אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

משתוללים ברכב הליסינג? בקרוב תצטרכו לשאת בתוצאות

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
אתם באמת חושבים שקציני הרכב ייעשו משהו?
במקרה הכי גרוע שיש הוא יחייבו את העובד בקנס כספי - ברגע שעובד מקבל קנס כספי בנוסף לכסף שהוא משלם על ליסינג בחודש - הרכב חוזר מיד לחברה. קצין הרכב יירק לבאר שממנה הוא שותה אם הוא יעז לחייב את הנהג בקנס כספי...... לא שאני בעד נהיגה פרועה עם הליסינג, ההפך אני בעד נהיגה בטוחה בכל רכב, אבל יש אנשים שפותחים עיניים על עובדי הייטק..... תיסעו לאט...
דן בלייר | 05.12.11
21.
איננו מתנגדים לנוהל-6 אנו מתנגדים לדרך בו החוק יתבצע !
ראשית,קיים מחקר רציני של דר" טובה רוזנבלום שמסקנות הדוח הם: שמספר תאונות הדרכים אצל נוהגי רכב חברה שהם בפיקוח של קצין בטיחות נמוכות בהרבה משל אזרחים שנוהגים ברכבם הפרטי. שנית,אם אזרח רוצה להתלונן עליו לבצע עברת תעבורה חמורה והוא: עזיבת שני ידיים מגלגל ההיגוי,כתיבה או רישום בזמן נהיגה תוך סיכון המשתמשים בדרך ואי שמירת מרחק מהרכב שלפניו. יתכן שיש להתקין מצלמות קדמיות על כל הרכבים במדינה שבלחיצת כפתור יצלמו את מס הרכב שביצע עבירה ובלחיצה שניה יעברו את התלונה ישר למשטרה וכל זאת בעלות ע"ח המדינה. יש לחייב גם את רכבי הביטחון,רכבי שרים וחברי כנסת בישום החוק !
קצין בטיחות בתעבורה | 29.11.11
19.
מנסיוני של בעל רכב ליסניג
זה לא שאנחנו משתוללים, אנחנו פשוט מרשים לעצמנו הרבה הרבה יותר ממה שכנראה ולא היה מתאפשר אם הרכב היה פרטי שלנו. אמנם יש לי רק שנה רכב חברה אבל בשנה הזו הספקתי לעבור עם הילדים כמעט כל מסלול אפשרי בארץ, האישה מאושרת סוף סוף לא נמרחים בשבתות בבית. אפשר לשים גז והרבה כי על הדלק עד גבול מסויים לא משלמים, וגם על המזגן בקיץ לא מתקמצנים. בקיצור זה לוקסוס בלי להזכיר את זה שפעמיים החודש הבאתי את הרכב שלי לאלבר שיציצו באיזה משהו שהיה נראה לי כמו תקלה זה מאוד נוח ומפנק ואני יכול להבין את ההשתוללות.
עידאי | 23.11.11
15.
תיעדוף הפוך על הפוך
חברים: - 5-10 איש מתים כל שנה מהסיכסוך הישראלי - פלסטינאי - 400 איש מתים בשנה התאונות דרכים (לצערי) ! - 1000 איש מתים מזהום אויר בגוד דן כל שנה !!! - 10,000 איש מתים כל שנה ממחלות עישון במדינת ישראל !!!!!!!!! אז במה הממשלה (והתקשורת) עסוקה: קודם בבעיות עם הפלסטינאים אחר-כך בתאונות דרכים... השאר כבר נדחק לשוליים. מה קרוה כאן, נפלנו על הראש??
אילן | 23.11.11
14.
נהגי ליסינג ממורמרים בגלל המדבקה ? הפתרון :
תחזירו את הרכבים שלכם, תעשו טובה לכלום וגם לעצמכם - תחסכו כסף ! לא חבל להפסיד 3500-4000 נטו מהמשכורת והפרשות סוציאליות ? במידה ואינכם נוסעים מעל 2000 ק"מ בחודש (שזה די הרבה !) קנו רכב פרטי, יעלה לכם 2800 גג כולל ירידת ערך, דלק ביטוחים וטיפולים, וגם אין מדבקה !!!
Carless | 23.11.11
12.
אנשים,לא חבל לכם על הכסף?
מי שגר בגוש דן עדיף שיעשה חופשי חודשי ב 220 שקל ואלה יהיו כל ההוצאות שלו על תחבורה. משוגע מי ששם 100 אלף שקל טבין ותקילין על קופסת פח, ש 99% מהזמן עומדת מופקרת ברחוב. לחילופין גם 3000 שקל לחודש זה מטורף - זה אומר שאתם שורפים 36 אלף שקל בשנה על שינוע יצור במשקל 80 קילו. לא חראם על הכסף? האם אתם קולטים שאוטו ברחוב עולה לכם 15-20 אלף שקל בשנה (בשיטת הבעלות), וזה עוד לפני שזז מילימטר? (פחת/ירידת ערך, ביטוח, טסט, טיפול שנתי חובה) אחרי הרפורמה באוטובוסים אתם יכולים לנסוע ב 220 שקל בכל רחבי גוש דן, ת"א, בני ברק, ר"ג, גבעתיים, פ"ת, קרית אונו, חולון, בת ים, יפו ואפילו ראשל"צ. אפשר לנסוע בדן, אגד, מטרופולין וקווים. סעו כמה שבא לכם, ולא יזיז לכם מה מחיר הדלק. האם באמת אין לכם משהו טוב יותר לעשות עם ה 15-20 אלף שקל (ויותר אם זה ליסינג) שאתם שורפים מדי שנה? ואם בכ"ז חייבים רכב פרטי בזבזן ומזהם - אז קחו את הכי ישן שאפשר, שעדיין אמין. אפילו רכב בן 10-12 שנה. זה יכול לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה, בעיקר בגלל הירידה הדרמטית בפחת השנתי למול רכב חדש, ומדובר בסה"כ בקופסת פח לשינוע נוסעים.
נוסע אוטובוס | 23.11.11
9.
where is a good lawyer when you need one
איפה העו״ד שיגיש עתירה לעליון על אפליה בין נהגים רגילים לנהגי ליסינג? האם רק נהגי ליסינג נוהגים להשתולל על הכביש? אם כבר אז מלשינון לכווווווווולם!!!!!!! או לחליפין, מתי כבר יעבירו את חוק לשון הרע ואז נהגי הליסינג יוכלו לתבוע תביעת דיבה את המתלונן ולקבל 300000 שקל ללא הוכחת נזק? :)
אליהו | 22.11.11
6.
איזה שטויות
שני נהגים מתווכחים בכביש על זכות קדימה אחד עם מדבקה ואחד בלי מי אמר שבעל המדבקה עבריין. איזה אפליה זאת שהשכן שלי יכול לדווח עלי ואני לא יכול לדווח עליו ???? אם רוצים מדבקה אז צריך מדבקה לכוללללם איזה ערך משפטי יש לתלונה של נהג אחר ???? מי אלה המטומטמים שיושבים שם בכנסת ????????? דרך אגב אני נוסע באוטו חברה כחוק ולא בגלל שיש לי מדבקה (העפתי אותה מזמן) אני דואג לחיים שלי ושל משפחתי
דני | 22.11.11
4.
נוהל 6אינו אפקטיבי....בגלל שהוא לא מיושם בכלל
נוהל 6 הוא בדיחה שמאפשרת לכל החברות לשים מדבקה עם אותיות בגודל ראש סיכה. הנוהל אינו אפקטיבי כי קצין הרכב שמקבל את התלונה מריץ דאחקות עם נהג העבריין, שמתפאר בפניו בפינת הקפה- והסיפור נסגר בצ'אפחה ידידותית וקריצה. אהבתי את ה"מחאה נגד תדמית נהגי הליסינג"- המוחה מעולם לא ניסה כנראה להיכנס או לצאת מאזורי ההיי טק של רמת החיל ורעננה. מנהלי מאזדה ויונדאי צריכים להגיע לאזוריםהללו-כדי ללמוד כמה המכוניות שלהם חסינות בפני התעללות. מיכאל שומאכר יכול ללמוד דבר או שניים בטכניקות עקיפה, דחיפה והידחפות מנהג הליסינג הישראלי.
קצין רכב | 22.11.11
2.
מצוין, אז כמה תלונות ותוכל לצאת לפנסיה
יש בכנסת מחוקקים מטומטמים, אבל משילוב של שני חוקים מטומטמים אפשר לעשות הרבה כסף. כל מי שיתקשר להתלונן עלי, ואין לא צילום חד משמעי שמוכיח את הוצאת הדיבה יתבע, וישלם לי 300 אלף אל הוצאת לשון הרע. אולי נתפשר על 100 אלף כדי לחסוך את זמן המשפט... אחרי ששני החוקים יעברו סופית אני אשקול ברצינות, אולי כדאי להתחיל לנהוג פראי (נראה שמישהוא יצליח להוכיח "נהיגה פראית"), כדי לאסוף תלונות שאני אוכל לתבוע
תגובה לירון | 22.11.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת