אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"כל עיכוב ביישום חוק חינוך חובה לבני 4-3 משמעותו העמקת אי-השיוויון החברתי"

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
ח.ח.ח. כבר מגיל 3 חודשים!
מצד אחד מצפים שאשה תחזור לעבודה לאחר 14 שבועות אך מצד שני גובים הון עתק על מעונות. הסבסוד הניתן על ידי הממשלה הוא רק לעניים במלוא מובן המילה (רק למשתכרי שכר מינימום). הגיע הזמן שכספי המיסים שלנו יעבדו לטובתנו ולא לטובת המיעוטים הפרזיטיים במדינתנו!
אמא | 18.12.11
10.
לא רוצים חינוך חינם בכלל
נמאס לנו לשלם מס הכנסה כדי שערבים שלא משלמים מיסים ולא עושים צבא ילמדו על חשבוננו וגם יעשו 10 ילדים. חינוך חינם מתאים למדינה בעלת אוכלוסיה הומוגנית,קרי,כולם עושים צבא,כולם משלמים מס הכנסה,כולם עושים 3 ילדים בממוצע. לא פייר לבקש מאזרחים לשלם 60% מס הכנסה כדי לממן חינוך חינם לאוכלוסיה שלא תורמת מאום.
 | 18.12.11
4.
אני מתנגד בתוקף! יש לשפר את מערכת החינוך הנוכחית לפני כל הטבה כזו!
יש להגדיל את מספר הכיתות במקום 35 ילדים בכיתה שיהיו פחות מ20! יש להגדיל את מספר כיתות המחשב! יש להוסיף אמצעי לימוד לבית הספר כגון מקרנים, לפטופים למצגות ועוד! יש להכניס תוכניות חינוך מודרניות למערכת! יש לטפל ביד קשה באלימות בבתי הספר! יש לשלם לגננות על פעילות מחוץ לשעות העבודה! כל זה צריך להגיע הרבה לפני שמסבסדים גנים שגם ככה הם ברמה נמוכה! אני לא בטוח שאשלח את ביתי לבית ספר יסודי ממלכתי אלא אשלח לבית ספר פרטי רק בגלל הרמה. אני קורא לכל המעמד הבינוני - אל תתנו להם לעבוד עליכם ! חוק חינוך חובה חינם לבני 3-4 הוא מכה קשה לחינוך , מי שיהנה מהמכה הזו הן משפחות ברוכות ילדים ולא אתם!
shay | 18.12.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת