אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט": לאודר צפוי להפסיק את העברת הכספים לערוץ 10 החל מה-15 בחודש

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
אז ההתנצלות הזאת הייתה לחינם?
הם הסכימו להתנצלות הכפויה כי חששו שאם לא יסכימו הוא יפסיק להזרים כספים והערוץ ייסגר - אז עכשיו, אחרי שירדו לזנות עם ההתנצלות הזאת ואחרי גל ההתפטרויות, הוא בכל מקרה מפסיק להזרים כספים? זה סוג של עבודה בעיניים מצידו. אילו היו יודעים שזה מה שהוא מתכנן בכל מקרה לעשות הם בוודאי לא היו מסכימים להתנצלות.
תוהה | 06.10.11
5.
אשליית השליטה של בעלי הון על דעת הקהל
בעלי הון סוברים שבאמצעות שליטה על אמצעי תקשורת יוכלו לקבל אחיזה הן על אנשי שלטון בעיקר ברשויות המחוקקת והמבצעת ,והן על דעת הקהל שתקבל אינפורמציה מוטית לטובתם בביצוע השקעות רווחיות להם אך פוגעות בציבור הרחב. רמת התכניות הירודה בערוץ 10 (וגם בערוץ 2)מעידה על אי האכפתיות של בעלי השליטה מההשפעה המזיקה במיוחד על הדור הצעיר של החומרים הירודים שמוצגים מדי יום .ולכן זו ממש בגדר הנאה צרופה לקרוא כיצד אותם בעלי הון מאבדים את כל הונם כמו לתוך חבית ללא תחתית וכך באים על עונשם בחזקת"כרה בור לאחרים ונפל לתוכו".ידיעות כאלה משמחות אותנו האנשים הרגילים שעל גבם מתבצעות כל אותם רעיונות לרווחים מהירים.אני באופן אישי מקווה שערוץ 10 יסגר ופחות הבלים יופצו לקהל הרחב .ואולי זה יגרום לערוץ המסחרי השני לנסות ללא הרף להיות ערוץ איכותי שמטרתו הבלבדית לשרת את טובת הציבור ובדגש על הדורות הצעירים.
bony | 05.10.11
4.
ערוץ המשלם משכורות עתק ותכניותיו מתחת לכל ביקורת
הערוץ המשלם משכורות עתק לעיתונאים ולמגישים - לא אפרט אבל פורסם מזמן. תכניות שהן מתחת לכל ביקורת והרבה מהן היום בשידור חוזר. השקיעו בערוץ הממלכתי שגם בו יש מקום לשיפורים ודאגו לתכניות - גם קנויות - בעלות תוכן לא כמו אלו ששודרו בחודשים האחרונים.
סתם אזרח טתיק | 05.10.11
3.
אני רוצה לדעת איפה הרגולטור שדואג לציבור ולגביית התמלוגים מהטיקונים?!
לית דין ולית דיין -עושים כאוות נפשם והרגולטור הלך לישון . רק אצל הרופאים המתמחים חל הדין "יקוב הדין את ההר " ואסור להם להתפטר א ס ו ר -כאן יש חוק -מה אתם יודעים ,על ארץ חלם שמעתם ,או אולי סדום ועמורה מתאים יותר!
סם | 05.10.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת