אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"הפועל תל אביב יכולה להיות עסק ענק"

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
אל תדאגו הוא לא פראייר
אולי אין לו ניסיון אבל הבן אדם יודע להנעל על מטרה, וגם פוליטיקאי לא רע. ולגבי הדאגה שהוא לא אוהד הפועל, זה לא קריטי, הוא חולה ספורט באופן כללי, ובטוח ייתחבר למועדון (אם היה אומר שהוא אוהד ריאל הייתי מודאג). טביב , שהרוב לא אוהבים אותו, הוא איש עסקים מנוסה ויכול לתת לו גב חזק, אין להם סיבה להביא "בובה" כי הוא יכל פשוט לא להביא אותו ולהשאר רק עם אוסידון.
א.ביקורת | 08.08.11
27.
אני רק מקווה ששני הליצנים - טביב ואוסידון - לא ישברו אותו
לצערי, אחרי שהם כמה פעם ישקרו לו, יסגרו דברים מאחורי גבו, ישברו את מילתו, הוא כבר יבין שאין לו מה לחפש בוולפסון. ושוב אני אומר: לצערי, כי הוא נראה לי בחור רציני ואיכותי. אולי ביום מן הימים, כשלהפועל תהיה הנהלה ובעלים איכותיים כמוהו, נזכה לראות אותו שוב.
מיקו | 06.08.11
25.
לא התואר חשוב,הבנה בעסקים עדיפה להצלחת הפועל
תוארים לחוד - והבנת המשחק לחוד,ואדוז עשתה להפועל בית-ספר,טביב שב ועל תעשה, שחר רוכש את כל השחקנים העתידיים להוביל בליגה הישראלית ואתם מקשקשים בתואר. שיטת המחטף עוברת דרך ההיסוס בהחלטות המיידיות לחשיבה על עתיד הקבוצה וחבל. מה עושים?,הכל קשור בכסף וכל שחקן שיכוסה בכסף,ייתן לקבוצה יותר מזר השווה פי 3, אז קדימה לעבודה,שחר משלם מליון,הפועל תשלם מליון וחצי וכך ינוהל המסחר המכוער. שנים אנו רואים את הצלחה של קבוצה אחת מחיפה והאחרות כורעות להשתוות אליה, תוארים טובים לשוק ההצעות להשגת המשרה- והמסחר בנוי אחרת,כמחטף בשוק הפתוח, תפסיקו עם הקשקושים הללו,חפשו שחקנים טובים ושלמו עבורם,רק כך תשיגו שחקנים. נקווה שבכסף המונח בקופתחם תעזור לכם להתמודד עם השרלטן מחיפה והוא יתגמד.
המגיב | 06.08.11
21.
ניר ענבר
כמי שמכיר מעולה את ניר מהלימודים ובכלל אני יכול לומר שלא רק שהפועל הרוויחה אלא שהיא הרוויחה המון. ניר הוא בחור מעולה, חרוץ, צנוע, אדיב וישר. אני בטוח שהוא יעשה עבודה מצויינת. הלוואי ועוד אנשים איכותיים כמוהו היו מגיעים לעמדות כאלו בספורט הישראלי. למגיב מספר 1 אני רוצה לומר - שאין לו מושג על מה. הוא מדבר.
אסף | 05.08.11
20.
הדבר הכי טוב שקרה להפועל מאז ערן זהבי
הגיע הזמן שהספורט בארץ ינוהל בצורה מקצועית כמו באירופה, ורק עם אנשים כאלה אפשר להתקדם הלאה, ואז גם נזכה לניהול מקצועי בקבוצות אחרות חוץ מ-3 הגדולות. בתקווה שכל זה יוביל אותנו לעלות סופסוף לאליפות אירופה או למונדיאל בזכות ולא בחסד! אני גאה להיות אוהד הפועל, בהצלחה ניר!
צחי | 05.08.11
15.
שטויות. לביתר יש את הפוטנציאל הגדול ביותר להרוויח כסף..ואני בכלל אוהד באר שבע
יש לביתר את הכי הרבה אוהדים בארץ. כל הפריפריות בארץ אוהדים את ביתר..היא הקבוצה של העם ..של אוהדי הכדורגל.. רק בביתר אנשי עסקים יצאו עם רווח.. אם הייתה פה רכבת מהירה זולה ושעובדת בשבת אני אומר לכם בוודאות שהיו מגיעים לכל משחק שלה 30 אלף אוהדים..אני אומר את זה בתור אחד שמשווק מוצרי ספורט בכל הארץ.. אני מסתובב בכל מקום ורואה את כמות המכירות..בכל מיקרה שיהיה בהצלחה גם להפועל השנה.
אוהד באר שבע | 04.08.11
6.
בחור מצוין ובעל חזון
אני בטוח שאם יתנו לו לעבוד, הוא ישדרג את המועדון. יש לו כוונות נפלאות ומדובר בבחור עם ראש שלא מפסיק לעבוד ולא נח לרגע. יש לו מוטיבציה, הוא באמת מביא רוח רעננה ושני הקשקשנים שהגיבו נגדו סתם מזיינים את השכל. אבוטבול? הוא אשם שיש במועדון אימבסילים כמו אוסידון ומורדי? אני מאמין שגם לניר ברור שאבוטבול חייב להישאר בהפועל - מקצועית, חברתית ותדמיתית. האיש כולה חודשיים במועדון ואתה רוצה שהוא כבר יעשה חריש? תן לו זמן ותראה שמדובר סופסוף במינוי ראוי. ומה זה משנה שהוא לא אוהד הפועל? דורון אוסידון אוהד הפועל כביכול ואנחנו רואים איזה נזק הוא גורם. עדיף שיהיה בנאדם רציני, מוטיבציוני, משכיל שיודע לנהל מאשר אוהד שעם כל האהבה לקבוצה, הוא חדל אישים.
דון חואן | 04.08.11
5.
השדים האדומים
אדון ענבר הנכבד, One cannot become GM of any club unless he is a serious fan, which means that besides liking the club itself, you have to hate Maccabi, literally, any Maccabi team, and you should not mention Ajax or Arsenal as a good example of anything as they are full of Huligan's and nut's while Hapoel Tel-Aviv and its fans are a class act of the nicest people in Israel, loyal to their team, love their country and detest Beitar Yerushalayim, the club and its abnoxios and racists fans Always remember - ADOM OLE
ג'קסון הנורא | 04.08.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת