אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איציק שמולי: "בכירי המשק מתקשרים אליי בתחינה: אני מוריד מחירים - אל תיזמו נגדי מחאה"

65 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

64.
חייבים להמשיך להפגין ולהחרים, כי נגע החזירות עדיין כאן , וההורדות הם מינוריות , ובזמן האחרון
חייבים להמשיך להפגין ולהחרים, כי נגע החזירות עדיין כאן , וההורדות הם מינוריות , ובזמן האחרון העלו בחזרה את המחירים, חוק החזיר , נועד שלהגן על חברי כנסת מושחתים שמשרתים את הטייקונים וגם על הטייקונים
 | 28.10.11
61.
עוד לא עשית כלום וכבר אתה משתחצן
הצטרפת למחאה ולא התחלת אותה.הנחות זמניות הושגו אך זה כבר השתנה ,צריך שנוי מבני ומהפך צרכני עמוק כדי להטמיע אורח התנהגות, שמונופולים ודומיהם יחששו להתעמת עם צבור הצרכנים. אם רצית מקום באחת המפלגות אני מניח שהשגת אותו, אבל אם אתה רוצה להיות מנהיג רציני ולא מנהיג פטפטן אז הצהרות כאלה הם מחוץ לתחום. מקווה שתלמד מהר אחרת הנזק שתגרום לתנועת המחאה הוא עצום ומזיק לכולנו פרט לטייקונים.
אחד חנון | 27.10.11
58.
היגיע הזמן להחרים חברות ביטוח שלא משלמות פוליסות בנזקי גוף תאונות דרכים..סיעוד..ואובדן כושר !
אני נכה 70% רפואית ו-75% אי כושר .כתוצאה מתאונת דרכים מ-2002 .ועדיין לא קיבלתי שקל אחד פיצוי מחברות הביטוח {אני ועוד אלפי מבוטחים }בהן אני מבוטח כשמדובר בפיצוי גדול לפי הפוליסה הם כולם מתחמקות וגוררות את הציבור הנכים להתדיין שנים בבתי המשפט העמוסים והעייפים...אני לומד כל יום על סיפורים דומים לשלי ..השופטים בבתי המשפט השלום והמחוזי מפחדים מחברות הביטוח וההשפעותיהם על קידומם של השופטים ! וגם אם יש פסק דין צודק חברות הביטוח מערערות ומערערות העיקר לייאש את המבוטחים !!! לפני למעלה מעשור ושני עשורים חברות הביטוח היו משתדלות להתפשר ולפצות את לקוחותיהם כמו שצריך לפי הפוליסה ..אך מה שקורה בעשר שנים אחרונות זה פשוט שערורייה !
נכה 70% | 27.10.11
57.
המיתון בפתח דלתנו
התייעלות היא צעת מבורך, חרם צרכנים הוא צעד רצוי. אבל הממשלה היא לא חברה מסחרית שאפשר לעשות עליה חרם. הקלפי לא יעזור, כי כל הממשלות בעבר נהגו באותה דרך כמו הממשלה הנוכחית. הדרך היחידה להוריד מחירים היא ע"י ממשלה חברתית. הבעיה שממשלה כזו תהיה בד"כ שמאלנית, ומבחינה מדינית שמאל זה לא מציאה.
אורן | 27.10.11
55.
כח הקרטלים והמונופולים
מבנה המשק במדינת ישראל מעוות ולקוי מאוד ביחס לעולם המערבי. אנו מתנהלים כמו רפובליקת בננות,הכלכלה הישראלית מוחזקת בידי מספר מצומצם ביותר של בעלי הון שהתעשרו על חשבון הציבור. 3 חברות סלולר שמנות ומדושנות שמציגות רווחים מפלצתיים פעם אחר פעם מעניין איך... שלושתן מתואמות במחירים כך שחשבון הסלולר של האזרח הפרטי הקטן יהיה מנופח פי כמה מזה של מקביליו בעולם ,האם זה לא קרטל? אותו הדבר נכון גם לגבי הבנקים, יבואני הרכב ועוד ועוד. האם מישהו ממנהיגי המחאה מסוגל להרים את הכפפה ולהכריז מלחמה על טחנות הרוח הללו? ממשלת ישראל הרי לא מסוגלת ולא רוצה.
אילן | 27.10.11
54.
איציק שמולי, לא חלו שינויים מפליגים. אז מה אם זהבית התפטרה? ואל תקח לך את כל
הקרדיט זה לא הוגן. חברי חרם הקוטג' עשו עבודה יפה והם ממשיכים. לא באמת גרמת להורדות מחירים כפי שאתה מתהדר בזה. קצת צניעות לא תזיק לך. ולא לשכוח להזכיר את כל הפעילים בתחום מלבדך. התחנונים של בעלי החברות אינם אומרים לי דבר. משום שהמחירים עודם בשמיים. וכל עוד שהמחירים לא ירדו ב 40% אין על מה לדבר.
תוהה | 27.10.11
42.
מחיר בלי 099,
שלום רב. איציק תכלול ברשימת החרם גם את אלא המפרסמים מחיר עם סיומת 99 או 95 במדינת ישראל כבר מזמן אין את המטבע הזה והצגת מחיר עם סיות כזו היא במפואש הטעיית הציבור, משרד המסחר צריך היה מזמן לקנוס את המשווקים ואת המפרסמים על כך, אבל הציבור יפסיק לקנות התמונה מיד תשתנה. תודה מראש. מאיר
מאיר - גמלאי | 27.10.11
38.
עם קשה עורף נאמר...
רבותי האזרחים וחברים יקרים : במקום לבוא בתלונות ולהסתכל בקטנות ,מי עשה מה ? נכון ,לכל אחד חלקו שלו במאבק ודי בכך כי הוא יודע את חלקו ,אז נכון שיו"ר הסטודנטים יותר קל להגדרה ,אבל אין זה משנה כלל .מה שחשוב זה ,שכולנו בעצם אמורים לצאת נשכרים מתוצאות המחאה המדהימה ,המבורכת והמופלאה הזאת . אז כל שנותר לנו לעשות ,כל אזרח באופן פרטי וכולם ככלל ,הוא ללכת עם דבר ההחרמות , ולצאת לרחובות בהמונים ,להפגין את כוחנו המופלא כצרכנים .ועכשיו שכבר התעוררנו אין דרך חזרה!!! וכמובן שגם אין צורך לחזור לאחור !!! כי הדרך עוד ארוכה .אז שכול אחד יתרום את חלקו במאבק על פי יכולתו הכנה וכך נשיג אולי חיים טובים יותר במדינה, אותה אנו כל כך אוהבים ובאותה נשימה גם עליה מתלוננים זכרו ! המדינה זה מה שאנו נעשה ממנה ב י ח ד ....בהצלחה לכולנו כפרטים וכעם ודי בבקשה להתלונן פשוט זה זמן העשייה בלבד כעת ....! תודה ומחאה מוצלחת לכולנו. א מ ן .
taiger | 27.10.11
32.
שאומרים לך לא לקנות דירה-זה בדיוק הזמן למצוא מציאות,כך קניתי את המציאה שלי
בגבעתיים,4 חדרים משופצים בנין חדיש ב1,700,000 ש"ח שלפני 3 חודשים רצו 2,000,000 ש"ח! בזמן שהפרייארים לא קנו, אני הורדתי את בעלי הנכסים וקניתי לי וואחד מציאה! אף אחד לא מאמין שהמחירים יירדו דרסטית, וגם אני לא מאמין, אזורי הביקוש יישארו תמיד אזורי הביקוש כי כל הארץ רוצה לגור באזור המרכז ולא יעזור כלום
רון-גבעתיי | 27.10.11
27.
כל מפלגה שתדבר על הנושאים שבתגובה כאן, תזכה בבחירות.
כל מפלגה או התארגנות שתבטיח את הנושאים הבאים תזכה בבחירות ובאמון הציבור: קודם כל צדק חברתי על כל המשתמע!!! בנוסף לכך: גניבות רכב ורכוש, ביטחון אישי(חוסר הביטחון האישי שלנו ושל ילדנו) בבתי הספר, בים, ברחוב,בבית(פריצות.ביום ובלילה). חיסול העולם התחתון והפשע המאורגן באופן מוחלט !!! ע"י הקצעת משאבים וכסף רב, שינויי החוק\החוקה, בניית יחידות מיוחדות+שימוש ביחידות מובחרות סדירות+הוספת אלפי שוטרים(בעיקר בנגב...והמבין יבין)=שקט-ביטחון ויצירת מקומות עבודה רבים. מחזור: בבית ובכל תחומי החיים...כמו כל מדינה מערבית מתוקנת(נייר,פלאסטיק,זכוכית,מתכת,אורגני ועוד...) ומערך אירגוני מדינתי תומך וחזק עם חוקים ברורים וענישה קשה על זיהום מכל סוג. בניית תעלת הימים=הצלת ים המלח, תיירות מקומית ועולמית אדירה ואין סופית(יצירת אגמים נחלים מלונות לאורך כל התוואי,דיג מגורים,צימרים ועוד, יצירת חשמל נקי לכל המדינה וללא הפסקה וחוסר תלות במדינות ומשאבים,עשרות אלפי מקומות עבודה. עשיית שלום=שתי מדינות, יד קשה ומדיניות קשוחה בטרור ובאויבנו : חמאס, חיזבלה, אירן,סורייה.
עמית | 27.10.11
25.
ההתחלה טובה - ההישגים רחוקים מלהיות מספקים בשלב זה.
תנובה הורידה אחוזים בודדים על מספר קטן של מוצרים ודווקא ייקרה במקביל מוצרים אחרים (מחיר גביע יופלה עלה ל-5.2 ש"ח!!!) ההנחה של אוסם על 35 מוצרים - בדיחה. שופרסל כנ"ל - בבדיקה שערכתי על הרשימה המוזלת שהשגתם בזמנו, הסתבר לי שזה מוזיל את הסל השבועי שלי למשפחה בת 5 נפשות ב-10 שקלים בלבד. כך שהמאבק עדיין בראשיתו ואני קוראת להמשיך ולהחרים חברות שלא יוזילו את מוצריהן בשיעור של 15% לפחות על כל קו המוצרים. כמו-כן - פעולות נגד חברת החשמל, תאגידי המים, החברות הסלולריות ועוד. יישר כח!
ליאת | 27.10.11
21.
רק אם יפסיקו להפריט ילאימו בחזרה את מה שנגזל מהציבור והועבר לטייקונים מפעלי ים המלח וכו'
כל הכסף הזה מיליארדי דולרים ילך לקופת המדינה במקום שיועבר למשפחות רודפת בצע ויחולק לאזרחים ולא לידיים פרטיות יפסיקו העסקה של עבדים דרך כ"א רק אז אפשר יהיה לדבר על צדק חברתי. כל עוד זה לא קורה שלי יחימוביץ תמשיך לגדול בסקרים וגם ליכודניקית כמוני תצביע לה
אלה  | 27.10.11
20.
שמולי ואחרים לא יכולים להוריד מחירים, תבינו!
הם יכולים להשיג מקסימום הנחות זמניות. או הורדת מחיר של מוצר אחד תוך כדי העלת מחיר של מוצר אחר. זה לא פתרון וזה לא יעבוד לתווח ארוך. כדי להוריד מחירים יש לפרק פירמידות, לבטל בעלויות צולבות, לפרק קרטלים ומונופולים וליצור במדינה תנאים אופטימאליים לכלכלה תחרותית. רק כך אפשר להוריד את המחירים - הפרטה, תחרות, כלכלה חופשית, ביטול מוחלט של בלעדיות ביבוא והורדת מכס. אין דרך אחרת.
יגאל ש. | 27.10.11
19.
תגידו פתחתם מסעדה..קדימה לעבודה ביום שבת כולם בהפגנה
ולא לשכוח חייבים להמשיך לגרום להורדת מחירי הדירות...מכיוון שהמצב קטסטרופה...המחירים לא שפויים אנשים העלו את מחירי דירתם בטווח שבין 300 ל 600 אלף ש"ח ועכשיו כאילו עושים טובה ומורידים בין 50 ל 100 אלף, וכולם קופצים משמחה ואומרים יש ירידת מחירים,אז רבותיי עובדים עלינו אין ירידה הקבלנים משקרים ואתן דוגמא לפני חצי שנה ביררתי בפרוייקט חלומות קרית אונו על דירת 5 ח רצו בסביבות 2.3 היום הם יוצאים במבצע של רבע מיליון ש"ח עפ"י חישוביי זה אומר מחיר של 2.05 אך מה שהגעתי אמרו לי שהמחיר הוא 2.39 גירדתי באוזן אולי לא שמעתי טוב,אך אמרו לי זה המחיר,אמרתי להם שלפני חצי שנה היה 2.3 מה קרה שאחרי מבצע יותר גבוה,אמרו לי לא העלנו ל 2.7 ועכשיו אנו מורידים...אתם מבינים עובדים עלינו בעיניים..לכן אסור לקנות דירות עכשיו שיתבשלו בתוך עצמם ואז נראה אותם לא מורידים מחירים וכך גם לגבי יד 2 אז כולם חייבים להגיע להפגנה ביום שבת זה למען כולנו...כל אחד מאיתנו צריך,יצטרך לקנות דירה אל תשכחו זאת מה שנעשה היום ישרת את כולנו מחר...חישבו על זה בדרך להפגנה במוצ"ש נתראה שם...בהצלחה לכולנו.
אסף | 27.10.11
16.
שמולי, הצחקתיני מליון פעמים. ראינו את "תנובה" ו "הורדות" המחירים שלה
הגבינה והקוטג' נשארו יקרים מאוד - 6 שקלים לגביע "במקום" 7.5 שקלים. זו לא ההורדה שרצינו! גם ל "שטראוס" ו "טרה" לא חסר. מתקשרים אליך בתחינה? על מי אתה מנסה "לעבוד"? יאללה, יאללה, אל תקח את כל הקרדיט לעצמך, חוצפן אופורטיוניסט! מבצעים של 1+1 לא עובדים עלינו בשיט. הם זמניים בלבד ורק מראים על יריקה בפרצופם של הצרכנים. "אוסם", שהואילה בטובה להוריד מחירים ב 10% - לא עזרה במאומה. היתה פה מחאה אבל המטרות עדיין לא הושגו. אם יושגו בכלל אי פעם. נא לפרסם.
שלום | 27.10.11
8.
יוקר המחייה כמעט שלא הוזל - אל תקשור לעצמך כתרים ונוצות
מטרות המחאה אף פעם לא היו התפטרות זהבית כהן. שטראוס לא הורידה כמעט שום מוצר , יוניליוור הורידה 5% ואסם הורידה 35 מוצרים. שופרסל לא ביצעה שום מהלך פרט לרשימה מצומצמת שהיתה בדיחה. תנובה אמנם הורידה בחלב אבל לא בסנפרוסט, מעדנות ועוד. וזה רק במזון . שאר יוקר המחייה עדיין מוגזם. היעד צריך להיות הורדת מחירי השכירות (לכולללללם) ולא רק "דיור ציבורי"
מוחה | 27.10.11
6.
איציק שמולי אתה באמת חזק ותעשה הכל להורדת מחירים גם בסלולר וגם בבנקים
רק אתה יכול להוריד את העמלות לאפס כמו שהמורים לא משלמים עמלות בכלל בבנק דיסקונט גם שאר הבנקים צריכים לקחת אפס עמלות למי שנמצא ביתרת זכות וכן להוריד את הריבית על האוברדרפט ולהעלות את הריבית על הפק"מ
 | 27.10.11
3.
אל תיקח את כל הקרדיט
ההתפטרות של זהבית כהן וכל קורות תנובה החלו בכלל במאבק הקוטג' כבר חודשים קודם לכן, וביחסי הציבור הרבים שעשו בשטח פעילי "10 המכות" בסופרמרקטים כדי להסביר ללקוחות מדוע להחרים את תנובה. הדף שהסטודנטים פתחו בפייסבוק שבועיים קודם לא יכול לקחת את הקרדיט הזה לעצמו - שותפים לו פעילים רבים, כמו גם המוני אזרחי ישראל.
ערן | 27.10.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת