אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט" - הפיאסקו של אגרקסקו: כולם הפסידו, עו"ד נס הרוויח

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

42.
כל הנושא של אגרקסקו ונפילתה הוא שערוירה ובכייה לדורות אבל איש לא נותן את הדין
נפילת אגרקסקו תביא לנפילת היצוא החקלאי של ישראל ולהרס החקלאות ובטיחות המזון בישראל כל התנהלות המדינה, משרד האוצר משרד החקלאות מועצות הייצור וכל האנשים המעורבים היא שערורריה אגרקסקו הייתה אמורה להיות המבוגר האחראי שמטווה דרך ליצוא החקלאי ולאיכות התוצרת בשוק המקומי אבל עסקה במתן קופונים למקורבים ובגדה בתפקידה וכיום חיסולה יביא במהרה גם לחיסול החקלאות המתקדמת הישראלית שתהפוך להיות חקלאות נכשלת ללא חזון לאור פרוק אגרקסקו ניתן גם לפרק את משרד החקלאות אין בו צורך יותר
חקלאי | 28.12.11
16.
לבטל לאלתר את הסכם שכר הטירחה המושחת הזה !
לא יתכן שישלמו לנאמן הזה שלא עמד בהתחייבויות סכום כזה עבור חדשיים עבודה בשעה שלא מחזירים חובות לנושים. זו שחיתות נוסח הון/שילטון ומישהו צריך לחקור את עורך הדין חסר הבושה הזה ואת אלה משוכנים לשלם סכום עתק שכזה תמורת הבטחות סרק.
חקלאי | 26.12.11
15.
the lawyer by the name of shlomo ness has received two million bucks
מר נס או ליתר דיוק דוקטור נס כעורך דין המפרק חברות שהממשלה אינה יכולה ואו אינה מעוניינת להבריא קיבל על כחודשיים עבודה בפירוקה של אגרסקו ושליחתם של כמאתיים עובדים לדמי-אבטלה ואו הביתה כ94 מיליון שקל תבין-ותקילין ואת זאת אישר ביהמ"ש של ישראל אני הייתי עובד שנה ועם סכומים כאלו הייתי יוצא לפנסיה בגיל ארבעים ולא מחכה עד שישים ושבע ל"קרוע את התחת בפירוקי-חברות" כך יעשה לאיש ואו לעורך הדין שהממשלה מבקשת לפרק לה איזה חברה התקועה ה כעצם בגרון כה לחי לעורך הדין שלמה נס שיחקת אותה בגדול!!!!
yigal | 26.12.11
12.
בכירי מ' החקלאות, המנכ"ל יוסי ישי ויו"ר מועצת הצמחים לא נתנו את הדין- שערורייה.
לא שלמה נס ולא גדעון ביקל הביאו למחדל קריסת חברת היצוא אגרקסקו. מי שגרם לכך במחדלו, זו הנהלת אגרקסקו, הדרקטריון של אגרקסקו ובכירי מדינה שהיו מופקדים על תפעולה, פעילותה וניהולה התקין. בראשם מנכ"ל מ' החקלאות יוסי ישי ויו"ר מועצת הצמחים צבי אלון, מינויים של שלום שימחון. אך הפלא ופלא.... אף אחד לא נתן את הדין. הם ממשיכים להיות יקירי מדינה ובכירי המערכת שמופקדת על התנהלות החקלאות במדינה. האם זה מקרה? התשובה היא שאותם בכירים, שנהלו את החברה, והמופקדים על תקינות המינהל, יודעים מידע רב. על שערוריות נוספות שמעורבים בהם בכירים ומקבלי החלטות בנוגע לקישרי הון שילטון. מדובר בשערוריות במתן מימון מדינה, זכויות קרקע, רשות הניקוז, מכסות מים ואישורים להביא ולהעסיק פועלים זרים. את תיבת הפנדורה הזו לפתוח ולהוציא את המידע יש להטיל על השב"כ. כי קשרי הבכיחרים מקיפים אין שותפים, שמרוקנים את המדינה מנכסיה.
חקלאי מספקי אגרקסקו. | 26.12.11
6.
מי שרצתה להיות היורשת של אגרקסקו הולכת בדרכה
בימים האחרונים מסתובבות שמועות עקשניות כי החקלאים נפגעי אגרקסקו שבחרו להמשיך את יצוא תוצרתם בעזרת החברה שהוקמה ע"י ארגון מגדלי פרחים עומדים לחטוף אותה בפעם השניה, לאחר שזו לא הצליחה לגייס מספיק מגדלים ונמצאת בקשיים.
גוש | 26.12.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת