אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מה מסתתר מאחורי הלוגו?

56 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
השפה העברית היא עוד יותר מענינת :שפה מטא פיזית !
ב"ה הדוגמאות יפות מאוד אבל הן רק צורניות. הן ללא משמעות אמיתית . רק בשפה העברית השפה עצמה היא שפת הטבע . הטבע בגימטריה =86=אלוקים . לדוגמא במילה רפואה האותיות ר.פ.א הן היפוך מא.פ.ר .כלומר עלינו לבצע היפוך במחשבה כדי להירפא ! כי אין רע יורד מלמעלה כלל . במילה אברהם אותיות : ב.ר.א ובריאות. כך על פי הזוהר הקדוש. המילה : מלח היא גם : ח.ל.ם וגם ל.ח.ם וכ' המילה שמחה קיים מח שבה ! ולסיום אמריקה היא העם ריקא .היא מולדת כל תורות הפרסומים שמטרתם האחת היא למכור ולמכור ושוב רק למכור . כלומר חוויות ללא משמעות . בעברית האור הוא הבורא .ועלינו באמת לבחור בין חיבור אליו או חיבור לההיפך ממנו . כלומר או ל: רז =אור =207 או ל : זר = אלוקים אחרים . כלומר : ח וו יות ללא משמעות . .
ד"ר רחל גיתאי פיזם | 31.08.11
26.
שיעור בעיצוב לוגו
לא אמנה כאן את כל הקריטריונים לעיצוב לוגו. לוגו של חברה אמור למתג ולבדל חברה בתחומה. קיים גם ערך מוסף בהטמעת מאפיין ברור לחברה שנגזר מתחום העיסוק, פעילות, "אני מאמין", ועוד. אלא הינם חלק קטן מהדוגמאות. יפה שהבאתם. עיצוב נכון של לוגו זו אמנות. תודה לכם.
ליאורה | 31.08.11
8.
חמוד מאוד! ועוד שתי הערות:
שכחתם לציין שהחץ של אמאזון גם נראה כמו חיוך (ואפילו חיוך די ערמומי, בגלל האסימטריות). עוד לוגו נחמד שהיה יכול להתאים כאן הוא דווקא הלוגו הקלאסי של אוניברסיטת בר אילן, שהוא גם האותיות בי"ת ואל"ף, אבל גם מיקרוסקופ מול לוחית בדיקה. לאחרונה הם "עדכנו" את הלוגו והתוצאה ממש לא מוצלחת בעיני, אבל שני המוטיבים עדיין שם.
ליברל | 31.08.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת