אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שווה להיות חבר של קבע: עוד מבצע דירות למועדון חבר בפרויקט גדול בחדרה

63 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

62.
אם זה המפרט והתכנון-בהחלט נראה סביר. לכו תבדקו מה הפרויקט נותן תמורת המחיר
אם עושים השוואות, תשוו את כל הנתונים. לא מסתכלים רק על המחיר והמטרג' בלבד. "פארק ענק...בבנייה נמוכה בשילוב עם בנייני רבי קומות ובפארק עירוני גדול בטבורה בהיקף של כ-90 דונם...בשכונה מתוכננות 4 גני ילדים, 2 בתי ספר יסודיים ובעוד מספר שנים מתוכנן לקום בשכונה גם בית ספר תיכון מקיף" ודחילק- תעלו קצת את הרמה, מה זה סגנון הדיבור הזה...פדיחה לקרוא.
ירון חורי | 29.10.11
60.
העדפה לא חוקית
מקום יוקרתי או סתם אזור מסריח, נוף כפרי ירוק או נוף שפונה לבית קברות, זה לא משנה וזה לא העניין. העניין הוא שזה לא דמוקרטי ולכן גם חייב להיות לא חוקי שגוף ציבורי שמקבל היתר לבנות דירות כדי לשווקם לכלל הציבור מרשה לעצמו לעשות איפה ואיפה לאותו ציבור לפי קריטריונים שהוא מחליט. מי קבע שלאזרח שומר חוק שחבר בעמותת חבר מגיע יותר מאזרח שומר חוק שחבר בחברה להגנת הטבע או מאזרח שומר חוק שחבר במועדון האוהדים של הפועל תל אביב בכדורגל? מי בכלל נתן לחברות עסקיות את הזכות החוקית לקבוע קריטריונים של העדפות מפלות בדברים שאמורים להיות תחת הגדרות של שוויון זכויות ושוויון הזדמנויות שהן הבסיס הנמוך ביותר בהגדרה של חברה דמוקרטית? הרי על כל אדם שחבר בעמותת חבר שזכה לקנות דירה בהנחה בגלל העדפה יש אדם שלא חבר בעמותת חבר שלא זכה לקנות את אותה דירה בגלל אפליה. לדעתי העדפה כזאת היא בבחינת מתן שוחד או קבלת דבר במרמה והיא מחייבת התערבות משפטית!
רוני | 28.10.11
59.
חדרה לעיר הזוכה בפרס החינוך הארצי, 2011
שר החינוך בישר לראש עיריית חדרה על בחירתה של העיר כרשות המצטיינת הארצית בתחום החינוך # עיריית חדרה, ראש העירייה ומנהלת אגף החינוך הוצפו באיחולים ובמכתבי ברכה # ראש העיר: הפרס הוא ביטוי להערכה של המערכת הארצית למאמצים שלנו ולהישגים שלנו. זוהי רק תחילת הדרך, ובכוונתי למנף את מערכת החינוך ולהוביל את החינוך בעיר להישגים רבים נוספים"
הורים מרוצים לתלמידים 2011 | 25.10.11
49.
יש כאן לא מעט דברים טובים ששווה לקחת בחשבון !
1. חברת שיכון ובינוי נדל"ן - חברה גדולה ואיכותית עם סטנדרטים גבוהים 2 .מדובר בשכונה חדשה סמוך לשכונת ניסן היוקרתית בעיר 3. ראש העיר עובד יפה ומצעיד את חדרה לתנופה חסרת תקדים בלא מעט תחומים בתור חבר "חבר" אני שוקל ללכת על זה.
שלום יוסף | 24.10.11
47.
תהיה סובלני ותרוויח לפחות 10% עצה חכמה ופשוטה
המלצה ללחוצים לקנות דירה: חשבון פשוט,תיכננתה לקנות דירה ב-1.400.000 אם תהיה סובלני בחודשים הקרובים תרוויח לפחות 10% השווה ל- 140.000 שקל.בסכום הזה יתאפשר לשכור דירה לתקופת ביניים ל-3 שנים .תהיה חכם ובלי לחץ, תרוויח יותר מ- 10%
סובלני | 24.10.11
29.
אז זהו, אחרי החגים כבר כאן
אוטוטו יתקבלו הנתונים על שוק הנדל"ן של הרבעון השלישי – הוא רבעון המחאה החברתית הגדולה ורבעון ההפנמה של הגבלותיו של פישר – כולכם כבר ודאי מתארים (תקראו את המשך הכתבה באתר בועת נדל"ן, חפשו אותו בגוגל זה ראשון, כל האמת שהקבלנים מסתירים) לעצמכם מה נתונים אלו יטמנו בחובם.הראלי המטורף של בועת הנדל"ן, שאפילו עד לחודש מרץ האחרון עוד היה על הילוך חמישי, עת נמכרו תוך שעה 180 דירות בפסטיבל של גינדי בראשון, פשוט עצר בחריקת בלמים תוך התפוצצות צמיג ושפיכת לאגר.
אריה פארי | 24.10.11
27.
יש כאן הזדמנות לא רעה.
ידוע שאיפה שגרים אנשי קבע המחירים עולים, בדיוק כמו השכונה שבנו להם בכרכור. המחיר עכשיו על הנייר, מה עוד שזה צמוד לפארק של 90 דונם. למחירים בחדרה יש עוד לאיפה לעלות והם יעלו. לדעתי עוד 5 שנים המחיר יהיה 1.3 מליון שזה עליה של כמעט 10 אחוז בשנה. אם היה לי 900 אש"ח במזומן הייתי שם במקום. אבל, כמובן יש כאן וועדת "מומחים" משועממים מתוסכלים שעובדים כמו עבדים וחושבים שאם להם אין אז לאף אחד לא יהיה.
מוישה גרויס  | 24.10.11
16.
הסתובבו בשכונת מגורי "חבר" החדשה בפ"ת. ותיספרו כמה דירות מוצעות למכירה.
המדינה חייבת לאסור בחוק מכירה המונית בהנחות גדולות לציבור מוגדר. את כל ההנחות שקיבלו אנשי המגזר המסוים משלמים בריבית דריבית שאר אזרחי ישראל. ההנחות שניתנו למגזר. משולמות למעשה ע"י כל שאר הרוכשים. לכך מצטבר הנתון המדאיג שרבים מאנשי המגזר ויקיריו, רוכשים למעשה את הדירה להשקעה.
לא חבר של אף אחד. | 24.10.11
11.
לא נורא לפי המצב במדינה מבחינת עתיד ,,לא נראה שיש לנו עוד הרבה זמן
יש כאלה התורמים לכך ,,הרבה צעירים עזבו לטובת מדינות אחרות בעולם ,,מבחינה כלכלית ובטח ובטח מבחינה ביטחונית ,,תיקנו לא אחד לא שניים אלא 3,4,5 מי שיצטרך להחזיר זאת זה יהיה ביבי וחביריו הרעבים לכסף ,
צחי פרץ  | 24.10.11
1.
לפני 5 שנים בלי מבצע 480.000 אלף ש"ח
משנת 2006 עלו המחירים פי שתיים ויותר 108 אחוז. אותה דירה בלי מבצע עלתה בממוצע,דירה חדשה 480.000 אלף ש"ח ועכשיו במבצע מיוחד רק 890.000 אלף ש"ח,וללא מבצע מה העלות מיליון .+ ומה עם עלות משכתא של 70 אחוז מערך דירת השיכון לגובה,עוד 600.000 אלף ש"ח סך הכול דירה עם עוד 60 שכנים עולה אחרי 28 שנים,אז הדירה תהיה בבעלות הרוכשים ולא הבנק,1.500.000 ש"ח מחיר של שתי וילות במגזר הערבי,וואלה שיחקו אותה,מי עוד לא רכש,את חלומות הבטון הללו
המומחוי | 24.10.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת