אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דו"ח טכנולוגי: רוצה שהאתר שלך יעבוד מהר? שלם לגוגל

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
יוסי גורביץ פשוט לא מבין את ההצעה של גוגל ועןשה בלט
גוגל היא לא ספקית ולא יכולה לעשות תעדוף של תעבורת רשת. היא נותנת (תמורת תשלום) אפשרות להשתמש בתשתית החזקה שלה שפרוסה בכל העולם לבעלי אתרים, רוב החברות הגדולות משתמשות בשיטה הזו שנקראית CDN, משמע אם אתה בישראל תקבל את הדף שאתה מחפש מאתר שמשתמש ב CDN במהירות רבה מעותק של הדף בשרת בישראל ולא מהמקור בשרת בארה"ב. יש גם שירותי חינם כאלה http://www.coralcdn.org/ חבל שכתב עושה סלט בתחום שהוא לא מבין בו.
 | 01.08.11
11.
השירות של גוגל נותן דבר שכל מפתח אתרים יכול לעשות בעצמו
מדובר במיזעור ואיחוד של קבצי css ו-javascript ועוד כמה אופטימיזציות - בגדול מפחיתים את כמות הקריאות http ואת הגודל של הקבצים בעזרת כמה תוספים לפיירפוקס כמו yslow אפשר לשפר את אותם הדברים שגוגל מספקת בתשלום לעצלנים / אנשים שלא מבינים יותר מדי נייטרליות רשת לא קשורה לעניין בכלל
לביא | 31.07.11
3.
איסלנד - מדינה הומוגנית בת 300 אלף איש
ההשוואה לישראל אינה במקומה. בישראל למעלה מ- 7 מליון והחברה מפוצלת בין לאומים שונים, אמונות דתיות שונות ואפילו גזעים שונים... כדי לעשות חוקה בישראל יש להמתין עוד כמה עשרות שנים אם לא יותר כדי שנהפוך להיות הומוגניים יותר. זה יקרה, אל דאגה.
אלון | 31.07.11
2.
אני תוהה האם יוסי באמת אינו מבין מהי נטרליות רשת
אם יש לי יותר כסף, אני יכול לקנות מחשב יותר חזק, או חיבור יותר מהיר לאתר שלי - ואז גם ניטרליות הרשת הולכת לעזאזל. NOT. נטרליות הרשת דנה בזכותו של הספק להתערב במהירות הרשת. לא בזכות של בעלי הטכנולוגיה לספק פתרונות לרשת מהירה.
גורו יאיא | 31.07.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת