אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"הטורקים מתכננים לנטרל את הנשק של חיל הים"

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
ל 13 ארדואן נבח וקישקש בזנב, אבל הלכה למעשה לא ביטל את קשרי המסחר!
קשרי המסחר של המאה ה-21, מעוגנים באמנות בינלאומיות כבדות משקל, הכוללות קנסות עד כדי נידוי מסחר עם המפרים ופיצויים לצד שנפגע. לטורקיה יש המון להפסיד. באשר לציוד צבאי, בלאו הכי אין עסקאות מזה שנה וחצי וטוב שכך (דני).
לא להילחץ! | 13.09.11
26.
אחמדניג'ד נעלב מאוד קם מטורף גדול ממינו ארדואן !!!
אחמדניג'ד חולם... על האיפריה הפרסית...ארדואן חולם... על האיפריה העותמנית...שניהם אסלמים קיצוניים תומכים בארגוני טרור אסלמים...שניהם חולמים להיות מנהיגי העולם הערבי - הרי הטורקים והאירנים אינם ערבים...הם מנצלים את "אביב הערבי..." זה עניין של זמן שהערבים יתעוררו וידחו אותם...בנתיים אחמדניג'ד יורד קרנו באירן...וארדואן זה עניין של זמן וישלח לטיפול פסיכיטרי...!
אבי קול | 13.09.11
21.
משהו מוכן להסביר איך מנטרלים נשק של ספינה ממרחק של 100 מטר. כנסו.
אני לא מבין איך מנטרלים נשק של ספינה ממרחק של 100 מטר. האם הכוונה של ארדואן היא להשמיד את הספינה הישראלית? ובכלל, מה יחס הכוחות בין חילות הים? ואיפה העולם הנאור שנותן לבריון כזה להשתולל ולהשתלח? איפה אנגלה מרקל וברק אובמה? גם הם מפחדים מהבריון הטורקי?
גבריאל  | 13.09.11
19.
חי בסרט מדע בדיוני
בטווח של 100 מטר כלי הנשק היעילים היחידים הם כלי נשק מכניים כמו תותח ומקלעים, איך בדיוק ניתן לנטרל תותח או מקלע,-מכל מרחק?? במקרה הכי גרוע התותח יכול להיות מופעל באופן ידני, וזה לא יגיע לכדי מצב כזה.הוא חי בסרט ומפזר איומים הזויים שאין להם אחיזה במציאות
ריאליסט | 13.09.11
15.
אני חושב שהוא רציני כמו כל הצעדי שהוא עשה עד עכשיו ( סילק את השגרירות + ביטל יחסי סחר )
נראה שכדאי לקחת את האיומים ככאלו שיתממשו ולהיות מוכנים. הרי ההיסטוריה שלו היא שהוא תמיד שנא את ישראל ותמיד חיפש תרוץ על מה להתעצבן עלינו והנה הגיע הרגע. אל לנו להיות שאננים, יש להם כח. ולנו לא נותר אלא אבינו שבשמיים
אליהו | 13.09.11
6.
לנטרל את חיל הים בעזרת בורקס טורקי
אפשר לנטרל ספינה בעזרת טכנולוגיה טורקית מתקדמת. 1. להכניס שמן זית למנועים 2. למלא את מיכל הדלק בבורקס 3. לסתום את פילטר האוויר בעזרת "לחמנצון" 3. להכניס סלט טורקי למערכת ההילוכים 4. להוביל את הנשק הסודי "יוגורטורק" ברכבת העמק 5. והכי טוב לשלוח ספינות לים התיכון ולהכריז" "מלטה יוק!"
אנטול | 12.09.11
4.
חובה על מנהיגי ישראל להוציא מארדואן את השד הפלסטיני
חובה על מנהיגי ישראל להוציא מארדואן את השד הפלסטיני בכל מחיר גם אם צריך ללכת לבבא סאלי עלו השלום . השתיקה של מנהיגי ישראל ( כאילו הוא לא מזיז לנו ) מטריפה את הטורקי . חייבים להעזר בפסיכולוג או במוציא שדים מקצועי . והכי חשוב לא להראות לטורקי פחד .
ביטחוניסט | 12.09.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת