אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אסלה 2.0: כשביל גייטס מביא את החזון לשירותים

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

39.
ל-15. תגיד לי, אתה שומע את המילה 'טכנולוגיה' ונכנס לטרנס היפנוטי?
ברור שמדובר ב"טכנולוגיה". אפשר פירוק ללא מים באצעות אנזימים, אפשר פירוק באמצעות גלים קוסמיים ,אפשר אפילו שמדובר ביצירה של חורים שחורים וטלפורטציה של החומר ישירות למתקן טיהור. השאלה שלי היא היכן המהפכה הגדולה בתשובה לצורך של האדם בפינוי מעיים ללא חיבור לתשתיות? כמו שאמרתי, שירותים כאלו כבר קיימים- גם אם גייטס ימציא משהו יעיל פי 3 ממה שיש כיום, הצורך עדיין יענה באופן דומה. זה כמו להשוות בין מכונית שיצרו בשנות ה-60 ומכונית שמייצרים כיום. למכוניות כיום יש אינספור אפשרויות שלא היו אז, והן לחלוטין יותר מתקדמות בהרבה דורות, אבל לטעון ל(תרועות חצוצרה) *מהפכה*? המצאת הנורה זו מהפכה, שיפור הדגם שלה כבר לא.
12 | 28.07.11
38.
לכל מי ששם לי מינוס ולמספר 13-
לא דיברתי על המים שנכנסים לאסלה, גאונים. כבר קבענו שהאסלה לא תהיה מחוברת לתשתיות. אני מדבר על כל הצרכים האחרים של הבית. מים לברז, מים למקלחת, ועוד שימושים שצורכים מים ושצריך להיפטר מהם אח"כ... בלי מים אין חיים! אז או שאתם מציעים לאנשים להסתדר בלי מים בבית אבל עם אסלה מפוארת שלא צריכה חיבור (וכמו שאמרתי וריאציות לרעיון כבר קיימות), או שבכל זאת צריך להקים תשתית של צינורות ואז כמו ששאלתי- מה החיסכון הגדול?
12 | 28.07.11
17.
דווקא הוא האיש שיכול לחבר את השירותים לרשת
ועל ידי כך ליצור סינטזה חכמה בין כל מפעלותיו בנושא הבריאות בעולם השלישי ובכלל שירותים חכמים ומרושתים יכולים לספק כלי אבחוני ומחקרי אוטומטי ממדרגה ראשונה שלא יצריך שינוע אנשים ממחוזות נידחים לבתי חולים צפופים ויפקחו בזמן אמיתי על בריאות האוכלוסייה, יש בהפרשות שלנו הרבה מאוד מידע רפואי שיכול להאסף ולהישלח בזמן אמיתי למעבדות ועל ידי כך לעצור מגפות ומחלות עוד בשלב הראשוני שלהם , ביל הוא האדם הנכון להרים את הפרוייקט הזה שיכולים להיות לו שימושים מאוד מהותיים גם בעולם הראשון והשני.
משה | 25.07.11
15.
חסרי חיים...
לכל ה"כותבים". למדתם קרא וכתוב בבית הספר? לימדו אותכם הבנת הנקרא? כנראה שלא. מדובר בטכנולוגיה. אתם יודעים מה זה טכנולוגיה? טכנולוגיה זה לא רק אינטרנט וMP3. ל-12, בודאי שאתה לא מבין. חשבת שאולי מדובר בטכנולוגיה שמפרקת את החומר ללא מים? מדובר בכתבה פשוטה המסבירה שביל גייטס מנהל מייזם לפיתוח מוצר קיים בעזרת טכנולוגיה חדשה. למה כולכם צרי עין וחסרי הבנה? מה אתם תרמתם . עשיתם . נתתם לחברה ולמדינה? פשוט חבורה של אפסים. תלמדו לפרגן ולהודות שיש טובים מכם או שפשוט תסתמו. שבוע נפלא לכולם.
איליי | 25.07.11
12.
לא בטוח שאני מבין את המהפכה הגדולה.
אסלות ללא צורך בחיבור לתשתית ביוב? בסדר, אחלה רעיון. לא סופר חדשני, וקיימים כבר הרבה רעיונות ודגמים- אבל כמובן שכמה שיותר יעיל יותר טוב. רק שאתה הרי בכל מקרה צריך להקים תשתית צינורות- בגלל המים. בגלל המים המלוכלכים שצריכים ללכת והמים הנקיים שצריכים להיכנס.
 | 24.07.11
8.
אסלה משודרגת לשירותים -רעיון שלי
לפני מספר שנים היה לי רעיון להביא לשינוי של האסלה הקיימת.ניגשתי לממציא פטנטים וגם לעו"ד העוסק בפטנטים וגם לפרופסור בתחום הגסטרו.בגלל סיבות של רישומים המופיעים כפטנטים העניין ירד מעל הפרק.הידיעה שמר ביל גייטס מתעניין בנושא ריגשה אותי וגרמה לי להגיב.אם מישהו יכול לתת לי הכתובת למשלוח דואר אליו,אזי הייתי כותב לו מכתב ואולי מצליח לפגוש אותו ולספר לו על הרעיון שלי.אני לא מאמין שכתבתי התגובה!! יש ניסים כאלה ?!
אברמוביץ רובין | 24.07.11
3.
בן אדם מקסים.
אפשר להיות ציניים עד מחר, אבל העובגה שהוא באמת מתעסק בדברים הרבה יותר פרקטים ומועילים, מתעסק ב"חרא" (תרתי משמע...) על מנת לתת לאנשים חיים טובים יותר, זה מקסים בעיני. הוא רוצה לזכות בפרס נובל? המניע העיקרי שלו זה להשתלט על הצואה בכל העולם ולכן הוא מחלק אסלות? למי אכפת?! העיקר שהוא בתכלס עוזר לאנשים. ותורם המון המון כסף. לפעמים כשיש כבוד, מוטב להניח אותו במקומו מאשר לחפש דרכים לקחת ממנו את מה שמגיע לו.
בן | 24.07.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת