אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דיירי רוטשילד לעיריית ת"א: אם לא תטפלו במפגעי המאהל - נפנה לביהמ"ש

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
ל-3 זה שהתקשורת רשמה 300 אלף זה לא אומר שזה באמת מה שהיה, כי למשטרה גם אינטרס לנפח מספרים
והיא רשמה 150 אלף. אז איזה חברה 2 ב 10 רשמה שלפי קליטת פלאפונים היה שם 260 אלף זה גם בדיחה. מה עם כל אלה שיש להם כמה פלאפונים עבודה משפחה אבא אמא.. ומה עם כל אלה שישבו בבתים וגם נקלטו? דווקא עם 5 אני מאוד מסכים, אבל מה לעשות אין צדק. "עלאק צדק חברתי". תנו לנו מה שאחרים לא קיבלו. זה צדק? כמו שאמרתי אדם לאדם זאב פה.
גאון | 15.08.11
13.
מה שהעיריה צריכה לעשות והבוז למתלוננים
נראה לי שתלונות התושבים הן מהלך מוזמן ומבויים של אלה שעושים במכנסיים בגין המחאה של הצעירים הנפלאים ברוטשילד. הגיע הזמן שבכל שדרה ובכל פינת רחוב בעיר יהיו שירותים ציבוריים נקיים ומסודרים כמו בערים גדולות בעולם. נציגי העיריה מטיילים כל כך הרבה בערים אירופיות - שישאלו איפה קונים "פיסואר" מודרני שמנקה את עצמו ואפשר להשתמש בו תמורת 10 שקלים. כל התושבים ישמחו והמתקן יחזיק את עצמו. אני כל ערב בשדרות ופשוט נפלא שם, אין מצב שהילדים יפנו את המקום עד שלא יירד גשם חזק ותודה לאל זה משאיר להם כמה חודשים טובים לתקן את כל הטעון תיקון שלא ביצענו בשבילם במשך עשרות שנים. ילדים הסבתות איתכם, אל תתקפלו ואל תקפלו כלום.
תל אביבית ותיקה | 15.08.11
9.
אם הם היו חובשי כיפות היו מפנים אותם כבר מזמן.
המחאה לגיטימית אבל נראית כגימיק קייצי ולא רציני כלל, הכולל הופעות ומפגשים חברתיים. התחיל נכון והפך לקרקס מיותר, נראה כמו פסטיבל בומבמלה ולא כמשהו רציני. וברור לכולם שעם סוף הקייץ יסתיים גם הפסטיבל המגוחך הזה ולא ישתנה כלום.
moshe | 15.08.11
7.
תושבי תל אביב - אל תשלמו ארנונה !
אם העיריה לא גובה ארנוננה מתושבי האוהלים אך מוציאה 40,000 ש"ח ליום לניקוי של איזור האוהלים הרי יש כאן לא רק אפליה. לא רק שהרוב משלמים מיסים ויושבי האוהלים לא משלמים אלא שיתר התושבים ממנים את יושבי האוהלים. ולכן יש מקום להפסיק לשלם ארנוננה עד שהעיריה תנהג בהגינות וללא אפליה ואי צדק.
שאול | 15.08.11
6.
לא מסכימה שיבזבזו את כספי הארנונה שלי
כתושבת תל אביב אני חושבת שזאת שערוריה שכספי הארנונה שלי משמשים בסכומים כאלה לשירות י ניקיון ותחזוקה של מחאה פוליטית שמבחינתי מהווה מפגע וגורמת נזק לתיירות באחד באתרים היפים בעיר בחודש השיא בתיירות. בעיר שבתי הספר שלה מוזנחים ועלובים או כך לפחות בתי הספר ה לומדים ילדי - ניצנים ואליאנס, אין נחשבים, אולם הספורט מוזנח והתשתיות עלובות, זאת חוצפה לבזבז את כספי המיסים שלי !
ענת | 15.08.11
5.
אף אחד לא יגיד לי איפה להביא יציקות
עד עכשיו יצקתי בלפחות 15 חצרות בתים וההרגשה שאחרי השחרור מדהימה. אני אגב מאוד מתחשב בדיירים ולא יוצק באותו מקום פעמיים גם מהתחשבות בדיירי רוטשילד וגם בגלל הזבובים והריח. המצוקה שלי אישית גוברת מיום ליום כי מתי שהוא יגמרו לי המקומות ללכת אליהם בלילה
איציק מלמד | 15.08.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת