אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

זה מעניין לביבי את הטרכטנברג

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
הפעלת לחץ אזרחי דרך מחאה ופעילות
אף הצבעה לבחירות לא תספיק אם לא נגלה מעורבות ונצא לרחובות, נגיע לכנסת, נתבטא במדיה ונפעיל לחץ. טייקונים, דתיים, מתנחלים ומשפיעים אחרים שמעבירים החלטות לטובתם - יושבים כל הזמן על הראש של הנבחרים והפעילים הפוליטיים. דמוקרטיה זה הרבה יותר מלשים פתק בקלפי. זה פעילות, נוכחות, מעורבות ואחריות של כל אחד מאתנו לאורך כל הזמן.
דליה | 23.11.11
15.
תגובה 6 דוגמא לישראלי הממוצע
רענון באזרחות (אם פספסת בתיכון) : המפלגות "הגדולות" הן גדולות, כי מצביעים להן הרבה אנשים (פראיירים). אם רק 80 אלף איש יצביעו לליכוד, היא תקבל 4 מנדטים ולא תהיה יותר מפלגה "גדולה". מבין? כנ"ל עם קדימה והעבודה וכו'. תמלא את חובתך האזרחית ותחקור היטב לפני שאתה מצביע למי שעלול להשפיע על חייך. יש המון מפלגות טובות, אבל גם המון אזרחים תמימים, שלא מבינים איך פועלת הדמוקרטיה בישראל.
אייל | 23.11.11
5.
אז מה דפני ליף צדקה?
כנראה שכן, כך עבדו עלינו, הדרך היחידה לעשות שינוי ממשי עוברת בסוף בקלפי,. בבחירות האחרונות 40% מהבוחרים לא באו לקלפי! בעיניים עצומות אני יכול להגיד מי הם אותם 40%, הם לא מקבוצות הלחץ שקיימות היום בחברה. זה אומר שצריך לבנות רשימה שתתעסק בקידום של דוח טרכטרברג ולדאוג להביא אנשים להצביע. עם 40% מהקולות אפשר להרכיב כנסת וממשלה אחרת..
 | 22.11.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת