אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט" - ליאו נואי לרשות ני"ע: רכשתי מניות שופרסל לפני העסקה

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
נראה אם הרשות תגיש על דבר כזה כתב אישום
כאשר ברור שהיה כאן ניצול של מידע פנים. על דברים פחותים יותר הם עשו את המוות להרבה אנשים, וברוב המקרים דווקא אז יצאו הנאשמים זכאים כי לא היה ממש בכתב האישום. כאן זועק חוסר הצדק לשמים - ועל הרשות להראות כי היא לא מפחדת מבעלי הון ולא רודפת רק את הקטניםץ זהו מבחנה העליון של הרשות, אם היא רוצה שיתייחסו אליה ברצינות. אני מקוה שאנשים ברשוטת קוראים את הטקבקים ומבינים את הלך הרוח.
יובל | 23.10.11
17.
תגובה ל 15
אם המחיר הסופי של העסקה היה נקבע בהתאם לשווי המניה ביום הרכישה אזי הצדק עימך. אולם, אם סוכם מראש על מחיר X והביצוע בפועל נקבע לעוד מספר ימים, אזי אם אתה יודע שאתה הולך לרכוש את הרשת ויוצר יומיים לפני כן ביקוש למניות הרשת, אזי הינך נהנה מ 2 עולמות: גם קיבעת מראש את המחיר (לפי השווי הנמוך יותר) וגם שילמת סכום X על משהו ששווה עכשיו X+Y. עכשיו אתה מבין למה זה לא מריח טוב?
 | 23.10.11
7.
מיומנו של ליאו נואי:
10 אוקטובר - רכשתי לכבוד השנה החדשה מניות של שופרסל לילדים 11 אוקטובר - בלילה היה לי חלום שאולי ארכוש את שופרסל ולא רק אקנה קצת מניות לילדים, התקשרתי לנוחי. 12 אוקטובר - נוחי הסכים, פתחנו ספרים, בצענו בדיקה, ניהלנו מו"מ, סגרנו על המחיר ותנאי התשלום, צרפנו עוד שותף, הדפסנו את הניירות, חתמנו על ההסכם והודענו לרשות לניירות ערך
גדי | 23.10.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת