אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בית המשפט הקפיא את פינוי האוהלים בתל-אביב

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
מה לא טובו אוהליך
השופטת נתנה פסיקה פחדנית פופוליסטית כי יותר קל לה לתת פסיקה מוגת לב מאשר להיות כנה ולעמוד על טובת כלל הציבור מחאת האוהלים מיצתה את עצמה ללא ספק - יש הצדקה גדולה לדרישות רבות ומגוונות של האזרחים בישראל אבל מכאן ועד לאנרכיה כדרך ארץ, לא מקובל! לכו פזרו כבר את ההפגנה, את הליכלוך והסמים, תלכו לעבוד ותדרשו דברים הגיוניים ישיבה בטלה באהלים לא מובילה לשום מקום, לכו לכנסת לכו ותנסו להשפיע באמצעות הרתמותכם כחברי כנסת ואז מצבכם שהוא גם מצבנו יהיה יותר טוב!
שוש | 08.09.11
6.
לסלק את שפיר ודפני מהכל
2 ילדות מהשמנת שמנסות על הגב שלנו לחגוג ולהתקדם בפוליטיקה איזה קשקוש שהם מייצגים חלשים כשהם ממשפחות עשירות דפני פסולה לחלוטין לא שירתה בצבא ובשירות לאומי איך היא חולה באפילפסיה כשהיא משתוללת על במה כברעאה כמו שור צריך להגיש נגדה תלונה על שקר באי הגיוס ולהראות את פניה אני אב ל3 וסובל מבעיות כלכליות אבל לא תוקף ממשלה נבחרת כשהיא לא אשמה גבעת אולגה 60 שנה בצרות
רוני | 08.09.11
5.
ביזיון בבית המשפט
כאשר יש חוק ברור ומנגדו פגיעה כלכך חמורה בסדר הציבורי תוך פגיעה ברורה בתושבי השדרות, בתברואה וסיכון הציבור ע"י חוליגנים שנמצאים שם (ומי שלא ראה את כל הסוטים שחושבים שהם בגינת ביתם פשוט שיבקר שם ולא יגיב סתם) הנימוקים של השופטת מגוחכים עד מבזים... איזון אינטרסים??? אלו אינטרסים? של פורעי חוק אל מול משלמי הארנונה והאזרחים שומרי החוק? איזון אינטרסים מול חובתה של העירייה לאפשר מחייה סבירה לתושביה. האוהלים מיצו את עצמם... הפגנת סולידריות בהפגנת הענק הייתה יפה וגם אם איני מתומכי המחאה כפי שהיא חיזקתי את ידם של המפגינים. מה שאנו עדים לו היום הוא אנרכיה, מניעה של הרשויות לבצע את חובתם. טוב וראוי שאותו הצו יבוטל וכל אזרח שינקוט בכוחניות והפרות סדר הציבור יעצר כחוק. כי מעבר לכל מחאה העם עדיין דורש דמוקרטיה.
ערן | 08.09.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת