אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ההפוגה הסתיימה: אנשי מחאת הקוטג' חוזרים להפגין מול בתי בכירי שטראוס

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
הנה חדשות טריות - איך טרה העלתה השבוע את מחירי הקוטג' בצורה שערורייתית - הכנסו והיווכחו!
המצב עד שבוע שעבר: אריזות קוטג' 300 גרם (תוספת 20%): 5.49 שח, (1.83 שח ל-100 גרם). מחיר זהה ל-3% ו-5%. המצב היום: אריזת 5%, 300 גרם: 5.90 שח (1.97 שח ל-100 גרם), עלית מחיר של 7.7%! אריזת 3% 300 ג' נעלמה מהמדפים. במקומה חזרה אריזת 250 גרם: 5.90 שח (2.36 שח ל-100 גרם). עלית מחיר 29%!!! רבותי זאת חוצפה ברמה בלתי נסבלת. עד כה (גם לפני המחאה) מחירי הקוטג' היו זהים ל-3% ו-5%. פתאום טרה החליטו ליצור בידול. מה קרה? הוסיפו זהב ל-3%? ההסבר כנראה פשוט ותחמני כרגיל: המודעות למוצרים דלי קלוריות גברה לאחרונה והביקוש למוצרים אלו גדל ויגדל. למה לא לקחת טרמפ על הענין ולגזול את כבשת הרש? אם דרוש ליצר יותר 3%, הרי המחיר צריך אולי לרדת מתחת למחיר של 5% וגם לעודד לקנות מוצר זה. אבל אצלנו הכל בא בהפוכה. 29 % - תחזרו לתנובה אבל שם מוכרים לנו מים עם גרגרים. אז איפה המחאה?
פלורליסט | 15.12.11
15.
עופרהנ שטראוס יודעת לדבר
לא לחינם היא נבחרה כאחרת מ40 הנשים החזקות ביותר בעולם (!!) בשנה שעברה. היא מייצרת לעצמה תדמית של "מבינה את הציבור" אבל אל תתנו לחיוך ולדברי ההתחפנות לשטות בכם, מדובר באשת עסקים ממולחת ואגרסיבית שלא בוחלת לעשות את הונה ע"י דריסת הציבור. חשבתם ששטראוס תוותר על הרוחים שלה? תחשבו שוב! שטראוס מוכרזת כמונופול בתחום הקפה, מה שאומר שברגע אחד היא יכולה להוריד מחירים, בנוסף לכך מחירי הקפה בעולם הוזלו - בישראל הם זינקו בעשרות אחוזים!! דיי נמאס לנו כמה מטומטמים אפשר להיות? רוצים הוזלות קבועות, לא מחר, לא מבצע, לא קופון- רוצים הוזלות קבועות של 30% עכשיו!!
אסף - ישראל יקרה לנו | 12.12.11
9.
תפסיקו לעבוד עלינו, רוצים מחירים שפויים.
מה שקורה זה כך, כולם מעלים מחירים כאילו אין מחר. דוחפים לנו פרסומות (שגם עולות לנו כסף במחיר המוצר) ומשכנעים אותנו שהמוצר שווה את המחיר שלו. אז זהו שלא, לכל מוצר יש יצרנים קטנים בחצי מחיר, רק מה לא רואים אותם. מחביאים אותם או של משווקים בכלל, וצריך לחפש הרבה, מה שמעייף את הצרכן. אמנם אנחנו ממוקדים כרגע במוצרי מזון, אבל הבעיה היא בכל השוק. בשרותים, בניה, ומסחר. פרה פרה, קרטל קרטל, נבוא חשבון. כי ישראל יקרה לנו. יקר לא קונים.
גרינברג משה, ישראל יקרה לנו. | 12.12.11
4.
ראשי שטראוס: אתם עומדים מנגד ולא עושים כלום. מחכים שהגל יעבור. ממש לא !!
אתם יקרים מאוד והציבור מתחיל להבין כמה ביוקר הוא שילם על מוצריכם. הסחף הציבורי נגדכם רק יגבר ואנחנו "ישראל יקרה לנו" נהייה הקטליזטור !!! הפחיתו 30% רוחבי. על הכל. 30%. בלי שטיקים ומבצעים מבזים. תמשיכו במדיניות בת היענה? תשלמו יקר. יקר מאוד.
שי | 12.12.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת