אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

11 חודשי פסילת רישיון לנהג מונית שהפקיע מחיר לתייר

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
זה עונש ראוי בתנאי אחד
שאחרי חצי שנה המשטרה תעשה עליו מעקב תתפוס אותו נוהג בפסילה ותכניס אותו לכלא לשלוש שנים ולגברת הנחמדה מתגובה 20 נסעתי הרבה במוניות בניו יורק המחיר נקבע מראש לפני הנסיעה ולעולם לא מפקיעים שם מחירים לא טוב לך אל תיסע הנהגים אדיבים זריזים ויעזרו לסחוב מזודות במקום להפקיע חמש דולר הם מצפים לטיפ של חמש דולר ובדרך כלל מקבלים
 | 25.07.11
25.
מעניין אם היו תופסים חברי כנסת מה היה הקנס? או שופט שגונב? או אולי רופא שיניים ...
אתה בא לרופא שיניים, עושה לך חשבון בלי מונה..70000 אלף שקל, ואתה כולה מרויח..5 אלף שקל בחודש.. זה בסדר.. זה חוקי, הוא למד בשביל זה.. בשביל לגנוב אותנו בחוק, ניכנסים לקנות מוצרים בסופר..כל סופר מחיר אחר, בעשרות אחוזים, שם אין מונה. כולנו קונים. אין ברירה החוק איתם, ויש עוד המון אין כאן מקום. יש כאן מגיבים ממורמרים...שהם גונבים בחוק דרך העבודה שלהם זה בסדר..ביטוחים, כל מיני עבודות שונות ומשונות, הכי קל לשים תמונה של מונית ולומר נהג מונית גנב ...מה גנב? 46 שקל, אין פלא למה שונאים אותנו בעולם.
נהג  | 25.07.11
22.
לו ידעתם את האמת על פרנסתם העלובה של נהגי המוניות
קשה מאוד להתקיים מהענף הזה. ההוצאות עצומות וצריך לעבוד שעות ארוכות על הכביש כדי להתפרנס. אינני נהג מונית אבל קרוב שלי עבד בזה תקופה מסויימת וניהלתי לו את החשבונות. אני מתעצבן על צורת נהיגתם של נהגי המוניות אבל לא הייתי רוצה להגיע למקומם.
הייתם שותקים | 25.07.11
21.
באמת לא מובן ולא מתקבל על הדעת מדוע במקרה הזה התנאי קצוב בזמן
העונש על תנאי חייב להיות לתמיד ולא קצוב בזמן. אם עונש התנאי היה עונש כבד מאוד, אני עוד יכול לקבל שהתנאי קצוב, ניחא. אבל במקרה הזה התנאי חייב להיות לתמיד, קרי אם הוא עוד פעם יחזור על אותה עבירה מתישהו במהלך חייו הוא ישלם קנס של 10,000 ש"ח. אפשר לחשוב, הרי לא ייפלו השמיים במידה והוא יאלץ לשלם 10,000 ש"ח, קצת יכאב בכיס, אבל לא ייפלו השמיים, אז למה לקצוב את זה בזמן?! הרי מלכתחילה הוא קיבל עונש מופחת בהרבה ממה שבאמת היה צריך לקבל, אז עוד קוצבים את עונש התנאי, במקום שיהיה לתמיד?! ובכלל, מה המסר שהשופט הנכבד מעביר פה?! אולי שאפשר לרמות, לגזול ולהונות, אממה רק לעשות את זה בתזמון הנכון, קרי לא בשלוש השנים הקרובות. מדינת חלם פה
צרפתי | 25.07.11
14.
הגיע הזמן לעשות דין עם מוניות השירות !!
הן עוברות על כל חוק אפשרי, מה הבעייה לנסוע אחרי מונית שירות עם מצלמת וידאו מתל-אביב לרחובות ,,,,,,,, ולצלם את הנהג עוקף חוצה נתיבים בפראו מבלי לאותת כלל ! גונב רמזורים באדום ,, נובע במהירות מטורפת ,, צופר כמו מטורף ,, עוצר איפא שבא לו !! ברמזור ממשיר לנסוע ישר מנתיב שמאלי !! די התעייפתי !
נוסע מתמיד | 25.07.11
11.
בתור אחד שעבד במונית ....השופט עשה לו טובה !
שלל לו את הרשיון ל11 חודש ..........לך תעבוד בתור שומר , מטאטא רחובות, תרוויח יותר בלי לחץ בלי העצבים ובלי לפרנס חצי עולם ובעיקר את המדינה .........פחת, דלק מספר ,תחנה, מוסכים, ביטוחים, קנסות ......בקיצור המדינה הפסידה! הנהג אם ישכיל רק ירוויח מהעונש הזה .!
אייל | 25.07.11
10.
פסק דין סביר
צודק מי שאומר שבעל המונית צריך להתפרנס וכו.... וגם שמחירי הביטוח יקרים והסולר ופחת על שימוש ורכב ועוד הכל נכון אבל מכאן ועד לעבוד על תייר שמגיע לישראל זה ממש לא לעניין צריך להשפיע על הממשלה בדרך חוקית להוזיל עלויות של דברים שבארץ יקרים משמעותית מדברים מקבילים בחו"ל אבל שלא כל אחד יעשה דין לעצמו וטוב שבית משפט לא החמיר במקרה הזה .
שי | 25.07.11
9.
הבעייה היא באכיפה
נהגי מוניות מתעלמים מהחובה להפעיל מונה כברירת מחדל. מחזיקים תעריפונים "פיראטיים" לנסיעות ביו עירוניות שאין קשר בינם לבין המחיר החוקי שבפיקוח (כן - ניחשתם נכון, הם גבוהים יותר) ואף אחד במשרד התחבורה לא טורח להפעיל "נוסע סמוי" שיתקע פעם אחת ולתמיד את השרלטנים והגנבים האלה. וזה למרות שיש גוף מיוחד במשרד התחבורה שאמור לפקח על כך. אותו גוף רואה עצמו כמגן על נהגי המוניות ונוכחתי בכך באופן אישי כשהגשתי תלונה נגד נהג.
בני | 25.07.11
8.
למה יש עבריינות בישראל השופט נותן לו צ'אנס אחרי התנאי שיגנוב
זאת אומרת על תנאי תוכל לגנוב אחרי 3 שנים וזה בחסות בית משפט ישראלי שימו לב! במקום לתת לו על תנאי לתמיד ובכלל למה" על תנאי" מעכשיו הוא אמור להיות אזרח מחונך אכפתי וזהיר ... לא לפי המשפט הישראלי -זה קצוב. זאת אומרת החוק הישראלי חולה כמו המדינה הזאת . גם ככה יש כרסום בעונשים עסקות טיעון וכ"ו.
חיים | 25.07.11
7.
מספר אחד ו2 צודקים. כל מילה מעבר מיותרת
שיורידו 5 שקל מיסוי על הדלק את הביטוח המטורף שהישראלי משלם בהשוואה לעולם את מכירי הרכב שהישראלי משלם בהשוואה לעולם אז כשאיזה תייר בא עם כסף כדי לטייל ובוכה על 46 שקל אקסטרה משהיה צריך הממשלה נהיית צבועה... מעניין אם התייר הזה תבע את כל מי שהוא בטח קנה ממנו בשהותו בישראל ,כי הרי בטוח שרק הנהג מונית היה יקרן :)
ben | 25.07.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת