אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אופטימיות לא זהירה

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
מס' 7 , לא רק שאין שם עליות וירידות
בארה"ב גם לא מוכר הענין של "גביע" בשום ענף ספורט, רק משחקי ליגות וסדרת אליפות, או פיינל פור, או סופרבול. באנגליה הרי כל ההפתעות הללו הן ב FA Cup . האמריקאים מאד מרוצים מהפוטבול, כולם שקועים כרגע בפוטבול מכללות ומשחקי הסיום בסוף השנה וכמובן ה NFL . בשבילם זה השיא, אין יותר מזה ומהסופרבול שיהיה השנה באינדיאנפוליס. עד כמה הם משוגעים לפוטבול? כרטיסי מנוי לגרין ביי Packers עוברים בירושה מאב לבן והתור לאוהדים אחרים הוא 40 שנה!
רוני | 06.12.11
5.
מס' 1 , בארה"ב אין יורדות ועולות בשום ספורט
לפי השיטה שלך אין ספורט בארה"ב. האמת היא שאין ל NBA תחרות בעולם, וגם שאר ענפי הספורט האמריקאיים שולטים בתחומם. גם בליגת המכללות בכדורסל אין ולא יהיו עליות וירידות והיא מרתקת. ליגת המכללות בפוטבול מממלאת גם איצטדיונים של 100,000 איש כל שבוע! אז ה"לא ספורט" הזה מביא לאיצטדיון אחד יותר קהל מכל ענפי הספורט בארץ. ולא מדובר באיצטדיון אחד אלא בעשרות איצטדיונים כל סופשבוע. אתה פשוט מקובע במה שהולך בארץ ובאירופה. אם תגיד לאמריקאי עליות וירידות הוא לא יבין על מה מדובר.
בני | 05.12.11
4.
כתבה מצוינת! הבעלים לא פראיירים
כמובן שההערכות האופטימיות לצמיחה של הליגה הן מוגזמות, והבעלים דאגו לגדר את עצמם במקרה שהתרחיש הפסימי יתממש. אם הצמיחה תהיה פחות מ-9% בשנה, הבעלים יפסידו פחות מאשר השחקנים והאחוזים שעליהם היה כל הויכוח ילכו לכיסם. ועוד מילה לתותחן - מבנה הליגה הרבה יותר הגיוני מאשר בארץ, כאשר במחזוריות של 5-7 שנים הופכות קבוצות קטנות לגדולות ולהיפך. יש רוטציה באנ.בי.איי בין הקבוצות ואת זה מאפשרת שיטת הדראפט, במסגרתה כל שנה מקבלות הקבוצות החלשות את האפשרות להתחזק. ראה מקרי שיקאגו, ת'אנדר, ניו אורלינס, בוסטון, קליבלנד וכו'.. בכל מקרה זה הרבה יותר טובה מהשיטה אצלנו, שגם בה אין יורדות (לפחות השנה) והדרך היחידה לקחת אליפות ממכבי היא על ידי פיינל פור.
שי | 05.12.11
3.
ל-1 ממש לא הייתי אומר שאין לה ערך ספורטיבי
אבל כן יש בה אלמנטים של מופע להטוטים מבוסס כדורסל. מה שלא גורע מהעובדה שבד"כ המשחקים מותחים ויש הפתעות. בשורה התחתונה - נראה שה-NBA (האמריקאי) וליגת האלופות בכדורגל (האירופאי) הן שתי מסגרות הספורט היחידות שאנשים אוהדים בעולם ללא קשר למקום מגוריהם - סינים, ארגנטינאים או צרפתים - כולם נלהבים מקובי בראיינט וליאונל מסי.
מ.ק. 77 | 05.12.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת