילו עים הוא כשל. אז שלא יעבדו עליכם.
נתן | 19.07.11
4.
הציבור באמת לא מבין איך נפלה עליו הממשלה הגרועה הזאת
במיוחד כשמסתכלים על גביית מיסים מטורפת, ומעבר לכל פרופורציה כלכלית, והתמורה במערכות שלטון מושחתות/מופרטות/קורסות ושאינן מתפקדות, כגון: חינוך, בריאות, תשתיות ציבוריות, וכו'. הממשלה הזאת, גם ללא מחאת האוהלים תזכר לדורות כגרועה בתולדות המדינה והחברה הישראלית הקורסת תחת עומס המיסים הכבד בעולם, והנובע אך ורק מחמדנות וחוסר גבולות של משרד האוצר והשוד !!!
גזית | 19.07.11
2.
מס על קרקע – ביבי יאהב את הרעיון
עיריות גובות מס (ארנונה) על שטח הדירה. המדינה צריכה לגבות מס גבוה על שטח קרקע. זה מעודד בניה גבוה ופינוי-בינוי. לדוגמה – מס 30 ₪ למ"ר קרקע. בעל (או דייר) דירה 100 מ"ר בבניין 3 קומות ישלם עוד 1000 ₪ לחודש. אותה דירה 100 מ"ר בבניין 30 קומות ישלם עוד רק 100 ₪ לחודש. בעלי דירות בבניינים נמוכים ירוצו לפינוי-בינוי (כי גם להשכיר דירה כזה יהיה קשה יותר) !!!
בן | 19.07.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת