אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

להמשיך למחות, כאילו אין טרור

71 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

66.
39 - וכשאתה רץ בתחתונים 2 קומות למטה במדרגות עוזר לך לדעת שגם אני פוחד ?
אני מדבר על התודעה הקולטיבית של העם היושב בציון שלא השתחררה עדיין מתסביך הנרדפות שיש לה. תאמין לי שאני מכיר את הפחד מקטיושות טוב מאוד בתור מישהו שגדל בצפון אבל יש הבדל בין פחד אישי שקשור לנסיבות שבאמת מפחידות ומסכנות את החיים לבין פחד קולקטיבי של אומה שבוחרת להמשיך לחיות בפחד בעידודה של התקשורת. אני התכוונתי לפחד הקולקטיבי, לא לפחד האישי
משה | 20.08.11
65.
שקרניהו והברחן
צמד חמד, הפיגוע בדרום נפל לידיהם כפרי בשל מתוך תקווה שהמחאה תחלש כשיש איום בטחוני. אז נפוליאון יש לי חדשות בשבילך, ב 50 מיליארד ש"ח שאתה גובה מאיתנו אפשר לקיים בטחון ( מה שאתה לא עושה ) וגם מחאה. ובכלל לדעתי היום נגמר כבר ימין או שמאל ממשלה שלא תספק את הסחורה תעוף בלי קשר לימין או שמאל, אלו שיטות של הפרד ומשול שבהם נהגו מנהיגי ישראל ב 60 השנים האחרונות. לא עוד.
יוסי | 20.08.11
64.
אמת לאמיתה.
ההיפנוזות שמעבירים לעם כדי שהוא יתעלם מהבעיות הכלכליות והחברתיות... מי כמוני יודע (אני מאשדוד) שהמצב הבטחוני לא הכי בשמיים... אבל אני גם יודע טוב מאוד שפוליטיקאים לא נקיים כפיים באמת... והם לא באמת מפחדים לאבד אזרחים... אז מה נשאר לנו? פוליטיקאים מושחטים שספק רב אם הם לא מעורבים בהצתת הטרור (יש סיכוי אבל מזערי, כולנו יודעים שזה ממש הקלה לביבי כל ההסלמה הזאת) מערכת פוליטית שמעורבת בהחלטת ההון וטייקונים בנק מרכזי שגובה ריבית על אוויר ותקציב הון ענקי שמועבר לגוף ללא שקיפות וללא מעצורים... עם כל אלו נתונים עד כמה אתה מאמין שההסלמה הזאת שלא בוצעה על ידי חמאס ולא על ידי הפת"ח, אלא על ידי ארגון קטן ומזערי, היא באמת עניין של מקרה שהם החליטו להופיע דווקא עכשיו?
סטס | 20.08.11
63.
יש קשר הדוק בין הכלכלה ובטחון
לכן אסור לה למחאה שתימסמס. אם תישכח - זו תהיה בכיה לדורות. אמנם כשהתותחים יורים - עלינו להתלכד סביב הקונסנזוס - אבל יש גם היום שלאחר. לא לשכוח בשום פנים ואופן את ההצדקה של המחאה על כל סיבותיה. יוקר, רווחה ירודה, הפרטה, והסיבה הראשונה שהייתה האבוקה שהציתה את המדורה - הדיור . לצעירים ולמבוגרים. מי שאין הרווחה מצויה בביתו - לא יוכל להגן על מדינתו. על ראש הממשלה לדעת זאת . זה העתיד שלנו במדינה. של כולנו. רווחה - תיטיב עם הצעירים המבוגרים והילדים. !!
דני  | 20.08.11
56.
נמאס כבר מהמחאה המזויפת שלכם!
שהוקמה על ידי חבורה של אנרכיסטים קומוניסטיים שבעקבות כשלון צורב בבחירות מנסים לגרוף הון פוליטי על ידי שימוש בסיסמאות ריקות מתוכן ונסיון פתטי להשיג את השלטון באמצעים לא דמוקרטיים! אם באמת הייתם רוצים לפעול למען העם הייתם פוקחים עיניים ורואים שהסולציאליזם נכשל בכל העולם. הדרך היחידה ללכת בה היא שוק חופשי עם תרבות של ערבות הדדית ועזרה לזולת.
איתי | 20.08.11
48.
דירות
אנחנו לא רוצים דירות יקרות של לוקסוס אנחנו רוצים דירות לגובה הכיס שלנו ש נוכל לשלם מכנתה שיתנו לנו היזדמנות להגיע לבית אחר כך כל אחד ישנה בתוך הבית לפי יכולתו לפי ה כיס שלו . יחד עם זה צריך לישמור שלא יתנפלו אליהם אופורטוניתם ש רוצים לעשות הון על גבי האזרח התמים ויקח ממנו את ה הזדמנות לתת את האפשרות לאלה שאין להם דירות אף פעם לא יגיעו לדירה ו יגיעו אם לא תתנו הזדמנות אמיתי כמו ניתן לה אתיופים בשעתו שניתן להם משכנ תה עבור כל המחיר של הדירה, תנו לנו הזדמנות כזות אנחנו גדלנו פה עשיו צבא מסרנו את נפשינו למען המדינה תנו לנו הזדמנות שווה
:(:(:((:(:(:(: | 20.08.11
36.
המחאה כאן כדי להישאר עד שיימצאו פתרונות ראויים!
במדינה הזאת תמיד יש משבר בטחוני, זה לא אומר שהאזרחים צריכים לפשוט יד, כי אין אג'נדה חברתית. הפוליטיקאים צריכים להבין שהביטחון הוא לא תירוץ לזה שאין לנו בית או עבודה. צריכים לטפל בסוגיות הבטחוניות וגם בסוגיות החברתיות כלכליות. המחאה עדייין כאן!!!
אוהל | 20.08.11
29.
צודק
נמאס כבר משטיפת המוח של התקשורת שכל מטרתה לגרום לנו לחיות בפחד. נכון, אנשים מתים. אנשים מתים כל יום מתאונות דרכים, סרטן, התקפי לב ועוד עשרות סיבות אחרות. גרדים שנורים על באר שבע הם עדיין לא איום קיומי על מדינת ישראל, והמטרה העיקרית שלהם היא לגרום לנו לחיות בפחד, לא חייבים לשתף פעולה עם האנשים שרוצים שנפחד, אפשר להחליט שאחרי 60 שנים נמאס לנו לחיות בפחד. האם אנחנו מסוגלים ?
משה | 20.08.11
26.
יש בעיה כי תמיד רוח חיזבאללה או חמאס פוגעים משהו ציבור של ציונות
כדי החליש צבא העם ולכן חיזבאללה נותן שקט שלווה למישהו יהודי אינו ציוני כדי בעתיד יוכלו להלחם ולכבוש בקלות נראה חיזבאללה רוצה שיהודי אינו ציוני להלחם ליהודי ציוני ולכן הוא מפריע החלטות בארץ כדי לא להחזק ציונות הערה חיזבאללה תמיד עוקב כל הזמן שמה קורה בארץ ואך לא ירשה משהו יחזק ציוני
ציוני  | 20.08.11
24.
ל11 אתה מפספס את הנקודה
אתם מדברים על ביחד ועל אחדות זה שאנשים מפגינים בתל אביב כשאני עסוק בלרוץ למקלט כל רגע כדי לא למות זה בדיוק מה שמפלג ביננו אתם מאבדים את התמיכה של תושבי הדרום, זאת הבעיה. המפגינים במרכז מצטיירים כחסרי רגישות שהכסף מעניין אותם יותר מחיי אדם. אז גם אם זה נראה נכון להמשיך למחות בכל זאת, צריך לקחת בחשבון שזה מעורר אנטגוניזם בקרב תושבי הדרום. ואני שהשתתפתי בכל ההפגנות עד עכשיו, מתחיל לאבד אמון במארגנים של ההפגנות האלה. שיהיה שבוע שקט לכולנו
 | 20.08.11
20.
תמיד יש פה "מצב ביטחוני"
הגיע הזמן שיבינו בכנסת שלמרות המצב אנשים פה מוחים ושזה חשוב לנו בכל יום. אני משלם על 2 ילדים 4800 ש"ח גנים ועוד 3500 משכנתא אני פשוט קורס וההורים עוזרים בלי סוף. אני עובד במקום שנחשב "נחשק" מבחינת משכורת ועדיין לא סוגר את החודש ברור לי שמשהו פה לא תקין.
שלום | 20.08.11
17.
יש מלחמה (קטנה בינתיים, ונקווה שתישאר כך), נכון. אז מה?
אז פתאום צריך לעזוב הכל ולהשמיע שירי להקות צבאיות בגל"צ? מספיק עם הדמגוגיה כאילו ברגע שיש פיגוע ויורים כמה רקטות, כל השאר לא חשוב. זה חשוב, וזה חשוב, ומה שעוד יותר חשוב - הם לא קשורים זה לזה. אפשר גם לעשות מילואים וגם להפגין. גם לעזור לישובי הדרום וגם להוריד שכר דירה לסטודנטים. גם לתת תנאים הוגנים לרופאים וגם להילחם בטרור. אם בכלל יש קשר בין הדברים - הוא הפוך ממה שהעיוורים מהימין חושבים. ליכוד חברתי (במובן האמיתי של המילה, לא שם המפלגה), תחושת ביחד ואכפתיות הם מה שינצחו כאן. גם במישור הכלכלי-חברתי, וגם במישור המדיני-בטחוני.
רני | 20.08.11
16.
ממש לא, עכשיו צריך להפגין אחדות וגיבוי הממשלה - אחר כך נחזור להפגנות
תהפכו את זה איך שתרצו - בטחון קודם לכל. בלי בטחון אין מה לדבר על חינוך, בריאות או כלכלה אחרת. ואף אחד לא באמת מצפה מראש הממשלה ומהתקשורת להתעסק עכשיו בענייני הקלות במיסים וכאלה. אזרחי ישראל תחת מתקפה - תעזבו עכשיו את ההפגנות - אחרת תפסידו את העם ובגדול
 | 20.08.11
14.
צ ודק, העיקר תנו לנו כסף
כי צדק חברתי זה לא לחשוב על אנשי הדרום ששרויים בפחד, גם נפצעים. צדק חברתי זה לא להתארגן איך לעזור להם ולילדיהם להעביר חופש בכייף. צדק חברתי זה תנו לנט בית קפה בת"א, זה עוד נסיעה לחו"ל, דרישת הצדק החברתי צריכה להיות לשלם יותר מיסים כדי להיטיב עם אנשי הדרום (ובתקופות אחרות לצערינו הצפון), שיחיו נורמלי. אבל מדינת ת"א, מכירה רק את עצמה, טעול עם הכלב ואספרסו בבית קפה, כל בוקר חובה, כי גם החברים שלנו שירדו מהארץעושים כך בלונדון ובאוסטרליה.
עמי | 20.08.11
8.
שמאלנים יפי נפש
אנשים מתים! מירי! בשטח ישראל! באמת שהגיע הזמן לגזום את הרסטות ולהתייצב למילואים להראות שאתם באמת יודעים להגן על מה ששלכם ולא רק להקים אוהל ברוטשילד. גם אני גרה בשכירות בסכומי עתק, אך מעדיפה לדאוג קודם לבטחון ולחיי ילדיי ומוכנה לחכות עוד כמה שנים לקנות דירה.
שפויה | 20.08.11
5.
כל מילה חקוקה בסלע, לא נפסיק עד שסדר העדיפויות ישתנה
הפוליטיקאים צריכים להבין שהמעמד ששתק כל השנים, שקיטר בחדרי חדרים ותהה למה אף אחד לא קם נגד העוולות במדינה, כבר לא ישקוט. מי שלא יביא אג'נדה חברתית משכנעת לא יזכה בקולנו היקר. שהתקציב ישאר אותו תקציב, אבל מחולק אחרת. מספיק עם מליארדים לישיבות ולחרדים, מספיק עם מליארדים להתנחלויות. מספיק עם מדיניות הקפיטליזם הדוחה. מדינת ישראל הקוראת לעצמה מדינה יהודית לא יכולה להיות כזו אם תזנח את עקרונות היסוד ביהדות- חמלה ודאגה כלפי החלש, צדק חברתי, חיים המושתתים על עקרונות של מוסר. הכל נזנח לבושתנו. הגיע הזמן לשינוי . תחי המהפכה.
ס' | 20.08.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת