אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט": אקרו נדל"ן תבנה 400 דירות במקום מתחם בזק ביפו

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
יש הרבה תכניות בדרום תל אביב ולא קורה כלום . אתם יודעים למה?
כי המדינה מוכרת את האדמות בזול לידיים פרטיות . הבעלים הפרטיים מחכים שערך הנדל"ן יעלה כדי שהם יוכלו למכור בהרבה כסף דירות לעשירים. וזאת במקום שהמדינה תבנה בעצמה. . קחו בתור דוגמא את שוק העליה לא רחוק משם. כבר חמש עשרה שנה מתכננים לבנות שם... וכלום. וזאת רק דוגמא אחת.
דורון | 01.09.11
12.
לניר בתגובה 8 - תקים קבוצת משקיעים, תקנה אתה קרקע, ותמכור אתה
אחרי שנה שנתיים במחיר הרבה יותר גבוה.. אנשים עם יזמות יצליחו, גם אם יפלו פעם או פעמיים. זה הטבע של האנשים. במקום לשבת בבית ולראות כוכב נולד או לה לה לנד, האנשים בחברות האלה עובדים קשה כדי להרוויח ולהצליח. לך, תיזום, תנסה, תבדוק, תחשוב מחוץ לקופסא שכל הזמן אומרת "דופקים אותי, דופקים אותי". ואולי גם אתה תוכל לקנות או בזול או למכור ביוקר.
בני | 01.09.11
11.
הסיבה למכירה : שינוי טכנולוגי ngn
השינוי הטכנולוגי Ngn מאפשר לבזק להשתמש במספר קטן של מרכזיות, ולמכור את הנדל"ן של עשרות המרכזיות הקיימות וכבלי הנחושת שיוחלפו בסיבים אופטים. במקום המרכזיות הקיימות ליד הבתים יהיו ארוני סעף מעט יותר גדולים, והמהפכה תושלם כאשר עד בית הלקוח יובילו סיבים אופטים במקום חוטי הנחושת הקיימים.
אלון פלג | 01.09.11
9.
מול המוקד
יאללה כל הממורמרים של בזק, עם התגובות המגמתיות שלהם... אתם רואים- הם לא ממש עובדים במשך היום...כל עבודתם מתבססת על חברות חיצוניות שהם מזמינים, כמשל ל'חברת החשמל', המנהל- הוא ללא תעודות עם פרוטקציות ואינו מקצועי המרוויח שכר מנהל, המעסיק תחתו את העובד הזוטר, אשר לו התעודות והוא המקצועי. יום אחד לא הייתם שורדים, לולא אותן חברות קבלניות, כמו אמדוקס,IBM וכו'. מה? המדינה כבר לא מאחורכם, אז מפחדים? השתמשו בשכל שלכם, בשביל זה אלוהים ברא לנו שכל.
דרדסבא | 01.09.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת