אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הממשלה אישרה ברוב גדול את דו"ח טרכטנברג

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
עבדו עלינו בעיניים
שמולי ודפני הם שפנים לעומת שרים וחברי כנסת מיומנים בצביעות עם עור של פיל. מה הם האמינו שהממשלה תלך לקראת העם? הם האמינו בהפגנות שקטות? הם האמינו בקיפול האוהלים וללכת הביתה? לא תצליחו עוד להוציא אלפים לרחובות לצעוק צדק חברתי--הפתרון רק בדרך של הפנתרים השחורים-יש לזעזע את המדינה...
סטודנט | 09.10.11
16.
מיקוד זה העיקר
להשאר ממוקדמים. העיתון ה"חברתי" דה מרקר החל לנגוס בשורות. גב' ארלוזרוב אמרה, שהפתרונות בתחום החינוך לא יפתרו את המצוקה של הערבים ושל שכבות המצוקה. זו אותה גברת שהתנגדה ביחד עם שטרסלר לחיזוק הרכבות לפריפריה ובעיקר לדרום ובזה היא שירתה את אגד - חברת התחבורה מהגדולות בעולם ואת התובלה היבשתית - מונופולים שהחזיקו אותנו בגרוגרת במשך עשרות שנים. ש"ס מנסה למשוך לכוון שלו - תקצוב דיור בר השגה-לפי מספר ילדים. החרדיים דורשים תקצוב נפרד להכשרה לעבודה מעבר לתקצובי הלימודים בבתי המדרש. תזכרו המחאה הייתה של שכבות הביניים, של אנשים עובדים שכל הנטל מוטל על כתפיהם. לממשלה יש אפשרויות גיוס כספים מעודפי הכנסות קודמים, גיוס הון באמצעות אג"ח וכו' מבלי לצמצם את תקציב הביטחון שגם שם יש הרבה שמנת. לרווחה יש תקצוב נפרד, בדרך כלל באמצעות המוסד לביטוח לאומי, שטובע בכסף.
בלונדה | 09.10.11
15.
אין סיכוי שהדו"ח יעבור בכנסת
ביבי העביר לפני שנתים וחצי את רפורמת המרפסות בממשלה. הרפורמה עדין לא עברה בכנסת. ביבי ראש משלה שאינו מסוגל להזיז דבר במדינה. מי שמנהל את המדינה אלה שני רבנים קשישים אחד מזרחי ואחד אשכנזי. הדבר הטוב ביותר שביבי יכול לעשות זה ללכת לנשיא ולתת לו מכתב התפטרות.
ישראלי | 09.10.11
9.
עצירת יציאה לפנסיהמוקדמת של פקידים, ועובדי מטה מכל הסוגים תנאי ליציאה 35 שנות עבודה.
קרבי סיפור אחר. היום צהל עוסק בעיקר בשיטור, מלחמת יום הכיפורים היתה המלחמה האמיתית האחרונה כל השאר היו פעולות או שיטור או ניצחון על התזמורת הלבנונית. צהל גידל בתוכו אלפי אנשי קבע שאינם שונים מעובדים אחרים במשק. וכדי לחסוך יש לבטל להם את הפנסיות המוקדמות.
מנחם | 09.10.11
8.
אחריות אישית של נתניהו
אני לא נכנס כרגע לבעיה האם צריך לאשר את הדוח או לא אני רק מתיחס למילותיו של ראש הממשלה על אחריותו האישית. ממתי פוליטקאי אחראי אישית ומה משמעות דבריו חוץ מההחלפת אוויר ברעש. אפשר ללכת לא רחוק ולראות כיצד הוא אחראי אישית על בטחון אנשי הדרום. אזי שיחליטו השרים להצביע כפי שיחליטו רק שלא יתיחסו לאותם דברים שאין אלא הבל ןרעות רוח
tret | 09.10.11
5.
לא לשבור שורה!!!
מוכרי הדירות , אני מפציר בכם , הכוח בידינו אם לא נוריד מחיר הקונים ישברו , הם הומלסים , הם נואשים הם יושבים על הגדר 4-5 שנים , לא לשבור שורה , לא להוריד תחתונים - 15%-20% זה הגון להוריד מעבר לזה אנו נגרום בעצמנו למפולת - אחריות המערכת הפיננסית היא עלינו בהצלחה לכולם
מוכר דירות במרכז | 09.10.11
4.
עובדים עלינו כלום לא ישתנה ופישר יתמוך כי מישהו צריך לממן
וזה יהיה הציבור הרחב. אנחנו, משלמי המיסים נשלם על ההשתוללות של השרות הציבורי, על ההשתוללות של מערכת הבטחון, על ההשתוללות של הוועדים הגדולים, ועל ההשתוללות של הטייקונים ועל ההשתוללות של ההון השחור. אחרי שנשלם 50 אחוז מס במקור במשכורת: נשלם מהיתרה 16 אחוז מעמ בכל קניה שלנו, נשלם מה-34 אחוז ארנונה חשמל ומים נשלם מה-20 אחוז קופת חולים לבתי הספר ואת האגרה ומהפנסיה העלובה שאנחנו חוסכים יגלחו חברות הביטוח הבנקים סוכני הביטוח בחסות המדינה עוד 13 אחוז (במצטבר זה יוצא 50 אחוז מהפנסיה). לכן, לפישר זה נוח כי זה משפר את מצב החברות ואת מצב קופת המדינה. לי זה לא נוח. לכן אני מודיע שאני מתפטר מתפקיד הפאייר התורן שתמיד נמצא בתורנות. ואני מתחיל לעבוד כמו שעובדים בקלקיליה טול כרם ואום אל פחם. והמבין יבין.
חזי | 09.10.11
2.
הפתרון לבעיות התקציב של מדינת ישראל:
הפתרון לבעיות התקציב של מדינת ישראל: צמצום ה"סיורים לימודיים" של עובדי המדינה. מדי שנה יוצאים העובדים ל"סיורים לימודיים" הכוללים לינה של יומיים-שלושה בבתי מלון, ארוחות במסעדות, טיולי רכיבה, באולינג ופעילויות "לימודיות" דומות. השנה, למשל, נסעו עובדי אחד ממשרדי הממשלה לשבוע של "סיור לימודי" בברלין. והכל על חשבון משלם המיסים !! מילא אם באמת היו עובדים, אבל אנשים מתוך המערכת מספרים על עובדים שמגיעים בבוקר, מחתימים כרטיס נוכחות ויוצאים לסידורים, עובדים בכירים שמעכבים חוזים בגלל משחקי כוח, ועוד ופעולות שגורמות לא מעט נזק למדינה. בקיצור, לפני שמקצצים בבטחון, בחינוך או ברפואה – אולי תקצצו קצת את תקציב פעילויות הרווחה של עובדי המדינה ?!
נגד הזרם | 09.10.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת