אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ירידת המחירים באשקלון: הבנייה טרפה את הקלפים

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
זהירות לא ליפול בפח !!!
כתושב אשקלון מזה 36 שנה אני מזהיר את אלו ה"אנוסים" וה"מתפתים" למינהם- לא לקנות דירת 5 באשקלון ביותר ממליון שקל. שלא יעבדו עליכם בעיניים !!! בחישוב פשוט של עלות מול תועלת ומה אנו מקבלים כתמורה, לא משתלם לקנות באשקלון בסכומים שהקבלנים דורשים זה פשוט פשע !! גנבה !!! תתמקחו איתם !!! את הקרקע הם קנו לפני הרבה שנים במחיר זול מאוד !!! לא יתכן שירויחו על הגב שלנו !!! תהיו חכמים ונבונים כמוני !!!
אייזנברג | 18.12.11
9.
עכשיו אתם מבינים למה פורסמו כתבות יחצנות בשבועיים האחרונים?
שחר פאר קנתה דירה וירטואלית? אפרידר מלאת הפאבים והמוזיקה ממכוניות עארסיות היא הדבר הבא? עורכי המדדדים ידעו משהו או שניים על המצב ובכדי לנטרל את הנזק הקבלנים שילמו היטב על כתבות היחצנות הללו. ואפילו הפעילו לחץ כדי לנטרל את הפאניקה ולפרסם 7 אחוז ירידה במקום 20 אחוז ירידה. השוק באשקלון קפוא לחלוטין ההיצע ביד 2 עלה מ1900 דירות לפני חודש ל2150 דירות. המשקיעים מבחוץ שלא הבינו שתושבי אשקלון שמשתכרים 4200 ש"ח נטו לפי הל"מס. לא יכולים לשלם להם 3500 ש"ח שכירות על 5 חדרים בלי תשתיות ותחבורה בברנע התחילו להוריד ולהשכיר דירות ב2800 ש"ח. וזוהי רק ההתחלה.
אשקלוני | 15.12.11
8.
עבודה בעיניים!!!
ראש העיר "היקר" שלנו ממש טוב בשיווק עירו. אך פחות טוב בלשון המעטה לתושבי עירו אני מתגורר בשכונת ברנע שזהו האיזור היקר ביותר כיום באשקלון ,את ביתי קניתי במיטב כספי כדי לתת למשפחתי איכות ורמת חיים גבוהה. בפועל אני יכול להעיד שאיכות החיים והסביבה באיזור מגורי היא מאוד נמוכה , אין מספיק בתי ספר וגני ילדים, אין מספיק תחבורה ציבורית. אין כלל פיתוח סביבתי כאשר אני רוצה לצאת עם משפחתי לטייל בסביבת מגורי אנחנו נאלצים ללכת על הכבישים מכיוון שפשוט אין מדרכות!!! לסיום : בני תפסיק לדאוג לך ולסובבים אותך ולמה שיגידו מכובדים כאשר הם נכנסים לעירנו שם אתה יודע טוב מאוד לפתח ותתחיל לדאוג לחברה הצעירים שאט אט נוטשים את עירך!!!
דן | 15.12.11
4.
העירייה אשמה בכל !!!
עיריית אשקלון דואגת רק להקים בניינים ומגדלים אך לא מעניין אותה כלל לספק תשתיות נורמאליות כיאה לעיר עם 110,000 תושבים .אין חשיבה קדימה כמו באשדוד לדוג'. אני מתגורר באשקלון בברנע הצפונית וזה לא יתכן שאין אפילו מכולת או מרכזון לקניות ליד ביתי, אין אפילו כספומט להוציא כסף !!! אני נאלץ לנסוע למרכז אפרידר, למה ??? ושלא לדבר על גן שעשועים או פארקים לילדים !!! בנוסף לכל, הכבישים והתשתיות הן כמו במדינת עולם שלישי,הכבישים רעועים, אין חנייה ולא דואגים לפיתוח דרכים ונתיבים להולכי רגל. כמו שאמרתי איכפת לעירייה רק לבנות כמה שיותר בצפיפות ובגועל כדי להגדיל את ההכנסות ממיסים !!!!!!!!!!!!!!!!!!
יוסי | 15.12.11
3.
אשקלון למה שיהיה יקר?
די מספיק עם המיניפולציות אשקלון צריכה להיות אלטרנטיבה זולה לזוגות צעירים . אין שום סיבה למחירי קרקע גבוהים. א. צריך תשתית תחבורה טובה בעיקר רכבת ולעודד שימוש ברכבת ולא ברכב ב. לעודד צעירים להגיע דירה באשקלון 4 חדרים לא צריכה לעלות יותר מ- 500 אלף עלות בניה ועוד 300 אלף מיסים ואגרות . גם מדינה תרוויח וגם יזם מה זה מחירים של מליון +
חיים | 15.12.11
2.
איפה ירדו מחירים??????
תראה לי מר ראש העיר איפה ירדו מחירים? על דירות של יותר ממליון שקל? אולי! גם אחרי הנחה אי אפשר לקנות! ואצל קבלנים אחרים שמוכרים במחיר יותר זול, שום דבר לא ירד!!! הייתי בכל המשרדים. ואם אמרו לכם שעשו עכשיו הנחה- זה עבודה בעיניים! קודם הוסיפו סכום מכובד ועכשיו מורידים פירורים! בושה!!!!!!!!!!!!
הלן | 15.12.11
1.
אני חייבת לספר לכם על אשקלון.................
אני עבדתי עד לפני חודש כאשת מכירות של דירות לקבלנים(עזבתי את המקצוע שאני כל כך אוהבת ועבדתי בו 14 שנה). פשוט לא ניתן יותר להביא פרנסה הביתה מהמקצוע הזה. אין קונים --הציבור יושב על הגדר למרות שבתקופה האחרונה הורדנו מחירים ב-20% ויותר. שאלתי את האנשים שהיו והתענינו ולא קנו -מדוע אתם באתם להתעניין ולא קונים? התשובה מכולם ללא יוצא מהכלל>>> רק שהמחירים ירדו ב- 35% עד39% נבוא לקנות
סיגלית | 15.12.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת