אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בקשה לתביעה ייצוגית נגד יבואנית רנו: הפלואנס רועדת

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
גם הפלואנס שלי רועדת מאד מאד במעבר ההילוך
פלואנס שלי גם רועדת במעבר ההילוך פניתית למוסך תלפיות שהעבירו הנושא ליבואן כבר לפני הרבה שבועות וטרם קיבלתי אפילו טלפון אחד לשמוע מי מטפל וכיצד פניתי לקרסו והם אפילו לא רואים במחשב תלונה כזו,,, מנהל המוסך טוען שזה בטיפול המח' הטכנית המרכזית בת"א ואיני יכול לפנות אליהם אלא רק דרך המוסך, נו ? והמוסך רק מקבל תשובות לטענתם : "זה בחקירה" השארתי היום פרטים לכולם שיחזרו אלי ושמחתי לגלות שהמיפגע אינו רק ברכב שלי, זה נראה לי גם מסוכן לנסיעה ויש לי רצון עז להשבית הרכב לחלוטין ולכתוב לרנו צרפת
AVI | 28.12.11
26.
שיעמום מולד
לאחר שנסעתי כשנה עם הפלואנס בנזין 1.6 אני יכול לסכם את התקופה כחוויה. אומנם הרכב טיפה "כבד" לבודי שלו אבל היום אני נוסע עם הפלואנס דיזל ואין רכב טוב מזה. כרגיל כולם יגידו שרנו רואה מוסך וכו' אבל בואו נראה אתכם עם פוקוס שנת 2006 לדוגמא? אוטו כבד מאוד עם מנוע 1600 ומה הניצול שלו? לא להיט בכלל. לכל אחד יש יתרונות וחסרונות אז תפסיקו לחפש ללכלך על כל אחד!!!
גולן | 22.12.11
17.
פגם "לכאורה" ברנו - בעלים של מגאן קופה חדשה
הפגם המכני היחידי הוא שזה לא אודי או פולקסווגן.. מדובר באי נעימות, לא פגם. זו אי נעימות שהייתה יכולה להתגלות בנקל במהלך נסיעת המבחן לפני שרכשת את האוטו. אצלי יש נקישות ותקתוקים מהחלונות - זה לא פגם, ככה זה הגיע מהיצרן. בכל אופן על אי נעימיות קטנות אלו מפצה האוטו במישורים אחרים (המגאן ספורט נוסעת כמו חלום) לדעתי התביעה תדחה מחוסר עילה אולם יחד אם זאת ימליץ השופט לבעלי הפלואנס לקנות טויטה בפעם הבאה..
ערן | 21.12.11
16.
הבעיה שלי עם תא המטע - ענק ובלתי ניתן לניצול בעליל עקב צירי הדלת החודרים לתוך שטח האיכסון
מי מעצב היום תא מטען עם דלת שהציר שלה תופס מקום אכסון בתא??? צירי הדלת נכנסים פנימה ומועכים כל דבר שנקרה בדרכם !!! ביזיון!!! אם הייתי שם לב לזה - אין מצב שהייתי לוקח (ליסינג) רכב כזה! קחו לדוגמא את הפורד פוקוס - דלת תא מטען מחוברת עם בוכנות - וואט יו סי איז וואט יו גט - בקיצור נפח תא המטען שאתה רואה כשדלת התא פתוחה, זה גם מקום האכסון בפועל. מה שלללללללא קורה בפלואנס. שוב - אם הייתי שם לב לזה - אין מצב שהייתי לוקח (ליסינג) רכב כזה!
טורבו | 21.12.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת