אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט": שלוש חנויות אברקרומבי נפתחות הערב בישראל

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
לרונית פתח תקווה
שלום רונית. אני גם שנים מכירה את חנויות סקאל. חוץ מטופשופ ומיס סלפריג, כל הסחורה שלהם עודפים. פעם הבאה שאת בחו"ל תסתכלי על הסחורה באברקרומבי ואז תסתכלי פה בארץ. למה לא אותו הדבר? כי הסחורה פה הייתה בחנויות בחו"ל לפני כמה שנים כבר, ומה שמגיע לארץ זה השאריות. אם את נהנת מהשירות וההרגשה זה משהו אחד, אבל אם את מאמינה שאת מקבלת מחיר טוב, תחשבי שוב. את קונה פה סחורה שבארצות הברית עברה מבצעי סוף עונה ועדיין לא נמכרת, בגלל זה הסחורה מגיעה לכאן!
לקוחה | 07.11.11
18.
חבל על הזמן
איזה כיף סוף סוף חנות אמיתית של אברקרומבי ולאידיוט שמבלבל את המוח שתדע שזה ממש לא יקר המחירים היום של המותגים הנחשקים כמעט מקבילים במחירים לחול כמובן אתה היית בחנויות עודפים בח"ול אז חשבת לרגע שאתה קונה בגרושים אבל קנית סחורה 3 שנים אחורה ובצבע מגעיל כי זה מה שנתקעו איתו בחנות וחייכו חיוך רחב כשיצאת מן החנות . אני לקוחה של סקאל כבר שנים באמפוריום פתח תקווה סחורה איכותית שירות מצויין שנותן הרגשה שאתה בחול ותמיד יש שם מבצעים ואני נוסעת לח"ול די הרבה
רונית | 06.11.11
1.
יום עצוב למותג איכותי ולא יקר
סאקאל זה הנציג האחרון שהם היו צריכים לקחת בארץ. זה אותו אחד שמייצג בארץ עוד חברות אמריקאיות איכותיות אבל נמכרות בארץ כאילו זה מותגי על. הלפינגר שאותו הוא מייצג בארץ נמכר במחיר פי 10 מארה"ב.... אותו עתיד צפוי גם לA&F. מזל שיש עוד יבואנים בארץ של יבוא מקביל שמביאים את המותגים האלה לארץ.... רק שהם לא מחזיקים חנויות בקניונים גדולים וזה חבל.
אלכס | 06.11.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת