אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחוסרי הדיור נופלים בין הכיסאות: בת"א מפנים אוהלים בכסף, בירושלים סומכים על נדבנים

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
למה פישר מבקש לא לשחרר קרקעות לבניה??
האם חצי מיליון איש שמוחים ברחובות שאין להם בית, הם לא סיבה מספיק טובה להתחיל להוריד את מחירי הבועה. איפה הוא היה כאשר המחירים עלו במאות אחוזים!!!!!!!!!!!? למה כשהמחירים עולים זה בסדר, וכשהם רק מתחילים לרדת, פתאום יש בעיה? איך אפשר בכלל לקנות דירה במחירים האלה, מה אנחנו אמורים בדיוק לעשות???
משפחה עובדת ומשכילה | 22.11.11
2.
תגובת דרי הרחוב מירושלים
צר לי מאוד שראש עיריית ירושלים מתפאר בנוצות שלא שלו בטענה שהוא דאג למענק מהקרן לידידות כי לא כך הדבר, הקרן לידידות תרמה מיוזמתה ללא שום פניה מראש העיר והעירייה שימשה רק כצינור מעבר למשפחות. אם ראש העיר ניר ברקת כל כך דואג למשפחות מדוע ששר העבודה דאג לתקציב של 400,000ש"ח כדי לשכן את דרי הרחוב במלוניות בתקופת החגים סרב לכך ראש העיר בכל תוקף,וכששאלנו את ראש העיר למה הוא ענה לנו״מי אתם שתשתמשו בכספי ציבור״. אז לידיעתך ראש העיר אנחנו בני אדם,הורים לילדים,אנשים נורמטיבים ביותר,וחלקנו אפילו עובדים בעירייה שאותה אתה מנהל ובטוחים אנו שאם מחאתנו הייתה בזמן אחר(בחירות למשל). דע לך ראש העיר שאנחנו חזקים מתמיד ומחאתנו לא תסתיים עד אשר לא ימצא פיתרון קבע,אמיתי,וצודק. בברכת פילשו והצליחו,דרור.
דרור מזרחי | 22.11.11
1.
ממשלה ונגיד שיצרו בכוונה בועת נדלן,
הממשלה הזאת יצרה במכוון את בועת הנדלן ביחד עם הנגיד פישר. המטרה היתה למלא את קופת המדינה במיסים ובמשכנתאות של עם העבדים לשרות הטייקונים וההון-שלטון. כעת הם לא רוצים שמחירי הדירות יירדו ,לא בונים ו,לא משחררים קרקעות,ומחכים שעם העבדים יישבר שוב וירוץ בהמוניו למלא שוב במסים ומשכנתאות את ''אוצר' המדינה למען הטייקונים וחבריהם בממשלה. העם הזה לא מטומטם עד כדי כך. הבנו את השיטה ממשלה שהביאה למצב כזה לרוב תושביה,תתן על כך את הדין .
 | 22.11.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת