אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דפני ליף: נרעיד את הארץ עד שהממשלה תתעורר

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
אתם עיוורים או מטומטמים אם לא נפעל ניפול - תראו איך המחירים עולים בטרוף
אינני יודע אם אתם ערים לעליית המחירים המטורפת על כל המוצרים יש רק מקומות בודדים ולא הרשתות הגדולות המתחזות שבאמת מנסים למכור במחיר שפוי כל השאר העלו מחירים לשמים - תבדקו ותבינו שממשיכים לעבוד עלינו בירבורים לחוד ומעשים לחוד המחירים מטפסים ומהר חייבים לחזור למחאה גדולה אף יותר - נראה להם שלא שכחנו ואנחנו עוקבים אחריהם אנחנו באים בטוח כמו תמיד !!!!!!!!!!!!!!!!!!
hawk | 09.11.11
23.
למספר 13- אין אפשרות לשכור או לקנות, גם לא בחולון בת ים
אין שכירות זולה, גם לא בחולון בת ים !!! מחירי השכירות עלו, ודירות קופסה גם בחולון בת ים עולות יותר ממיליון שקל. לא הגיוני לשלם רבע מיליון דולר ויותר על דירה של 50 מ"ר בבת ים חולון. אנחנו כן נשתתף בהפגנה במוצ"ש!!! המצוקה והבעיות הכלכליות הן אמיתיות! דפני יישר כוח!
עובדים, עובדים | 28.10.11
18.
דפני ליף..לכי לעבוד..עלוקה!
יושבים שם חבורה של צעירים עצלנים שמנסים לזעזעז מדינה ולהשפיל ראש ממשלה.... הגיע הזמן שתראי מה קורה בעולם,התרסקות בכל אירופה,אבטלה מטורפת בארצות הברית, למה לא לתת קצת קרדיט לממשלה שהצליחה לשמור על כלכלת ישראל ללא מיתון ומשבר? או קי,אז באמת קצת יקר פה....אבל לא רואים אנשים ישנים ברחוב,לכל סטודנט יש שני פלפונים,ורכב חדש,וכל ערב נפגשים לסושי ,או לקפה.... אז חאלס לבלבל את הביצים....אתם ממש כבר לא מעניינים.
השפוי | 28.10.11
17.
המחאה השמאלנית מיותרת. הידד ליור אגודת הסטודנטים ומי שהחל במחאת הקוטג
הם יצרו השפעה בייקור המחייה. אלו לא תוצאות הממשלה הנוכחית אלא תוצאות ממשלות קודמות. אז קומו ותתקוממוננגד בנקים וחברות הטייקונים וחברת החשמל שמרוויחה הון תועפות. זה שאנשים קנו בתים ורוצים להשכיר במחיר גבוה זו זכותם. ומי שלא רוצה אז שלא ישכיר. אני בחרתי לא לגור בתל אביב וללכת לפריפרייה. סטודנט שמ חינתו לשלם 2000 שח ל15 מטר בתל אביב זה בסדר גורם לביקוש רב. תוציאו את הסטודנטים משם ירדו המיירים
ששון | 28.10.11
14.
דפני גם אם יש סיבה את לא העיניין
הכן עשית מעשה שהוביל למחאה המונית. ועם זאת את כבר צריכה להבין שאיש לא הבטיח ומעולם לא היה בארץ או בעולם שכל ילד שסיים צבא קיבל דירה או כל סטודנט רוצה לגור בתל אביב לכי לעבוד ולחסוך וכשיהיה לך די כסף תנסי לרכוש דירה בתל אביב ובינתיים שכירות זולה יש לא רחוק בנתניה בת ים חולון וכיוצב
צדק | 28.10.11
9.
הפעם - מחאה ללא תכלית
חוץ מאשר להחליף את הממשלה - מהלך שאני תומכת בו, אבל מרבית הציבור לא - אין כל טעם במחאה מאחר ועדיין לא התגבשו השינויים כתוצאה מהמלצות ועדת טרטנברג. אני השתתפתי בשתי ההפגנות הקודמות ואני סבורה שהן הצליחו מאד : השיח הציבורי השתנה, האוירה השתנתה, היחס של החברות הגדולות לציבור השתנה וגם המסקנות של טרכטנברג יוסיפו וישפרו את המצב - נכון, לא כל הדרישות מולאו וגם לא ימולאו אבל רק מעטים חושבים שאפשר להשיג שינויים יותר גדולים בזמן קצר. יתכן שבעוד מספר חדשים צריך יהיה לחדש את המחאה על שניים שלושה נושאים ספציפיים .
ענת | 27.10.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת