אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טוטנהאם עוברת מיתוג עסקי

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
כתבה מעניינת מאד! יש לספרס המון אוהדים בארץ - המשיכו לסקר!
בתור פרסומאי, אני יכול להגיד שכל העניין של מיתוג הוא נושא מאד חשוב שלא מקבל מספיק משקל בהרבה מועדונים על פוטנציאל - הפועל ת״א בארץ לצורך העניין. בחרתם נושא מאד מעניין לכתוב עליו. תמשיכו ככה. מדור הספורט של כלכליסט הופך למעמיק ולמעניין ביותר כיום בישראל. בנוגע לבחור (עורך דין) שטען כי הספרס לא מועדון מצליח;  כנראה שאתה לא בקיא ע״י בהסטוריית הליגה האנגלית, אבל טוטנהאם הוא אחד המועדונים המצליחים בכל הזמנים בממלכה, עם מספר האוהדים הרביעי בגודלו. תחכים אחינו, תחכים. באשר לבחור שחושב שהספרס הוא לא מועדון של יהודים; לא יודע איפה אתה חי והאם אתה באמת אוהד טוטנהאם,אבל אני יכול לומר לך בוודאות - המועדון מזוהה עם יהודים, המועדון מנוהל ע״י יהודים (דניאל לוי, יושב הראש), באיצטדיון תראה עשרות חובשי כיפות ואפילו דגלי ישראל.
Yido | 18.11.11
5.
לא קבוצת היהודים...כנסו
במשך שנים נחשבה טוטנהם למקום מגוריהם של רוב יהודי לונדון...כמו קולפילד במלבורן או ברוקלין בניו יורק...נכון שלא מעט יור"ים ומנהלים של הקבוצה היו יהודים אבל הקבוצה לא זוהתה עם היהודים, ורוב אוהדיה אינם יהודים. רוב יהודי לונדון אוהדי ארסנל לצערי...go spurs
רואה נכון | 10.10.11
3.
חרטא ברטא... 180 מיליון אוהדים לטוטנהאם.... ככה זה כשהמנכ"ל הוא בנקאי
קבוצה נחמדה וסימפטית, בלי רקורד אמיתי של מצויינות, שבבריטניה ידועה כקבוצת היהודים....... והעורך דין מספר שיש להם 180 מיליון אוהדים בעולם.... כאילו 3% מאוכלוסיית העולם - כולל נשים, תינוקות וילדים עד גיל 8 - אוהדי טוטנהאם. האיש מצחיק, לא?
ועורך דין... | 10.10.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת