אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מצלאוי: יתכן שתיווצר מגמה שלילית במחירי הדירות בגלל המחאה החברתית

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
הממשלה תטפל בנושא הדיור בדיוק כשם שטיפלה בנפגעי האסון בכרמל
הציבור הולך שולל ע"י הממשלה וביבי שאמר דאז במעמד של מס' ימים שלאחר האסון שהוא מבקש "טיפול מהיר וללא בירוקרטיה, שהמפונים מבתיהם שנפגעו ישובו בהקדם לביתם, בכל האזרחים שבתיהם נפגעו האסון" ----שנה לאחר מכן, מה קרה??? עדיין רוב האזרחים הללו מתגוררים בקרווילות - ובתיהם לא תוקנו!!! כך גם יעשה הטיפול במחירי הדיור הגואים, ובבעית הנדל"ן בישראל!!!! אל תמתינו לניסים כי מאת ממשלת ישראל לא תבוא הישועה!!!
אלעד אלטיט  | 29.11.11
7.
"בגלל המחאה החברתית"??? ממש לא, אלא בגלל שהמחירים הם מחירי בועה שערורייתיים
מחאה חברתית או לא מחאה חברתית - אני לא קונה עד שהם לא יורדים. ו... אם הם לא יורדים - אני והמשפחה יורדים, כך נסייע גם להפחתת הביקוש שגם כך מזערי... שלא יעבדו עליכם - בעלי דירות ממונפים יזדקקו להרבה כסף כשהבנקים ידרשו בטחונות נוספים כנגד ההלוואות שלקחו. וכשהראשונים יקרסו - היתר יקרסו כמו מגדל קלפים.
טורבו | 30.11.11
4.
ל-2 הביקושים הם כבושים כמו מלפפונים כבושים שמעתה
אין לאנשים סכומים כאלה וזהו בגלל זה הכל נעצר וכל מקום יש שלט למכירה ולא מצליחים למכור כי המחירים בשמים הביקוש הכבוש שלך זה בעיקר זוגות צעירים 70% מהציבור בעלי בתים כדי לקנות דירה עממית בארץ כרגע במחיר הזוי של 1.5 מיליון צריך להביא מהבית הון עצמי התחלתי של 600-700 אלף ועוד להשתעבד למשכנתא של מיליון זא" הדירה עולה 3.5 מיליון לפחות עכשיו כמה זוגות צעירים אתה מכיר עם הון כזה התחלתי המחירים מעבר לכוח הקניה של הישראלים לכן הביקושים ישארו כבושים נכון ואז אם הענף יעצר לממשלה שמרויחה ממיסים ממכירת דירות זה לא יתאים לאורך זמן ואז יכניסו תחרות מקבלנים מחו"ל(גם ככה רוב רובם של העובדים בתחום לא ישראלים) ואז יהיה קבלנים כבושים כי לא יוכלו לממש את חזירות הרווחים שלהם בגלל התחרות הקשה ולא בשיטה של מונופול בניהם כמו היום.
גג | 29.11.11
3.
פשוט מסוכן לקנות היום דירה, בלי קשר לחברה המדווחת...
מה הסיכונים בקניית דירה היום: 1. קונים דירה בעשרות אחוזים מעל שוויה הריאלי 2. מסתכנים בכך שהקבלן ייפול 3. הבנק המלווה ידרוש כספים רבים לסיום הבנייה 4. תקופת הבנייה תתארך בחודשים רבים עד שנים.. עוד הוצאות שכירות וכאב ראש 5. סטנדרט הבנייה עלול לרדת משמעותית
אזהרה | 29.11.11
2.
בחודש מאי יוני הביקושים הכבושים בענף הנדל"ן יתפרצו ... ומחירי הדירות ימריאו
אין מה לעשות ... הקבלנים לא בונים עקב עצירת המימון הבנקאי ועקב עצירת המכירות מחודש יולי השנה .... רוב הפרוייקטים יגיעולאיכלוס רק בשנים 2015 - 2018 ... בחודשים אפריל מאי הציבור יבין שהממשלה עבדה עליו בסיפורים שיש כמות עצומה של דירות בבניה .... עכשיו זה ברור, אין בניה מסיבית ... רוב הבניה איננה במרכז הארץ ... לצערי, הביקושים יתפרצו ומחירי הדירות יעלו
מומחה בתחום הנדל"ן בישראל | 29.11.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת