אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רייפמן: "אני הולך לפנסיון מלא בחינם"

66 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

64.
אלי אחד :-)
אלי רייפמן נשפט כדין! הוא משלם וישלם את המחיר! כרגע הוא רק מוכיח את כל מה שהוא מייצג בהרצאותיו אחת לאחת! מייצג את אמונתו, את דרכו בגדולה, כמו-תמיד! היום כשהוא נמצא במקום הנמוך ביותר שלו, הוא פשוט ממשיך להיות הוא, ולא אחר. כבר קשה לראות במחוזותינו אנשים אמיתיים כמותו אה? לא נראה אמיתי וממש מקומם! כמה עצוב שאנחנו לא יודעים לפרגן לדבר אמיתי באמת, לאנשים לא צבועים, כמה עצוב שהוא עוף מוזר בשבילכם ואתם כ"כ נוטים להתבלבל כי מה לעשות, אנחנו מוקפים בצבועים ואנחנו רגילים לשפוט ולהאשים, לרמוס ולדרוס אנשים שטועים. אדם כמו אלי רייפמן שמשתף ובעצם מלמד בד- בבד מהרגעים הכי נמוכים שלו,מחזק ומכניס פרופורציות לחיים, נותן דוגמא ושיעורים און ליין מהמקום הכי כואב הכי אמיתי . (רב האנשים נחבאים וחושבים רק על עצמם ברגעים כאלה מתרחקים ומתנתקים)..זו שעת האמת של אלי, בו הוא מוכיח שהוא אמיתי ובכך, הוא רק יגדיל את האמונה בו והרבה כמוני עוד ילכו לשיעורים שלו- אולי אם תתקרבו, תבינו!
אורלי | 10.11.11
48.
חסר לי בדברים שאמר דבר אחד
"אני מצטער" ....וזה הדבר הכי חשוב שהוא יכל היה לומר. הרי לפי תפיסתו הדתית - כל דבר שמגיע אלייך הוא משהו שאתה ראוי לו אזיי את העונש הוא קיבל כי מגיע לו ....אז למה הוא עושה ככל שניתן כדי לא להודות בטעות שעשה - באנשים שפגע ובכסף לו לא שלקח.....? כנראה לאלוהים הפתרונים ......
איתן אלחדז  | 09.11.11
45.
תנסה אולי הכרה בטעות, הבעת צער, פחות ציניות, אמת, סליחה,
אמפטיה לנפגעים, הכאה על חטא, קבלת אחריות, בגרות, הכרה באשמה, הכרה בחולשות, הכרה ביהירות, הכרה במניפולציה על הזולת ועל עצמך, מחילה. גאווה, רהב,מצגי שווא... זאת תהיה התחלה טובה . אחרי זה תוכל להטיף מוסר .... ...כל אחד נהיה חכם בעידן שלנו וכל גנב מומחה לתורת המוסר
שגיא | 09.11.11
38.
לכל שונאי החינם- תניחו לו!
אלי רייפמן אינו עבריין במובן הקלאסי . הוא אכן עבר על החוק וטעה בהתנהלותו אך מדובר באדם מבריק, מוכשר משכמו ומעלה שעשה והספיק במהלך חייו הקצרים מה שרבים לא עשו ולא יעשו במשך כל חייהם. אל תשנאו חינם. יש משהו מקסים באופטימיות שלו. אלי- שיעבור בקלות. אל תתייחס לשונאיך חינם.
אלמונית | 09.11.11
22.
מחזיקה לך אצבעות
אף אחד לא חסין, וכל אדם עלול להסתבך. אבל גם אם אדם כשל, עדיין קשה לעכל את השנאה של הכותב 7 ודומיו, שנאה שמקורה קנאה. אני לעומתכם, 'צדיקים' שלי, לא מאחלת לכם את הנסיון שנפל בחלקו , כי אז נגלה שאפילו חוש הומור עצמי מינימלי לא ימצא בכם. ולאלי אני מחזיקה אצבעות. שיעבור הכי קל שאפשר, והכל זה רק עניין של גישה . (-:
דורית | 09.11.11
7.
רק תיזהר שלא תתכופף יותר מדי להרים את הסבון ועוד משהו :
מן הסתם תוכל לשכוח ממיזוג אוויר, מכוסיות יקרות ובכלל מכוסיות, והכיף הכי גדול שיהיה לך שם בקלבוש יהיה לרוץ אחרי ג'וקים. חוץ מזה גם האוכל שם משובח והשתייה משו משו. ותוכל לעשות שם גם תואר , אני ממליץ על תקשורת המונים.
החופר עמוקות | 09.11.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת