אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

וויליאם היל לא נפרדת מישראל: "יש לנו הרבה מה לחפש כאן"

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
אייל היה הנשמה של החברה הזאת
הזמן קצוב וקצר עד כמה הגוף יכול לתפקד בלי מוח ובלי לב! מי שנשאר שם מבחירה הם חבורת אנשים קטנים שלא הצליחו להתקדם כי הם בינוניים ומטה. ההנהלה הקודמת בראשות אייל היא היא המוח להצלחה, והיא הלב שהיה למקום. הזוטרים שקודמו (בעקבות הנסיבות ולא בעקבות כישורים) לא מבינים שההצלחה שהייתה היא בעקבות ההכוונה של ההנהלה הישראלית, מה שהם לעולם לא יצליחו לשחזר. תעדכנו קורות חיים...
אחת שתלך אחרי אייל באש ובמים | 08.12.11
13.
בושה וחרפה לישראלים
אפילו אם קנו אתכם בכסף, אפילו אם החלטתם להשאר מרצונכם החופשי, אפילו אם אתם כועסים כי לא הצלחתם להתקדם בחברה בשל כישוריכם אלא בעקבות הבלאגן ......................... עדיין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ללכלך, להוציא דברים מהקשרם, לנסות להעליב (שכן אתם לא בדיוק מצליחים להעליב כי הרי אנו לא נעלבים מהפגועים|) זו הרמה הכי נמוכה שיש ולי קשה להאמין שאייל סנוף העסיק אנשים כמוכם. אני מרחמת עליכם ומשתתפת בצערכם בשל היותכם אנשים כל כך רדודים ומסכנים... מסכנים, אני מקווה שתקנו לעצמכם אופי.
עובד שנשאר | 08.12.11
12.
שקר החן והבל היופי- קנו את העובדים בכסף
בגדיי המלך החדשים, אלה שנשארו מבחירה קנו אתכם בכסף, לא תקום הנהלה כמו שהיתה עם הסנופים, וחבל שאף אחד לא מעריך ומבין את כל ההקרבה שהיתה למען כל עובד ולמען עתידו ולמען אפילו משפחתו , אז קבלתם משכורת כפולה ועוד כמה הטבות .....צוחק מי שצוחק אחרון ....חבל שקנו אתכם בכסף ככה אפשר לראות מי באמת היה נאמן ,והעריך,נדבר עוד חצי שנה ...
לא שם | 07.12.11
9.
הלוואי ועשירית מהמנכ"לים היו
הוגנים כמו איל סנוף יודעים לזהות פוטנציאל בעובד אחרי 3דקות שיחה מתגמלים הולכים עם הרעיון הכי פרוע עד הסוף שמים את העובד ומשפחתו במרכז צנועים,ענווים,נותנים בסתר יישר כוח איש יקר. וויליאם היל עוד יהנו שנים רבות מהאימפריה שבנית בשתי ידיים,לתפארת.
י. | 07.12.11
6.
אוי אוי אוי האנגלים האלה....
מעניין מה גורם להם לחשוב שיוכלו לשחזר את ההצלחה של הישראלים? בלי ההנהלה המקומית הם רק ישפכו כסף בנסיונות סרק להחזיר את הפעילות שהייתה, היה להם מכרה זהב והדבר היחידי שהם עשו זה לחרבן עליו, אתם לא ישראלים אז אל תיימרו להצליח כמונו.
אחד שפוטר | 07.12.11
4.
אתם צבועים
רק רציתי להגיד שאני נשארתי כי אמרו לי לחזור לעבודה כרגיל (ולא הנרי בירץ').. האווירה במשרד היא רחוקה ממה שהייתה בימים של ההנהלה הקודמת, ויש הרגשה אפורה באוויר. אייל תמיד דאג לעובדים אחרי שדאג לעצמו, והלואי שיום אחד תהיה לי הזדמנות לעבוד איתו ועם כל מי שעזב שוב. fdfdfdfadsd - ארוחות הבוקר ומסאג'ים, אתה רציני שאתה אפילו מדבר על זה?? כל מי שטיפה מבין עניין וערכים, יראה בזה רק תרגיל זול ומזלזל, שמראה שניתן לקנות אותנו כמו קופים בבננה... אני מקווה שהנרי יקיים את מה שמבטיח, אבל קשה לי להאמין... שיהיה לנו בהצלחה!
עובד שנשאר, לא מבחירה | 07.12.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת