אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פתרון דיור לעיצוב

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
תחזיקו אותי לפני שאתעלף מחדשנות ומקוריות
בהנחה שהאוצרת מוכשרת ומצטיינת- בכל זאת בחירותיה בנאליות, צפויות, משעממות, לא מקוריות, אינן מחוברות לשום שיח עכשוי (חברתי, סביביתי, מגדרי, מיגזרי) שוב מרצי בצלאל הותיקים? שוב קבוצה קיקיונית של בוגרים שתתפרק תוך שתי עונות? נראה כעוד "ארוע תוך מוחי" (ביטוי טבע אוצר ותיק אחר בהקשר דומה) התרבות הישראלית, ובפרט קהילת המעצבים- ראויים ליותר מזה. ראויים לשיח מורכב ומרענן יותר
מעצבת | 05.09.11
4.
מה יש לעיצוב לחפש במוזיאון?
במקום ליצר עוד תערוכות מיותרות מבית היוצר המוכר והמשעמם של אותם חמישה-שישה מרצים מהמחלקה לעיצוב מיותר בבצלאל, אולי פעם אחת מישהו ירים טיפה את המבט המשוחד שלו ויתבונן בנעשה סביבו באמת? המרצים שעומדים להציג באגף החדש בפירוש אינם היוצרים שעיצבו את הנוף הישראלי. הם אלה ששולטים בתקציבים, בתקנים ובסטודנטים. נירה לגמרי לגמרי צודקת.
נדב | 04.09.11
3.
למה האחרונים תמיד בסוף?
מאיה ויניצקי מוכרת היטב בחוגים המקצועיים וזוכה לכבוד ולפרגון. נכון שהייתה סטודנטית מצויינת של טובי המרצים והיום היא מרצה מצויינת בעצמה במוסד ובמחלקה מצויינים ואוצרת רצינית- אין ספק שזה צורב קצת למי שנמצא אי שם מאחור- אבל בכל זאת כדי להשתדל לא להתמרמר ולהתפתל בצורה כלכך בנאלית. עדיף פשוט להצטיין. אני מאחל למאיה ולמוזאון הצלחה מסחררת! 
יששכר מיאקי | 04.09.11
1.
מאיה ויניצקי סטודנטית של קאופמן ודה לנגה -כמה ברור שתזמין אותם
ממש פתטי, כך לא מייצרים חדשנות, זה מה שנקרא למחזר, למחזר למחזר. זו הקמת שלוחה של בצלאל במוזיאון תל אביב. בטח התערוכה הבאה תיהיה עם פרופ' עזרי טרזי וטל גור התערוכה שאח"כ עם עמי דרך ודב גרנשואה ולסיום השנה תערוכת מצטייני בצלאל... ויניצקי אוצרת עיצוב? מה ההכשרה שלה ?
נירה | 04.09.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת