אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ש"ס ומובילי המחאה מאחדים כוחות

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
אל תלכו שולל אחרי ש"ס. הם מעוניינים רק כספים לחרדים.
הדרישה לצדק חברתי אינה הולכת יד ביד עם הדרישה לכסף מגזרי. ש"ס דורשת רק כספים למגזר החרדי. אתם צעירים ותמימים והם יסובבו אתכם, כאשר ישכנעו שמדובר בתמיכה בשכבת החלשות. בסוף כל הכסף יגיע לישיבות ולבי"ס של "מעין החינוך החרדי".
צדק חברתי | 09.10.11
14.
לעולם לא להתחבר עם ש"ס
ש"ס זו מפלגה שגרמה למצב החברתי של היום, הם רואים הזדמנות להשיג עוד כספים דרך שינוי התקציב למגזר החרדי ולהנציח את העוני ולהגדיל את רשת החינוך שלהם על חשבון החינוך הממלכתי. לעולם אסור לעשות אתם הסכמים צריך לעקור אותם מהחברות בממשלה. היגיעה הזמן שהדור הזה יתחיל להלחם על שינוי שיטת השלטון ושיטת הבחירות בארץ אחרת לא תעזור שום הפגנה.(ספרטה תתפורר)
אלי | 09.10.11
13.
חשבתי דפני יותר חכמה איך שיחקה לידי אלי ישי,יותר לא אבוא להפגנות
בתור חילוני ממעמד הבינים הייתי בכל ההפגנות. אני לא מבין איך דפני ליף נפלה לפח שאלי ישי שם לה כמו טירונית הרי אלי ישי דורש דיור ציבורי בזול הרי היחידים שיהנו מזה הם בעלי הכנסה נמוכה או הרבה נפשות אז מי יקבל את ההטבה הזאת החרדים ,או פרזיטים שעושים ילדים ולא עובדים וזה שוב על חשבוננו ,אלא שנותנים הכל למדינה צבא מילואים עבודה אין סופית ולא מקבלים כלום רק נותנים. אז אני כבר לא אהיה בהפגנות של דפני ליף והפרזיט התומך שלה אלי ישי
טוני סופרנוס | 09.10.11
11.
בעד המחאה אבל אסור לפתוח התקציב - שכרנו יצא בהפסדנו.
העולם בפני משבר עולמי מתמשך. אירלנד עד לפני 5 שנים הייתה המודל של ישראל והיום היא על סף פשיטת רגל - אסור שנתכנע באנחנו חזקים וחכמים יותר. הכלכלה הגלובלית לא מתחשבת בישראל ובמצב החברתי - צריך לעשות ולשנות דברים רבים אבל צריך לעשות זאת מבלי לסכן את חוסנה הכלכלי של המדינה. אנחנו כמובן לא יוון אבל מספיק מבט אחד בשביל להבין להיכן דברים יכולים להדרדר - מצוקת הדיור עשויה להיות לקטנה שבדאגותינו.
ארבם | 09.10.11
8.
דפני ליף ואלי ישי חוברים נגד מאמד הביניים
דפני ליף ואלי ישי חוברים נגד מאמד הביניים - על-מנת לגזור אוד ממאמד הביניים, בין אם עכשיו - על-ידי העלת המיסים, לבין אם אחר כך - על-ידי הרחבת התקציב על חשבון הגדלת החוב הלאומי. שני הצעדים הם נגד האנשים העובדים. במיידי, כנראה מיש לנתניהו רוב לאשר את ה דו"ח, אך בטווך הארוך אין מנוס משינוי שיטת הבחירות חזרה לבחירה ישירה של רה"מ ובחירות אזוריות לחברי הכנסת - שיגמרו את כוחה של ש"ס ומפלגות סקטוריאליות אחרות
ויקטור | 09.10.11
7.
ש"ס מסמלת שורה ארוכה של דברים פסולים במדינת ישראל !
ש"ס מסמלת שורה ארוכה של דברים פסולים במדינת ישראל ! * עידוד התחמקות משירות צבאי . * עידוד הגדלת מספר העניים במדינה בכך שבני הישובות גם הנשואים אינם עובדים . * עידוד פגיעה ביכולת להשכלה גבוהה של הדור הצעיר בכך שאינם משלבים לימודי ליבה בבתי הספר של ש"ס . אופורטוניזם אמרנו !
עמוס | 09.10.11
5.
אין עקרונות ענייניים - רק לדפוק את נתניהו..- אני קלטתי זאת מזמן , מה איתכם ??
המחאה צודקת והיא צמחה על קרקע פורייה של חלוקת נטל לא צודקת. אבל מנהיגיה , יעדיהם לא עינ יניים ולתחושתי הם מובלים ומונהגים בידי גופים שמתכוונים להתמודד בבחירות הבאות . ללכת ולשבת עם ש"ס כדי להכשיל את טרכטנברג , זה יהיה שיא של חוצפה ועזות מצח ואני מקווה שהתאחדות הסטודנטים, הגוף השפוי והעצמאי היחידי בקרב ההנהגה, יפרשו לאלתר ממנהיגות המחאה ויצטרפו לטרכטנברג. גם את רומא לא בנו ביום אחד וצעדי טרכטנברג מדודים ונכונים והכי חשוב, ריאלים. ברור שש"ס וחבריה יתנגדו , הם חלק מהבעיה , לא מהפתרון.
ירון | 09.10.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת