אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המדינה יכולה לבוא בטענות רק לעצמה

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
ל-1:פעם הבאה תבקש שינקדו לך, כדי שתבין
מה אומר הכתב? שצריך טיפה יושרה ציבורית. אם מישהו באוצר בוכה, מילל ומתלונן על שכר של מען דהוא , שלא יאשר לו אותו. ואם חברת נמל אשדוד, חברת נמל חיפה, חברת החשמל ורכבת ישראל הן חברות ממשלתיות שהממונה על האוצר מאשר כל הסכם שכר שלהם, שלא יבכה אח"כ שהוא גבוה ומושחת. או שלא תאשר את הסכמי השכר, או שתאשר ותשתוק. אי אפשר גם וגם
אבשלום חום | 11.10.11
4.
הנפרוטיזם והקניבליזם של ההסתדרות
מה יותר קל מלדאוג לחזקים? בעיקר כשהם ממנים את המנגנון ההסתדרותי? ההכרכזה הפתאטית של עייני על "מלחמה בעובדי קבלן" - היא לא יותר ממגוכחת: מי יצר את עובדי הקבלן אם לא האיגודים המקצועיים שמנעו ממעסיקים (ציבוריים ופרטיים) לקבל עובדים בתנאים שוווים? וקיבלו לעבודה בקביעות בני משפחה.. (אני מוכן להחשף בשמי ולמסור עדות בעניין!) אז מה קרה? תקף את עייני יצר הקניבליזם - או שמה הבחירות הקרובות להסתדרות (מאי - כמדומתני) - הפכו אותו ל"לוחם"? צא לעזור לעובדות הסוציאליות. הקולות עבורך אצל עובדי חברת חשמל, הנמלים, רש"ת ויוצ"ב = מובטחים. צבוע!
עטל | 11.10.11
3.
לבולשביק שלום!
אני הייתי בפוזיציה של המעסיק של מר גוטמן. לעולם - מדדתי את העובד על פי תפוקתו, היצירתיו שלו ולא על פי גילו. עובדים מסורים בעלי וותק, שנותנים "תמורה עבור האגרה" - שום מעסיק לא יפטר. אבל בולשביקים כמוך, שננעצים על הכסא כמו מסמר בלי ראש, חדלים לתת תפוקה וסומכים על האיגד המקצועי שיגן עלהם - למרות שהם חסרי תועלת - בלי שום קשר לגילם - בושביקים כמוך - צריך לבער, לפטר, להתנער. מהם ומהרעיון הבושלביקי שהם מייצגים. ראה ערך "ברית המועצות". ובהזדמנות: תרכוש לך ראש... (למסמר)
ל-1 | 11.10.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת