אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בדרך לשביתה: ארגון המורים הכריז סכסוך עבודה

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
אי אפשר יותר
זה באמת היה מאד מפתיע שהמורים לא שבתו השנה. בתכלס, זה עוד ציבור שחוגג על הגב של מעמד הביניים. אי אפשר יותר וגם אין לזה מקום מי שעובד 8 חודשים בשנה ומקבל משכורת של שנה שיפסיק לדרוש תוספות שכר. מעריך את פועלם אבל חייבים להיכנס לפרופורציות. כל התוספות הללו, באמת משולמות בעיקר ע"י הציבור שאינו עובד מדינה. אחרי הפרקליטים, הרופאים, העובדים הסוציאליים עכשיו גם המורים? עובדי משרד החוץ, שוטרים, פסיכולוגים... כולם חוגגים על גב מעמד הביניים הקורס.
רון | 22.09.11
5.
הסכם החרטא כבר מתפוצץ בפנים
עוד לפני שפתחו מורי עוז לתמורה את תלוש השכר הראשון שלהם כבר יש בלאגאן בהסכם הלא עוז ולא תמורה מסקנה ראשונה מישהו עבד על רן ארז בעינייםמסקנה שניה בעוד ארבע שנים יהיה עוד יותר גרוע מסקנה שלישית רן ארז לך כבר הביתה הזקת כבר מספיק משחק אותה פופאי בפועל לא מביא למורים שום הישגים לך כבר אתה מסודר תן לנו להסתדר בלעדיך
אבי | 22.09.11
4.
עוז לתמורה מתנפץ לכולם בפנים. הסכם נוראי למורים
נערי האוצר ושר החינוך עבדו על רן ארז וגרמו לו לחתום על ההסכם הרע ביותר שנחתם מקום המדינה עבור המורים. המורים צריכים להכפיל את שעות העבודה, להחתים שעות נוכחות, כל שעות גמולי הבגרות שהיו למורים הומרו לשעות שהיה בבית הספר. מורים לא יוכלו יותר לצבור יותר מגמול השתלמות אחד בשנה. " מסלולי קידום" מגוחכים שמעניקים תוספת של אחוז אחד במשכורת והכל תמורת 42 אחוז עלובים. רן ארז- בשם כל המורים אנחנו קוראים לך להסיק מסקנות ולהתפטר מיידית!!!!!! ראה את המאבק היפה של הרופאים שלא מתקפלים ותלמד מהו מאבק.
נחמה | 21.09.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת